Koniecznie obejrzyjcie ten film z Fb‼️‼️‼️ Warszawa, internat szkoły rosyjskiej na Rakowieckiej i policjantka zdejmująca symbole solidarności z Ukrainą... SZOK i NIEDOWIERZANIE😵💫😳🤕😱 Jak to nazwać...❓❓❓❓❓ Powiedzieć WSTYD I HAŃBA, to nic nie powiedzieć...😡😡😡😡😡 https://t.co/gZkDIdcanM">pic.twitter.com/gZkDIdcanM
— Małgorzata Grzelińska (@GrzelinskMa) March 3, 2022
Biden w swoim orędziu właśnie zadeklarował, że Stany Zjednoczone będą bronić każdego skrawka terytorium NATO w tym Polskę, Rumunię, Łotwę, Litwę czy Estonię.
Mam nadzieję, że ta deklaracja jest więcej warta niż deklaracja Wielkiej Brytanii w 1939.
Przed dworcem w Przemyślu grupa kilkudziesięciu agresywnych mężczyzn atakuje uchodźców i działaczy organizacji pomocowych. Na miejscu jest nasza dziennikarka Anna Mikulska https://t.co/Aas8OH1ydm">pic.twitter.com/Aas8OH1ydm
No i się zaczęło. Pierwszy twit pokazuje relację po atakach na imigrantów (tych nie ukraińskich), drugi pokazuje relację z miejsca przy granicy gdzie przybywają ludzie i widać dobrze na nim kto przybywa i w jakiej ilości.
@Bykunn Zobacz sobie twit Stanowskiego z ostatnich godzin o Braunie to zrozumiesz o co mi chodzi. Też nie jestem jego wielkim fanem, ale tu ma rację pan poseł.
Kiedy 26 lutego informowałem, że na granicy może pojawić się problem nielegalnych emigrantów, najpierw twierdzono, że to ruski fejk, później ukuto termin "studenci". Minęły trzy dni, a "studenci" stali się głównym problemem na #granica. #wojnahttps://t.co/mlPyioxwVx">pic.twitter.com/mlPyioxwVx
— Rafał Otoka Frąckiewicz (@rafalhubert) March 1, 2022
No i to co mówiłem xD
A Stano oczywiście się naśmiewa z Brauna który dokładnie to powiedział.
.@GrzegorzBraun_: W sytuacji 300 000 przybyszów w ciągu 3 dni funkcjonariusze Straży Granicznej i innych służb mimo najlepszych chęci i najszczerszej woli nie są w stanie należycie filtrować i obejmować kontrolą operacyjną przybywających do 🇵🇱! A to nie są tylko matki z dziećmi! https://t.co/d2asbTuySD">pic.twitter.com/d2asbTuySD
Można się śmiać, ale w sumie ma rację. Nie sprawdzimy wszystkich i kij wi kto się dostanie. Ale wiadomo, że aktualnie jest to nie istotne. Później może będzie bardziej, ale czy nie będzie już po prokach? ????
Wczoraj czy przedwczoraj dziennikarz Bild chodził po centrum Moskwy (dopóki go milicja nie stopnęła), pokazywał zdjęcia z Ukrainy i pytał. Nie wiedzieli w ogóle o co chodzi. Zaskoczeni, że jest jakaś wojna.
Disney, Sony i Warner wycofały swoje blockbustery z dystrybucji na rynku rosyjskim. Rosjanie nie zobaczą w kinie ani Batmana, ani Morbiusa, ani Doktora Strange'a ani kilku innych filmów, których premiera miała się odbyć w najbliższym czasie.
@Bobo25 Bo na Netflix wleci pewnie dopiero jak wszystkie na BBC już będą wyemitowane :( Ja też mam i tak dużo seriali do oglądania, ale jak będzie gdzieś z napisami to pewnie będę oglądał Peaky Blinders bo nie wytrzymam już do kwietnia :)
Na dniach na kanale 2AM reportaż o tym jak FIFA przepoczwarzyła się z organizacji, która miała na koncie 30 dolarów i wynajmowała dla 12 pracowników 1 piętro po najpotężniejszą instytucję sportową na świecie. Polityka, korupcja, śledztwa FBI, skand. wybory gospodarzy mundialu. https://t.co/Ph2mp5NDLK">pic.twitter.com/Ph2mp5NDLK
0
To niezła patologia :D
10
https://x.com/BG_ETERNAL/status/1499233180385431552
I brodę zapuścił :)
4
Rzecznik Lecha na temat fatalnego komentarza Fedka. Na Polsacie z tymi komentatorami jest tragedia.
