9



To nieźle xD

4



Ło matko xD

1



To sobie Bortniczuk rozmowę strzelił :D

8



Pan Piłkarz :)

0

@MarFan Nie wiem skąd masz te zacne wnioski po jednym moim zdaniu, ale ok.

@swiergol2 A to ja się częściej z tym spotykam. I to przy całkowitej obojętności co kto sobie robi (chce to niech się szczpi, nie chce też ok).

0

@pax Jezus jest od lat dostosowany wyglądem do daej kultury. W Amerykańskich Bogach to dobrze ukazali bo za zebraniu bogów było bardzo dużo Jezusów, a innych bogów już nie. Właśnie przez to, że każdy sobie go wyobraża po swojemu.

13

5

@swiergol2 Aktualnie od foliarzy wyzywa się wszystkich, więc porównanie jak najbardziej trafne.

@anxted No i co z tego? Zaraz ta 3 nie będzie już działać (druga pewnie już nie działa) więc co za różnica ile ich mają, jak będą nie aktywne? Przynajmniej według ich narracji.

2

https://x.com/synxchaosu/status/1492166984494112772

A kto to by się spodziewał ile foliarzy w tej Dani :D

2



Nie no dwie cyrko wypowiedzi xD

7





Ale ona jest śmieszna.

3

0

@Gall Nie wiem czy poważnym, ale nie mogą tego lekceważyć, chociaż nowa odmiana jest łagodniejsza.

2



No zapowiada się ciekawie :)

2

@Ojciec5tkidzieci No zobaczę pewnie w kinie :D Szkoda, że te filmy nie mają kategorii wiekowej R, ale rozumiem to, że liczą na większy hajs z biletów i nie mogą :(

0

@Kacper1432 No tylko cavid ma skutki zazwyczaj teraz, ewentualnie jakieś powikłania, a skutki niszczenia wszystkiego przez zamykanie itp to zabaczymy/zobaczylibyśmy dopiero za jakiś czas i było by już za późno. Żyć w świecie z Covid sobie wyobrażam, ale żyć w zamknięciu, twardych ograniczeniach cały czas (nie mówię o lekkich takie jakie były, tylko takich surowych restrykcjach) sobie nie wyobrażam.

42

10

0

@Luciano99 To ja o dziwo jeszcze nie mam dzieci i narazie się nie zanosi bym miał w najbliższej przyszłości xD

0

@DIPENNN W sumie ja nie wiem ile straciłem, bo od tego miesiąca mi premia dopiero wskoczyła, a mam więcej niż w 3 miesięcznym okresie próbnym (wtedy nie miałem premii).

17



To nieźle xD

1

@Adi123456789 Gdzie z mojej wypowiedzi wyczytałeś, że jest słaby?

0

@amanter Jak by była taka, to z nowych strojów każda jest tak dobra by ją kupić xD

43



Pewnie najciężej xD

0

@Azi No trochę inaczej to wygląda xD są np: piłkarze treningowi, którzy zawsze w meczu wypadają gorzej. Albo tacy, co dla reprezentacji dają więcej serca i grają lepiej. Każdy jest inny.

Jak to mawiał wieszcz Hajto, to są detale :D

6

https://x.com/thexdeaf/status/1491704446610460684

Miejsca jak w ekstraklasie jakiejś xD

35



Dokładnie. U nas jednak wielu piłkarzy nie wytrzymuje tego.

0

@tomek8756 The office warto. 1 sezon jest takim przetarciem i nie wszystkim siada, ale większość ludzi co zaufało i oglądało dalej twierdzi, że jest to dzieło wybitne.

28

https://x.com/thexdeaf/status/1491399745411371008

No kto by się spodziewał xD Szkoda, że Koeman tyle punktów natracił, bo była by szansa gonić Real :)

29



Ale złoto xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?