8



Dokładnie :) Xavi potrafi w taktykę.

1

@Bogan No ostatni, a później podobno filmy.

32



No, jest jeden winowajca :D

0

Po meczu obejrzałem finał Peaky Blinders i takie emocje, że spać się nie chce, a na 7 do roboty xD

2

@Worny No, Villarreal to on woli w lidze, a niemieckie kluby w Europie ;)

0

Barca z Karimem robi 6 trofeów w roku i to jest fakt.

0

@barcelonaLM Real nie będzie tak bronił jak Atletico bo nie potrafi, więc City będzie miało mecz bardziej pod siebie.

5

@BorzyKrzys A to nie może być tak, że po prostu styl gry Benzemy odpowiada komuś dużo bardizje? Ja wolę takiego napastnika, niż typowego egzekutora.

0

@GeraltzKatalonii A ja bym nie był taki pewny. Bayern w obronie gra słabo w tym sezonie i Villarreal będzie miał swoje okazję. Muszą gonić wynik, a Hiszpanie dziś dobrze bronili. Plus Emery jest znakomitym taktykiem.

23



Wielki Emery :)

0

@damiano996 Z Bayernem wygra bo są tragiczni w obronie, a Liverpool to wykorzysta. Jak trafi na Villarreal to będzie wyrównanie. Emery ma pomysł na mecz.

1

Znakomity mecz w Hiszpanii.

7

Tu powinno być z 3:0 :(

0

Bayern dziś jest tragiczny.

0



Wielki Karim.

1

@P33ck Ja wiem, że Henry miał to coś, ale mimo wszystko Karim to prze kot. Suarez > Benzema > Lewy. Tak to jest u mnie.

3

W ogóle Hiszpanie mieli 1/8 nie przejść, a tu mogą być 2, jak nie 3 w 1/2 xD

1

Smutno mi bo piękny gol :(

0



Dokładnie tak jest.

3

Ronaldo ograniczał Benzemę. Najlepsza 9 świata teraz.

0

Napiszę to znowu, Benzema > Henry :)

16



To nieźle xD

0

@baczekk13 Jest to możliwe, ale jednak jaki % jest piłkarzy co wracają po 6 miesiącach, a jaki co po 3?

0

Pogrzało fifę już. 100 min mecz xD

16



To nieźle :D

1

@Luciano99 Przecież mecz na Wembley Anglia Polska co Tomaszewski bronił wspomina się do teraz jako wielki sukces. A tam była dominacja jednej strony. 2:0 z Niemcami podobnie.

Pamiętam jak to defensywne Atletico grało z Mourinho jak prowadził Chelsea i to Portugalczyk murował w pierwszym meczu.

0

@Rhaan Przecież większość tego sezonu Atletico gra ofensywnie, a w samej lidze wiele wysokich wyników. A to, że tak grali z City to jest normalne, bo z europejskich drużyn tylko Barca mogła by ich zdominować. Simeone dobrze wiedział co robi i taktykę dobrał optymalną. Chelsea Tuchela też grała z nimi defensywnie, czy to finał LM, czy w lidze ostatnio, a zespołem jest lepszym niż Atletico. Pewnie jakiś Salzburg, czy Sporting się nie bronią z wielkimi, ale później dostają lanie i tyle.

12

8





To jest jakiś wymysł już z tym Atletico. Grają wyjazd z najmocniejszą drużyną w Europie i ździwieni, że się bronią xD

Tym bardziej, że w tym sezonie Atletico gra fajnie w piłkę nawet i dużo goli pada.

2



Komentatorzy Polsatu to mem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?