@Bobo25 Śmieję się, bo już Grosicki przed meczem bredził i deprecjonował. Narazie w 4 spotkaniach Lech był lepszy, ale brakowało zdrowego Ishaka i skuteczności.
Znakomita 2 połowa. Pogoń przez cały mecz nie zrobiła nic. Sędzia tragicznt, kartki dawał strasznie jednostronnie, ale kij z nim. 2 punkty przewagi, bilans bezpośredni lepszy i bramki więc w sumie 3 punkty :) #POGLPO
Korwin znów jakieś bzdety na twiterze pisze nawet Konfederacja i inni jej posłowie go wyjaśniają. Było fajnie, ale Panie Januszu należy kończyć z internetem chyba :)
Prezydent Ukrainy: właśnie rozmawiałem z prawdziwym przyjacielem Ukrainy - prezydentem Polski Andrzejem Dudą. Jestem mu osobiście wdzięczny, a także narodowi polskiemu, za skuteczną, konkretną pomoc w tak trudnym czasie.
Jeżeli ktoś interesuje się tym, co się dzieje, choćby w minimalnym stopniu, to nie wyobrażam sobie, że bierze pod uwagę wyjście na boisko w takim meczu. Mam nadzieję, że to zostanie "wypracowane". https://t.co/QrF8HqbvM2">https://t.co/QrF8HqbvM2
pisać że Frenkie de Jong jest absolutnie topowym pomocnikiem i zawsze nim był chyba nie musze, podobnie jak cała druzyna rosnie z kazdym meczem ale tutaj słowa uznania kieruje do Xaviego i jego sztabu, w Barcelonie Xaviego kazdy wyglada coraz lepiej i to jest wazna rola trenera
36
Piękne :)
21
To jest piękne :)
4
Dembele co ma zmianę z kosmosu. Szkoda tylko, że Ferran nie wykorzystał swoich okazji, ale reszta bardzo dobrze.
3
Przecież to było oczywiste xD powiedziałem to przed karnym xD xD xD
4
4 gol z spalonego xD
1
Niezłe gole po spalonych xD już 3 w meczu
6
2 byłych z Barcy strzela byłemu z Barcy xD Fajne te derby Sevilli.
0
@Kusco15 No Korwin jest odklejony już od dawna i łapie się na fejki, a Braun zawsze był trochę pro rosyjski. Zero zaskoczenia.
33
I bardzo dobrze :)
5
4 minuta, a w Sevilli już 2 kontrowersja z ewentualnym karnym xD
0
Najpierw finał SC2 (pierwszy raz w finale IEM nie było Koreańczyka :o), teraz derby Sevilli, później Puchar Anglii i wieczorem wielka Barca Xaviego :)
22
Beka z CR7 :)
11
Nie no to jest hit xD
0
@Bobo25 Piłeczka, seriale, a jeszcze by się chciało w coś zagrać :D
0
@Bobo25 Śmieję się, bo już Grosicki przed meczem bredził i deprecjonował. Narazie w 4 spotkaniach Lech był lepszy, ale brakowało zdrowego Ishaka i skuteczności.
12
https://x.com/bestpeaky/status/1497642275593203722
Pamiętajcie :)
0
@AllBundy Może tak być, ale Lech u siebie jest dużo lepszy niż na wyjazdach.
1
https://x.com/kasiababis/status/1497584118846005248
W sumie chyba się nie spodziewał takiego oporu.
1
O jak bawi xD
4
Znakomita 2 połowa. Pogoń przez cały mecz nie zrobiła nic. Sędzia tragicznt, kartki dawał strasznie jednostronnie, ale kij z nim. 2 punkty przewagi, bilans bezpośredni lepszy i bramki więc w sumie 3 punkty :)
#POGLPO
1
@Cariones Bardziej chodzi o loty do Azjatyckich krajów.
7
https://x.com/jestemgred/status/1497545620416077826
Wojna gospodarcza. Trzeba wytrzymać i wyjaśnić ich w każdy sposób.
22
Korwin znów jakieś bzdety na twiterze pisze nawet Konfederacja i inni jej posłowie go wyjaśniają. Było fajnie, ale Panie Januszu należy kończyć z internetem chyba :)
20
Jak w domu xD
48
No i ładnie.
34
Dokładnie :)
21
Trochę tak to wygląda :(
18
Nitro naprawdę klasa :)
12
https://x.com/synxchaosu/status/1497229770165268482
No i prawidłowo. Niech dostają z każdej strony.
11
Na razie Xavi cudotwórca :)