Javier Tebas: "FC Barcelona nie popełni żadnej bezprawności wobec Dembele. Mają dobrych prawników. W świecie futbolu powinno być więcej takich osób jak Mateu Alemany." [EFE]
Жуткая история на Крещение 40-летняя петербурженка с мужем и детьми, а также с подругой, после посещения бани отправилась на реку Оредеж осуществить Крещенское купание в необорудованной проруби. https://t.co/LkKce4a3Ar">pic.twitter.com/LkKce4a3Ar
Najlepsi napastnicy 2021 roku według Garrego Neville’a:
- Mohamed Salah - Kylian Mbappe - Erling Haaland
Jak Garry uargumentował brak Roberta Lewandowskiego?
”Nie można nie lubić Roberta Lewandowskiego. Ale kiedy grałem przeciwko niemu nie zrobił wiele dla Polski. Wtedy sobie myślałem: "Czy ten gość naprawdę jest tak dobry, jak najlepsi napastnicy?"
- Rzeźnicy Kartomanii
To nieźle xD nie ma Lewego i Benzemy, czyli aktualnie 2 najlepszych 9 xD
Przy Fatim boli, że co wróci do zdrowia to strzela, nie potrzebuje nawet chwili, żeby dojść do formy. Żadnej złudnej nadziei tylko natychmiastowa jakość. Talent na bycie światową czołówką, który pewnie nigdy nie będzie wykorzystany
Panie burmistrzu @wielunpl@kochamwielun Pawle Okraso. Jeśli zrezygnuje Pan z organizacji pato-widowiska, sygnowanego twarzą brutalnego gangstera i Najmana, to przyjadę, wraz z moją fundacją i zorganizujemy za darmo trening i turniej siatkarski dla dzieci. #Wieluń#patosport
Nie wiem, co mnie w Najmanie bardziej szokuje:))))))
a) To, że uwierzył, że ktoś chce zapłacić 1,4 miliona złotych za maskę Słowika b) Czy to, że nie zgodził się na warunek związany z przelaniem 1,4 miliona złotych na chorego chłopca https://t.co/fD0LP84z58">pic.twitter.com/fD0LP84z58
21
https://x.com/murzynfrogX/status/1485667796616978441
No i prawidłowo :)
23
Nawet on chwali naszego szefa :D
2
Nie no Kołtoń to pasuje do Bońka xD
5
Taka sytuacja xD
7
Człowiek sobie przypomni jaki to był dzik wtedy. Kosmiczny poziom.
36
Wybitne jednostki są w Lewicy :D
0
@Rewolucja123 Włosi xd Jak tam w każdym hicie prawie jest jakiś cyrk.
0
Czego to nie wymyślą dzbany.
7
https://x.com/synxchaosu/status/1484558603591819265
https://x.com/synxchaosu/status/1484563611490164739
Widzę konkretna akcja w odwecie :)
0
@Danny Gaucho Wydaje mi się, że sobie Lewandowskich pomylił bo grał, ale przeciw Mariuszowi w 2004 xD
0
@ProMILs No właśnie nie grał, więc ocenił, że są lepsi xD
0
@shaun 10 lat temu xD
Ale jak patrzę to go wtedy już nie było więc pewnie pomylił Lewandowskich i chodzi mu o ten mecz:
https://www.transfermarkt.pl/polska_anglia/index/spielbericht/944163
4
Najlepsi napastnicy 2021 roku według Garrego Neville’a:
- Mohamed Salah
- Kylian Mbappe
- Erling Haaland
Jak Garry uargumentował brak Roberta Lewandowskiego?
”Nie można nie lubić Roberta Lewandowskiego. Ale kiedy grałem przeciwko niemu nie zrobił wiele dla Polski. Wtedy sobie myślałem: "Czy ten gość naprawdę jest tak dobry, jak najlepsi napastnicy?"
- Rzeźnicy Kartomanii
To nieźle xD nie ma Lewego i Benzemy, czyli aktualnie 2 najlepszych 9 xD
23
100% racji. Umiejętności topowe. Oby go udało się odzyskać :/
5
No takie skojarzenie :D
3
Szok :D
1
Chyba moja koszulka De Jonga jednak nie będzie z pierwszego sezonu przyszłej legendy klubu :D
64
Klasa :)
0
@maroon Jak byłem mały to oglądałem ją na kanale Disneya tym dla młodzieży :D Teraz chyba piosenki śpiewa.
0
Dobra od dziś się nie przyznaję do mycia rąk po sikaniu :)
26
Finalny argument :D
5
No odechciewa się oglądania po tych kontuzjach :( Smutek i załamanie. Szkoda tych 2 wielkich talentów.
7
Boniek to jest gość :D nawet życzenia potrafi spartolić :D
5
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1484173576580345856
No dokładnie, a nie jakieś trendy :D
5
Co tu się dzieje xD
0
@SinMistico Jak by podskakiwali przodem to nikogo by to nie obeszło.
6
Oglądając skrót to koguty były dużo lepsze :)
11
Będę wnukom o tym opowiadał :D
8
Jakie to jest piękne :)
1
@GeneralXavi Problem jest taki, że mało kogo interesuje w jakich okolicznościach się coś zdobyło. Liczy się wynik końcowy i tyle.