36



Piękne :)

21



To jest piękne :)

4

Dembele co ma zmianę z kosmosu. Szkoda tylko, że Ferran nie wykorzystał swoich okazji, ale reszta bardzo dobrze.

3

Przecież to było oczywiste xD powiedziałem to przed karnym xD xD xD

4

4 gol z spalonego xD

1

Niezłe gole po spalonych xD już 3 w meczu

6

2 byłych z Barcy strzela byłemu z Barcy xD Fajne te derby Sevilli.

0

@Kusco15 No Korwin jest odklejony już od dawna i łapie się na fejki, a Braun zawsze był trochę pro rosyjski. Zero zaskoczenia.

33



I bardzo dobrze :)

5

4 minuta, a w Sevilli już 2 kontrowersja z ewentualnym karnym xD

0

Najpierw finał SC2 (pierwszy raz w finale IEM nie było Koreańczyka :o), teraz derby Sevilli, później Puchar Anglii i wieczorem wielka Barca Xaviego :)

22



Beka z CR7 :)

11



Nie no to jest hit xD

0

@Bobo25 Piłeczka, seriale, a jeszcze by się chciało w coś zagrać :D

0

@Bobo25 Śmieję się, bo już Grosicki przed meczem bredził i deprecjonował. Narazie w 4 spotkaniach Lech był lepszy, ale brakowało zdrowego Ishaka i skuteczności.

12

0

@AllBundy Może tak być, ale Lech u siebie jest dużo lepszy niż na wyjazdach.

1

https://x.com/kasiababis/status/1497584118846005248

W sumie chyba się nie spodziewał takiego oporu.

1



O jak bawi xD

4

Znakomita 2 połowa. Pogoń przez cały mecz nie zrobiła nic. Sędzia tragicznt, kartki dawał strasznie jednostronnie, ale kij z nim. 2 punkty przewagi, bilans bezpośredni lepszy i bramki więc w sumie 3 punkty :)
#POGLPO

1

@Cariones Bardziej chodzi o loty do Azjatyckich krajów.

7

https://x.com/jestemgred/status/1497545620416077826

Wojna gospodarcza. Trzeba wytrzymać i wyjaśnić ich w każdy sposób.

22

Korwin znów jakieś bzdety na twiterze pisze nawet Konfederacja i inni jej posłowie go wyjaśniają. Było fajnie, ale Panie Januszu należy kończyć z internetem chyba :)

20



Jak w domu xD

48



No i ładnie.

34



Dokładnie :)

21



Trochę tak to wygląda :(

18



Nitro naprawdę klasa :)

12

https://x.com/synxchaosu/status/1497229770165268482

No i prawidłowo. Niech dostają z każdej strony.

11





Na razie Xavi cudotwórca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?