Ale żeby Lewica świadomie uderzyła we własną część elektoratu, nazywając miliony mikro-przedsiębiorców "biedafirmami"? Przecież to w dużej mierze symboliczna Krysia-fryzjerka i Waldek-taksówkarz, a nie polski Bezos. Ci ludzie pracują na polskie PKB sto razy ciężej niż posłowie.
Marc-André ter Stegen bohaterem @FCBarcelona 🤯💥 Fenomenalna interwencja, która uratowała trzy punkty Dumie Katalonii! 🔥 https://t.co/JNWzW0hb4e">pic.twitter.com/JNWzW0hb4e
@Rust_Cohle Ale wyszły po tym, a nie po pozostałych 3. Atalanta Napoli też było super i kibice Serie A nie pluli na innych tak jak teraz fani PL. W ogóle inne ligi nie grały to do czego to porównywać.
@Pogba Jeśli chodzi o rozwój i jakość klubu liga > LM. Nikt mnie nie przekona do innego zdania. W LM za dużo jest losowości. A i PL aktualnie jest dużo mocniejsza od reszty lig więc wygrywanie jej z zapasem to jest coś.
Zrobiłem coś takiego rok temu i wyszła z tego fajna zabawa w typowanie. Kto wygra w tym roku: • Ekstraklasę • Premier League • La Ligę • Bundesligę • Serie A • Ligę Mistrzów • Mundial
Jeśli ktoś przewidzi 7/7, zostanie ogłoszony kozakiem.
• Ekstraklasę - Lech • Premier League -Man City • La Ligę - Real Madryt • Bundesligę - Bayern • Serie A - Inter • Ligę Mistrzów - Man City • Mundial - Hiszpania
@kaamil1910 Ja pisałem, że Arteta top i ma potencjał. Później przegrali na początku i grali słabo to się lekko wycofałem, ale jednak miałem rację. Pep go uczył, to musi być dobry :D
0
To był hit z wczoraj xd
0
@Survier Jak masz taką lewicę jak Ikonowicz to oni zajmują się właśnie głownie problemami małych i biednych.
12
A tam kto by się przejmował :D
45
Takiego go potrzebujemy :)
1
Jeszcze ten wolny na koniec przy linii i Lahoz odmierzający 9 metrów xd Ale się uśmiałem :D
10
https://x.com/mariuszjudasz16/status/1477640052553441286
No piękne :D
2
Luuk idzie po rekord Messiego w roku kalendarzowym.
22
To jest cyrk xD
4
https://x.com/thexdeaf/status/1477743666097700875
Przecież ta LE to się sama rezerwami wygra xD
0
@ElPonczato Widziałem i dalej twierdzę, że gramy w 10 z nim.
0
Koeman zostawił nam to kukułcze jajo. De Jong to jest dramat.
0
@Rust_Cohle Zachwyty, a plucie na innych kibiców to jednak co innego :D
0
@Rust_Cohle Ale wyszły po tym, a nie po pozostałych 3. Atalanta Napoli też było super i kibice Serie A nie pluli na innych tak jak teraz fani PL. W ogóle inne ligi nie grały to do czego to porównywać.
3
@Pogba Jeśli chodzi o rozwój i jakość klubu liga > LM. Nikt mnie nie przekona do innego zdania. W LM za dużo jest losowości. A i PL aktualnie jest dużo mocniejsza od reszty lig więc wygrywanie jej z zapasem to jest coś.
3
Nie no 1 dobry mecz w PL i już dziady wyszły i deprecjonują każdą ligę xD "jak można oglądać coś innego niż PL" No patologia
3
Pep znów się bawi w lidze? Stare, znałem xD
0
@stone80 Ty ale ja nie atakuję protestujących, tylko policję. Chyba sobie źle zainterpretowałeś :)
Postępowy zachód odnoszę do patologicznych zarządzających w tamtych krajach.
44
Po prostu Ekstraklasa xD
7
@Encore Dokładnie :D Bayern i Juve to dno :)
1
@Worny No skompromitował się przy golu dziś :D
77
Najważniejsza jest powtarzalność :D
5
https://x.com/synxchaosu/status/1477636489857093636
To niezły postępowy i dbający o obywateli zachód xD
10
To niezłe blokowanie xD
3
No król :)
2
https://x.com/thexdeaf/status/1477601678195142656
Ot to :)
1
• Ekstraklasę - Lech
• Premier League -Man City
• La Ligę - Real Madryt
• Bundesligę - Bayern
• Serie A - Inter
• Ligę Mistrzów - Man City
• Mundial - Hiszpania
2 ostatnie od serca :D
3
Wyszedł trailer. Mam nadzieję na piękne podsumowanie :)
0
Czemu na twiterze jest taki ból tyłka o Guardiolę i o cieszących się fanów Barcy, że mu w City dobrze idzie? Znów jakieś kompleksy?
1
@kaamil1910 Ja pisałem, że Arteta top i ma potencjał. Później przegrali na początku i grali słabo to się lekko wycofałem, ale jednak miałem rację. Pep go uczył, to musi być dobry :D
7
Co tu się dzieje xD