3
No i prawidłowo :)
13
https://x.com/ArtValley818_/status/1498759785637814278
To niezła akcja :o
0
@[Oli] Do Korwina i Brauna nic mnie nie ciągnie. Trzeba pochwalić to chwalę, trzeba zganić to ganię.
53
Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tego sprawdzać.
16
https://x.com/marek_anonim/status/1498675678971056136
No i się zaczęło. Pierwszy twit pokazuje relację po atakach na imigrantów (tych nie ukraińskich), drugi pokazuje relację z miejsca przy granicy gdzie przybywają ludzie i widać dobrze na nim kto przybywa i w jakiej ilości.
0
@normasubiektywna Formalnie chyba Korwin i Winnick, ale nie wiem. Ale kto lideruje, a kto jest najpopularniejszy/najważniejszy to jednak co innego.
0
@MarioVeB! Pewnie kasa. Jeden jest za darmo :) (wiadomo, kontrakt i kasa za podpis)
0
@normasubiektywna 3 ubrupowania są, a jedno jest jego :)
22
https://x.com/RoninPoland/status/1498702721267998727
Fajne te dzieci, takie wyrośnięte. I kolor skóry zmieniły :o
0
@chosenone No Braun jest "specyficzny" i powinno się coś z nim zrobić.
36
Przecież tu z wojny zaraz zrobi się konflikt na granicy i przy pociągach do Polski.
12
https://x.com/gromotapl/status/1498685542086684676
To jest hit co tu się dzieje xD
1
@Bykunn Zobacz sobie twit Stanowskiego z ostatnich godzin o Braunie to zrozumiesz o co mi chodzi. Też nie jestem jego wielkim fanem, ale tu ma rację pan poseł.
17
https://x.com/synxchaosu/status/1498649964674695178
No w końcu :)
47
No i to co mówiłem xD
A Stano oczywiście się naśmiewa z Brauna który dokładnie to powiedział.
Oj będziemy mieli problem.
PS. Oczywiście, że Ukraińcom trzeba pomagać.
8
Można się śmiać, ale w sumie ma rację. Nie sprawdzimy wszystkich i kij wi kto się dostanie. Ale wiadomo, że aktualnie jest to nie istotne. Później może będzie bardziej, ale czy nie będzie już po prokach? ????
15
To jest najgorsze właśnie.
2
Disney, Sony i Warner wycofały swoje blockbustery z dystrybucji na rynku rosyjskim. Rosjanie nie zobaczą w kinie ani Batmana, ani Morbiusa, ani Doktora Strange'a ani kilku innych filmów, których premiera miała się odbyć w najbliższym czasie.
Bardzo dobrze.
0
@tomek8756 Zżył się z postacią :D
0
@Hanok No, ale inne kraje też zaczynają jakoś działać, a wtedy nic prawie nie robiły.
39
https://x.com/buitengebieden_/status/1498008292479668225
To jest hit, co ja się uśmiałem tu xD
PS. W kom więcej.
14
To nieźle :(
9
https://x.com/Grzesiek_Gawin/status/1498371926980534279
No na 99% nic się nie wydarzy. Chyba, że zmienią retorykę i będą teraz zawsze tak się zachowywać w podobnej sytuacji.
13
https://x.com/cristiano_peak/status/1498287474782654465
Dokładnie :)
7
Patrzcie na komentarze, jak odbierają tę decyzję w innych krajach. Ale zgoda co do tego, że Izrael wtedy też można było wykluczyć.
1
@Bobo25 Bo na Netflix wleci pewnie dopiero jak wszystkie na BBC już będą wyemitowane :( Ja też mam i tak dużo seriali do oglądania, ale jak będzie gdzieś z napisami to pewnie będę oglądał Peaky Blinders bo nie wytrzymam już do kwietnia :)
19
Czekam :)