0



To niezła patologia :D

10

4



Rzecznik Lecha na temat fatalnego komentarza Fedka. Na Polsacie z tymi komentatorami jest tragedia.

3



No i prawidłowo :)

13

0

@[Oli] Do Korwina i Brauna nic mnie nie ciągnie. Trzeba pochwalić to chwalę, trzeba zganić to ganię.

53



Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tego sprawdzać.

16



https://x.com/marek_anonim/status/1498675678971056136

No i się zaczęło. Pierwszy twit pokazuje relację po atakach na imigrantów (tych nie ukraińskich), drugi pokazuje relację z miejsca przy granicy gdzie przybywają ludzie i widać dobrze na nim kto przybywa i w jakiej ilości.

0

@normasubiektywna Formalnie chyba Korwin i Winnick, ale nie wiem. Ale kto lideruje, a kto jest najpopularniejszy/najważniejszy to jednak co innego.

0

@MarioVeB! Pewnie kasa. Jeden jest za darmo :) (wiadomo, kontrakt i kasa za podpis)

0

@normasubiektywna 3 ubrupowania są, a jedno jest jego :)

22

https://x.com/RoninPoland/status/1498702721267998727

Fajne te dzieci, takie wyrośnięte. I kolor skóry zmieniły :o

0

@chosenone No Braun jest "specyficzny" i powinno się coś z nim zrobić.

36



Przecież tu z wojny zaraz zrobi się konflikt na granicy i przy pociągach do Polski.

12

https://x.com/gromotapl/status/1498685542086684676

To jest hit co tu się dzieje xD

1

@Bykunn Zobacz sobie twit Stanowskiego z ostatnich godzin o Braunie to zrozumiesz o co mi chodzi. Też nie jestem jego wielkim fanem, ale tu ma rację pan poseł.

17

47



No i to co mówiłem xD

A Stano oczywiście się naśmiewa z Brauna który dokładnie to powiedział.

Oj będziemy mieli problem.

PS. Oczywiście, że Ukraińcom trzeba pomagać.

8



Można się śmiać, ale w sumie ma rację. Nie sprawdzimy wszystkich i kij wi kto się dostanie. Ale wiadomo, że aktualnie jest to nie istotne. Później może będzie bardziej, ale czy nie będzie już po prokach? ????

15



To jest najgorsze właśnie.

2

Disney, Sony i Warner wycofały swoje blockbustery z dystrybucji na rynku rosyjskim. Rosjanie nie zobaczą w kinie ani Batmana, ani Morbiusa, ani Doktora Strange'a ani kilku innych filmów, których premiera miała się odbyć w najbliższym czasie.

Bardzo dobrze.

0

@tomek8756 Zżył się z postacią :D

0

@Hanok No, ale inne kraje też zaczynają jakoś działać, a wtedy nic prawie nie robiły.

39

https://x.com/buitengebieden_/status/1498008292479668225

To jest hit, co ja się uśmiałem tu xD

PS. W kom więcej.

14



To nieźle :(

9

https://x.com/Grzesiek_Gawin/status/1498371926980534279

No na 99% nic się nie wydarzy. Chyba, że zmienią retorykę i będą teraz zawsze tak się zachowywać w podobnej sytuacji.

13

7



Patrzcie na komentarze, jak odbierają tę decyzję w innych krajach. Ale zgoda co do tego, że Izrael wtedy też można było wykluczyć.

1

@Bobo25 Bo na Netflix wleci pewnie dopiero jak wszystkie na BBC już będą wyemitowane :( Ja też mam i tak dużo seriali do oglądania, ale jak będzie gdzieś z napisami to pewnie będę oglądał Peaky Blinders bo nie wytrzymam już do kwietnia :)

19



Czekam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?