Kolejne zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii, kolejna nowinka od Luisa Enrique. Wciąż korzysta ze stanowiska na podwyższeniu, ale tuż obok boiska w Las Rozas kazał zamontować ekran o wielkości 15m2, na którym na bieżąco pokazuje piłkarzom błędy. Trening i sesja wideo w jednym. https://t.co/nFHpkDsvmo">pic.twitter.com/nFHpkDsvmo
U nas takie osoby grały sobie w ping ponga i był spokój. I jednak większość tych lepszych na WF wymaga zaangażowania od reszty, a to niestety często nie jest wykonane.
"Zalewski ma 19 lat, a wy go masakrowaliście po meczu w Udine. Jakbym był gównianym trenerem przejmującym się mediami, to dzieciak już by nie grał. Teraz wielu z was schowa język za zębami i grzecznie wróci do domu. Tacy właśnie jesteście" 😅
Można się śmiać z DNA, można narzekać, że jak mikry Eric może być obrońcą, można twierdzić, że przydałyby się mięśnie Wijnalduma i nie wiem co jeszcze.
A potem przychodzi Trener, który rozumie o co chodzi w naszym modelu gry i okazuje się, że wiemy jak się uprawia ten sport.
Xavi to jest perfekcjonista i tylko tak można osiągnąć wielkie rzeczy. 70 minuta, 4-0 na Bernabeu, a ten macha na Busquetsa rękami jak oszalały, bo mu się nie spodobało jak się ustawiał. Tego nam trzeba, a nie rozłożenia rąk i „es lo que hay”.
Akcja z karnym była w wykonaniu Viniciusa turbożałosna. Najpierw bezczelny nur, ale nawet nie on był najgorszy — jeszcze gorsze było to, jak później kłócił się z sędzią, Piqué i ter Stegenem. Przykro było na to patrzeć, niestety — oby po przerwie dał choć cokolwiek pozytywnego.
Ale ten sędzia też nie ogarnia kompletnie. Kartki powinni mieć od razu Militao i Auba, o Pedrim mu się też zapomniało. Brak kontroli, a to nawet nie jest ostry mecz
25
https://x.com/dominoo94/status/1506526071801397251
Bredzi i panikuje, a później inni ludzie łapią takie bzdury. Od lat chodzi się na komisję by dostać kategorię i tyle.
1
@Zoker Ansu, tylko te kontuzję :(
Chłopak nie mając 18 lat miał wykończenie na poziomie czołówki światowej.
37
Chyba mój ulubiony trener :)
76
https://x.com/niechcemisiee/status/1505530331666993155
U nas takie osoby grały sobie w ping ponga i był spokój. I jednak większość tych lepszych na WF wymaga zaangażowania od reszty, a to niestety często nie jest wykonane.
0
@Azacca 40 ciężko, ale prawie 30 było kilka razy. Jeszcze na mecz z Legią przyjdzie dużo ludzi.
2
Trochę śmiesznie to wygląda :)
7
Nie sądziłem, że tak będzie, ale szkoda mi odejścia Dembele xD Jak jest zdrowy i w formie to topka skrzydłowych na świecie.
2
Połowa przepłacona.
34
Wina koszulek :D
9
Ten to chyba za długo nie wychodził z tego schowku na miotły xD
57
https://x.com/AddictedToBarca/status/1505696770696830976
No piękne :)
9
No i świętujemy :)
35
Jak tam bo u mnie taki nastrój xD
33
Ten co się bawi xD
3
Na 7 do roboty, a ja pewnie zasnę dopiero gdzieś o 1 xD Mecz powinien być w sobotę :D
20
Żółw się głowi teraz xD
23
Święte słowa :)
48
https://x.com/cristiano_peak/status/1505663550970376199
Dokładnie :D
72
Hahahahaha co to jest za mem :D
56
Kapitan zadowolony :)
5
Xavi łączy narazie najlepsze trenerskie cechy Guardioli z Enrique. Dać mu więcej czasu, letnie transfery i może być pięknie.
#XaviBall
18
Dziś profesor :)
35
Dokładnie :)
10
Najniższy wymiar kary. Bayern Flica by tu z 8 strzelił xD
0
Co to było xD Nie można tak marnować.
5
Zaśmiane głośno :D
10
Symulka pierwsza klasa :)
0
Już płacz o sędziego, to przypomnę wam ten hit :)
0
Sędzia słaby, Real słaby.
5
Ten co się zabawił xD