Pewnie już ktoś to napisał, ale po wczorajszym meczu Chelsea z Realem, jeszcze lepiej widać jak genialnym ruchem na klasyk, było wystawienie Araujo na prawej obronie
@GeraltzKatalonii A ja bym nie był taki pewny. Bayern w obronie gra słabo w tym sezonie i Villarreal będzie miał swoje okazję. Muszą gonić wynik, a Hiszpanie dziś dobrze bronili. Plus Emery jest znakomitym taktykiem.
Bayern przegrywa na wyjeździe w Lidze Mistrzów po raz pierwszy od września 2017 (!). Villarreal dał koncert. Wielka noc dla tego malutkiego miasteczka. Szkoda, że tylko 1:0, bo zaslugiwali i na 3:0, ale czepianie się ich dzisiaj nie ma sensu. Czapki z głów i brawa dla Unaia.
@damiano996 Z Bayernem wygra bo są tragiczni w obronie, a Liverpool to wykorzysta. Jak trafi na Villarreal to będzie wyrównanie. Emery ma pomysł na mecz.
@Luciano99 Przecież mecz na Wembley Anglia Polska co Tomaszewski bronił wspomina się do teraz jako wielki sukces. A tam była dominacja jednej strony. 2:0 z Niemcami podobnie.
Pamiętam jak to defensywne Atletico grało z Mourinho jak prowadził Chelsea i to Portugalczyk murował w pierwszym meczu.
@Rhaan Przecież większość tego sezonu Atletico gra ofensywnie, a w samej lidze wiele wysokich wyników. A to, że tak grali z City to jest normalne, bo z europejskich drużyn tylko Barca mogła by ich zdominować. Simeone dobrze wiedział co robi i taktykę dobrał optymalną. Chelsea Tuchela też grała z nimi defensywnie, czy to finał LM, czy w lidze ostatnio, a zespołem jest lepszym niż Atletico. Pewnie jakiś Salzburg, czy Sporting się nie bronią z wielkimi, ale później dostają lanie i tyle.
„Atletico nie potrafiło wymienić trzech celnych podań.” @jan_mazi zmień zawód chłopie, bo ciężko się czyta twoje wysrywy, które nie nawet nie pokrywają się z prawda https://t.co/rbDOiTxItW">pic.twitter.com/rbDOiTxItW
Chyba, że się tak ograło się Włochy na ME U21. Wtedy to piękne catenaccio, a nie antyfutbol. Mimo że rywal wykreował X razy więcej sytuacji niż dzisiaj City. https://t.co/RWnpUdcDLr">https://t.co/RWnpUdcDLr
8
Dokładnie :) Xavi potrafi w taktykę.
1
@Bogan No ostatni, a później podobno filmy.
32
No, jest jeden winowajca :D
0
Po meczu obejrzałem finał Peaky Blinders i takie emocje, że spać się nie chce, a na 7 do roboty xD
2
@Worny No, Villarreal to on woli w lidze, a niemieckie kluby w Europie ;)
0
Barca z Karimem robi 6 trofeów w roku i to jest fakt.
0
@barcelonaLM Real nie będzie tak bronił jak Atletico bo nie potrafi, więc City będzie miało mecz bardziej pod siebie.
5
@BorzyKrzys A to nie może być tak, że po prostu styl gry Benzemy odpowiada komuś dużo bardizje? Ja wolę takiego napastnika, niż typowego egzekutora.
0
@GeraltzKatalonii A ja bym nie był taki pewny. Bayern w obronie gra słabo w tym sezonie i Villarreal będzie miał swoje okazję. Muszą gonić wynik, a Hiszpanie dziś dobrze bronili. Plus Emery jest znakomitym taktykiem.
23
Wielki Emery :)
0
@damiano996 Z Bayernem wygra bo są tragiczni w obronie, a Liverpool to wykorzysta. Jak trafi na Villarreal to będzie wyrównanie. Emery ma pomysł na mecz.
1
Znakomity mecz w Hiszpanii.
7
Tu powinno być z 3:0 :(
0
Bayern dziś jest tragiczny.
0
Wielki Karim.
1
@P33ck Ja wiem, że Henry miał to coś, ale mimo wszystko Karim to prze kot. Suarez > Benzema > Lewy. Tak to jest u mnie.
3
W ogóle Hiszpanie mieli 1/8 nie przejść, a tu mogą być 2, jak nie 3 w 1/2 xD
1
Smutno mi bo piękny gol :(
0
Dokładnie tak jest.
3
Ronaldo ograniczał Benzemę. Najlepsza 9 świata teraz.
0
Napiszę to znowu, Benzema > Henry :)
16
To nieźle xD
0
@baczekk13 Jest to możliwe, ale jednak jaki % jest piłkarzy co wracają po 6 miesiącach, a jaki co po 3?
0
Pogrzało fifę już. 100 min mecz xD
16
To nieźle :D
1
@Luciano99 Przecież mecz na Wembley Anglia Polska co Tomaszewski bronił wspomina się do teraz jako wielki sukces. A tam była dominacja jednej strony. 2:0 z Niemcami podobnie.
Pamiętam jak to defensywne Atletico grało z Mourinho jak prowadził Chelsea i to Portugalczyk murował w pierwszym meczu.
0
@Rhaan Przecież większość tego sezonu Atletico gra ofensywnie, a w samej lidze wiele wysokich wyników. A to, że tak grali z City to jest normalne, bo z europejskich drużyn tylko Barca mogła by ich zdominować. Simeone dobrze wiedział co robi i taktykę dobrał optymalną. Chelsea Tuchela też grała z nimi defensywnie, czy to finał LM, czy w lidze ostatnio, a zespołem jest lepszym niż Atletico. Pewnie jakiś Salzburg, czy Sporting się nie bronią z wielkimi, ale później dostają lanie i tyle.
12
https://x.com/WujaJurek/status/1511657837860204549
To nieźle xD
8
To jest jakiś wymysł już z tym Atletico. Grają wyjazd z najmocniejszą drużyną w Europie i ździwieni, że się bronią xD
Tym bardziej, że w tym sezonie Atletico gra fajnie w piłkę nawet i dużo goli pada.
2
Komentatorzy Polsatu to mem.