Wow, Mazurek mówi, że dziennikarz nie jest od dawania komfortu swoim gościom i nie powinien być tubą. Mówi facet, który był na krótkiej liście osób, którym wywiady udzielał @a_niedzielski, który w pandemii chodził tylko tam, gdzie nie padały niewygodne pytania🤦🏼♂️ https://t.co/L8NlxleeHQ">pic.twitter.com/L8NlxleeHQ
Może to górnolotne, ale przy takiej skuteczności Ferran Torres może zaatakować rekord strzelecki Davida Villi w przyszłości. 13 goli w 23 meczach, a przynajmniej dekada grania przed nim. Mógłby się zbliżyć do tych 59 trafień.
0
To co dziś też dublet Ferrari? Ja liczę na Pereza na podium.
9
Brawa dla Pani Moniki :)
0
@busquets5 Racja, ja to wiem. Ja tam właśnie go lubię za tą szczerość i powiedzenie od początku co i jak.
25
Starcie na szczycie :D
7
To był hit :D
2
To jest dopiero cyrk :(
0
Walka dziewczyn najlepsza :)
1
Ten co pieprzy teraz xD
0
Dawać Pasutowi :)
0
@MrPGG Medialnie, nie sportowe :)
0
Śmieszy ta walka mnie, ale daje rozrywkę xD Paczka fajek jednak nie jest dobrym pomysłem. Unboxall ma słaby cios i to jest kluczowe tu.
0
@ProMILs No u nas, ale teraz we Włoszech gra dobrze.
6
No racja :)
0
No kupiłem, fajnie się ogląda, ale te niektóre pojedynki to xD Albo losowe poddania, albo kontuzja :D
0
No nieźle xD szkoda
7
No miał to :)
0
@IronSanHybrid 2 poprzednie były dobre bo były w innej formule. 4 też będzie inna niż ta.
8
https://x.com/gr3gor_g3/status/1507839682486353929
:D
0
@IronSanHybrid Wszystko przez tę "kontuzję". Mielibyśmy tak lepszą walkę w innych warunkach.
3
Kurde, oni muszą walczyć w MMA. Boks nie jest dla nich. Czekam na walkę bez limitu.
0
@Messi1000000 Za 5 min około :D
4
https://x.com/thexdeaf/status/1507832983662870536
No tak to wygląda :D
0
Dla mnie zaskoczenie, ale walka na styku.
0
Dobry pojedynek. 2 pierwsze dla Karoliny, 3 dla Linki.
6
No Torresa powinien wyprzedzić :) Villa w zasięgu.
2
https://x.com/thexdeaf/status/1507780722966290433
No niech wyczarują :D
7
No tak to wyglądało :)
40
Brawo :)
0
No tego to ja się nie spodziewałem :o
0
@Arczinho7 No ale z tego co mówił to przez chwilę nie widział, ale zaraz przeszło. Dobra nie ma tematu xD