25

https://x.com/dominoo94/status/1506526071801397251

Bredzi i panikuje, a później inni ludzie łapią takie bzdury. Od lat chodzi się na komisję by dostać kategorię i tyle.

1

@Zoker Ansu, tylko te kontuzję :(
Chłopak nie mając 18 lat miał wykończenie na poziomie czołówki światowej.

37



Chyba mój ulubiony trener :)

76

https://x.com/niechcemisiee/status/1505530331666993155

U nas takie osoby grały sobie w ping ponga i był spokój. I jednak większość tych lepszych na WF wymaga zaangażowania od reszty, a to niestety często nie jest wykonane.

0

@Azacca 40 ciężko, ale prawie 30 było kilka razy. Jeszcze na mecz z Legią przyjdzie dużo ludzi.

2



Trochę śmiesznie to wygląda :)

7

Nie sądziłem, że tak będzie, ale szkoda mi odejścia Dembele xD Jak jest zdrowy i w formie to topka skrzydłowych na świecie.

2



Połowa przepłacona.

34



Wina koszulek :D

9



Ten to chyba za długo nie wychodził z tego schowku na miotły xD

9



No i świętujemy :)

35



Jak tam bo u mnie taki nastrój xD

33



Ten co się bawi xD

3

Na 7 do roboty, a ja pewnie zasnę dopiero gdzieś o 1 xD Mecz powinien być w sobotę :D

20



Żółw się głowi teraz xD

23





Święte słowa :)

72



Hahahahaha co to jest za mem :D

56



Kapitan zadowolony :)

5

Xavi łączy narazie najlepsze trenerskie cechy Guardioli z Enrique. Dać mu więcej czasu, letnie transfery i może być pięknie.
#XaviBall

18



Dziś profesor :)

35



Dokładnie :)

10

Najniższy wymiar kary. Bayern Flica by tu z 8 strzelił xD

0

Co to było xD Nie można tak marnować.

5



Zaśmiane głośno :D

10



Symulka pierwsza klasa :)

0

Już płacz o sędziego, to przypomnę wam ten hit :)


0



Sędzia słaby, Real słaby.

5



Ten co się zabawił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?