W Elche (ESP) matka dała ziomkowi karę na internet przez słabe oceny i typ zastrzelił mamę, tatę i brata. Potem sobie normalnie z trupami żył 3 dni. Ma 15 lat. Wtf https://t.co/DWshAa1kXy">pic.twitter.com/DWshAa1kXy
@pax Jezus jest od lat dostosowany wyglądem do daej kultury. W Amerykańskich Bogach to dobrze ukazali bo za zebraniu bogów było bardzo dużo Jezusów, a innych bogów już nie. Właśnie przez to, że każdy sobie go wyobraża po swojemu.
@swiergol2 Aktualnie od foliarzy wyzywa się wszystkich, więc porównanie jak najbardziej trafne.
@anxted No i co z tego? Zaraz ta 3 nie będzie już działać (druga pewnie już nie działa) więc co za różnica ile ich mają, jak będą nie aktywne? Przynajmniej według ich narracji.
Maja, nie bądź taka konserwatywna. Patriarchat juz się skończył. Mężczyzna nie będzie zajmował się kobietą, tylko dlatego, że kiedyś poszli do łóżka. Kobiety to dziś silne i wyzwolone osoby, które mają takie samo prawo do seksu bez zobowiązań jak mężczyźni. Niech żyje lewica!
@Ojciec5tkidzieci No zobaczę pewnie w kinie :D Szkoda, że te filmy nie mają kategorii wiekowej R, ale rozumiem to, że liczą na większy hajs z biletów i nie mogą :(
@Kacper1432 No tylko cavid ma skutki zazwyczaj teraz, ewentualnie jakieś powikłania, a skutki niszczenia wszystkiego przez zamykanie itp to zabaczymy/zobaczylibyśmy dopiero za jakiś czas i było by już za późno. Żyć w świecie z Covid sobie wyobrażam, ale żyć w zamknięciu, twardych ograniczeniach cały czas (nie mówię o lekkich takie jakie były, tylko takich surowych restrykcjach) sobie nie wyobrażam.
@DIPENNN W sumie ja nie wiem ile straciłem, bo od tego miesiąca mi premia dopiero wskoczyła, a mam więcej niż w 3 miesięcznym okresie próbnym (wtedy nie miałem premii).
@Azi No trochę inaczej to wygląda xD są np: piłkarze treningowi, którzy zawsze w meczu wypadają gorzej. Albo tacy, co dla reprezentacji dają więcej serca i grają lepiej. Każdy jest inny.
Stosunkowo niewielka presja, brak ciśnienia związanego z kwotą transferu, wszyscy cię lubią, kumpel trenerem - Coutinho potrzebuje idealnego klimatu wokół siebie, taki dostał i są efekty.
@tomek8756 The office warto. 1 sezon jest takim przetarciem i nie wszystkim siada, ale większość ludzi co zaufało i oglądało dalej twierdzi, że jest to dzieło wybitne.
9
To nieźle xD
4
Ło matko xD
1
To sobie Bortniczuk rozmowę strzelił :D
8
Pan Piłkarz :)
0
@MarFan Nie wiem skąd masz te zacne wnioski po jednym moim zdaniu, ale ok.
@swiergol2 A to ja się częściej z tym spotykam. I to przy całkowitej obojętności co kto sobie robi (chce to niech się szczpi, nie chce też ok).
0
@pax Jezus jest od lat dostosowany wyglądem do daej kultury. W Amerykańskich Bogach to dobrze ukazali bo za zebraniu bogów było bardzo dużo Jezusów, a innych bogów już nie. Właśnie przez to, że każdy sobie go wyobraża po swojemu.
13
https://x.com/twojprzyjaciell/status/1492246059854315524
Nie no to dobrze xD
5
@swiergol2 Aktualnie od foliarzy wyzywa się wszystkich, więc porównanie jak najbardziej trafne.
@anxted No i co z tego? Zaraz ta 3 nie będzie już działać (druga pewnie już nie działa) więc co za różnica ile ich mają, jak będą nie aktywne? Przynajmniej według ich narracji.
2
https://x.com/synxchaosu/status/1492166984494112772
A kto to by się spodziewał ile foliarzy w tej Dani :D
2
Nie no dwie cyrko wypowiedzi xD
7
Ale ona jest śmieszna.
3
https://x.com/DavidViti7/status/1491901566093336578
To fajni sędziowie xD
0
@Gall Nie wiem czy poważnym, ale nie mogą tego lekceważyć, chociaż nowa odmiana jest łagodniejsza.
2
No zapowiada się ciekawie :)
2
@Ojciec5tkidzieci No zobaczę pewnie w kinie :D Szkoda, że te filmy nie mają kategorii wiekowej R, ale rozumiem to, że liczą na większy hajs z biletów i nie mogą :(
0
@Kacper1432 No tylko cavid ma skutki zazwyczaj teraz, ewentualnie jakieś powikłania, a skutki niszczenia wszystkiego przez zamykanie itp to zabaczymy/zobaczylibyśmy dopiero za jakiś czas i było by już za późno. Żyć w świecie z Covid sobie wyobrażam, ale żyć w zamknięciu, twardych ograniczeniach cały czas (nie mówię o lekkich takie jakie były, tylko takich surowych restrykcjach) sobie nie wyobrażam.
42
https://x.com/volnoscioviec/status/1491739611533561864
Bardzo dobrze powiedziane :)
10
https://x.com/nicolas_2x/status/1491758472794357763
No tak jest.
0
@Luciano99 To ja o dziwo jeszcze nie mam dzieci i narazie się nie zanosi bym miał w najbliższej przyszłości xD
0
@DIPENNN W sumie ja nie wiem ile straciłem, bo od tego miesiąca mi premia dopiero wskoczyła, a mam więcej niż w 3 miesięcznym okresie próbnym (wtedy nie miałem premii).
17
To nieźle xD
1
@Adi123456789 Gdzie z mojej wypowiedzi wyczytałeś, że jest słaby?
0
@amanter Jak by była taka, to z nowych strojów każda jest tak dobra by ją kupić xD
43
Pewnie najciężej xD
0
@Azi No trochę inaczej to wygląda xD są np: piłkarze treningowi, którzy zawsze w meczu wypadają gorzej. Albo tacy, co dla reprezentacji dają więcej serca i grają lepiej. Każdy jest inny.
Jak to mawiał wieszcz Hajto, to są detale :D
6
https://x.com/thexdeaf/status/1491704446610460684
Miejsca jak w ekstraklasie jakiejś xD
35
Dokładnie. U nas jednak wielu piłkarzy nie wytrzymuje tego.
0
@tomek8756 The office warto. 1 sezon jest takim przetarciem i nie wszystkim siada, ale większość ludzi co zaufało i oglądało dalej twierdzi, że jest to dzieło wybitne.
28
https://x.com/thexdeaf/status/1491399745411371008
No kto by się spodziewał xD Szkoda, że Koeman tyle punktów natracił, bo była by szansa gonić Real :)
29
Ale złoto xD