21

23



Nawet on chwali naszego szefa :D

2



Nie no Kołtoń to pasuje do Bońka xD

5



Taka sytuacja xD

7



Człowiek sobie przypomni jaki to był dzik wtedy. Kosmiczny poziom.

36



Wybitne jednostki są w Lewicy :D

0

@Rewolucja123 Włosi xd Jak tam w każdym hicie prawie jest jakiś cyrk.

0



Czego to nie wymyślą dzbany.

0

@Danny Gaucho Wydaje mi się, że sobie Lewandowskich pomylił bo grał, ale przeciw Mariuszowi w 2004 xD

0

@ProMILs No właśnie nie grał, więc ocenił, że są lepsi xD

0

@shaun 10 lat temu xD

Ale jak patrzę to go wtedy już nie było więc pewnie pomylił Lewandowskich i chodzi mu o ten mecz:

https://www.transfermarkt.pl/polska_anglia/index/spielbericht/944163

4

Najlepsi napastnicy 2021 roku według Garrego Neville’a:

- Mohamed Salah
- Kylian Mbappe
- Erling Haaland

Jak Garry uargumentował brak Roberta Lewandowskiego?

”Nie można nie lubić Roberta Lewandowskiego. Ale kiedy grałem przeciwko niemu nie zrobił wiele dla Polski. Wtedy sobie myślałem: "Czy ten gość naprawdę jest tak dobry, jak najlepsi napastnicy?"

- Rzeźnicy Kartomanii

To nieźle xD nie ma Lewego i Benzemy, czyli aktualnie 2 najlepszych 9 xD

23



100% racji. Umiejętności topowe. Oby go udało się odzyskać :/

5



No takie skojarzenie :D

3



Szok :D

1

Chyba moja koszulka De Jonga jednak nie będzie z pierwszego sezonu przyszłej legendy klubu :D

64



Klasa :)

0

@maroon Jak byłem mały to oglądałem ją na kanale Disneya tym dla młodzieży :D Teraz chyba piosenki śpiewa.

0



Dobra od dziś się nie przyznaję do mycia rąk po sikaniu :)

26



Finalny argument :D

5

No odechciewa się oglądania po tych kontuzjach :( Smutek i załamanie. Szkoda tych 2 wielkich talentów.

7



Boniek to jest gość :D nawet życzenia potrafi spartolić :D

5

https://x.com/oocTTnastolatki/status/1484173576580345856

No dokładnie, a nie jakieś trendy :D

5



Co tu się dzieje xD

0

@SinMistico Jak by podskakiwali przodem to nikogo by to nie obeszło.

6



Oglądając skrót to koguty były dużo lepsze :)

11



Będę wnukom o tym opowiadał :D

8



Jakie to jest piękne :)

1

@GeneralXavi Problem jest taki, że mało kogo interesuje w jakich okolicznościach się coś zdobyło. Liczy się wynik końcowy i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?