0



To był hit z wczoraj xd

0

@Survier Jak masz taką lewicę jak Ikonowicz to oni zajmują się właśnie głownie problemami małych i biednych.

12



A tam kto by się przejmował :D

45



Takiego go potrzebujemy :)

1

Jeszcze ten wolny na koniec przy linii i Lahoz odmierzający 9 metrów xd Ale się uśmiałem :D

10

2

Luuk idzie po rekord Messiego w roku kalendarzowym.

22



To jest cyrk xD

4

https://x.com/thexdeaf/status/1477743666097700875

Przecież ta LE to się sama rezerwami wygra xD

0

@ElPonczato Widziałem i dalej twierdzę, że gramy w 10 z nim.

0

Koeman zostawił nam to kukułcze jajo. De Jong to jest dramat.

0

@Rust_Cohle Zachwyty, a plucie na innych kibiców to jednak co innego :D

0

@Rust_Cohle Ale wyszły po tym, a nie po pozostałych 3. Atalanta Napoli też było super i kibice Serie A nie pluli na innych tak jak teraz fani PL. W ogóle inne ligi nie grały to do czego to porównywać.

3

@Pogba Jeśli chodzi o rozwój i jakość klubu liga > LM. Nikt mnie nie przekona do innego zdania. W LM za dużo jest losowości. A i PL aktualnie jest dużo mocniejsza od reszty lig więc wygrywanie jej z zapasem to jest coś.

3

Nie no 1 dobry mecz w PL i już dziady wyszły i deprecjonują każdą ligę xD "jak można oglądać coś innego niż PL" No patologia

3



Pep znów się bawi w lidze? Stare, znałem xD

0

@stone80 Ty ale ja nie atakuję protestujących, tylko policję. Chyba sobie źle zainterpretowałeś :)

Postępowy zachód odnoszę do patologicznych zarządzających w tamtych krajach.

44



Po prostu Ekstraklasa xD

7

@Encore Dokładnie :D Bayern i Juve to dno :)

1

@Worny No skompromitował się przy golu dziś :D

77



Najważniejsza jest powtarzalność :D

5

https://x.com/synxchaosu/status/1477636489857093636

To niezły postępowy i dbający o obywateli zachód xD

10



To niezłe blokowanie xD

3



No król :)

1



• Ekstraklasę - Lech
• Premier League -Man City
• La Ligę - Real Madryt
• Bundesligę - Bayern
• Serie A - Inter
• Ligę Mistrzów - Man City
• Mundial - Hiszpania

2 ostatnie od serca :D

3



Wyszedł trailer. Mam nadzieję na piękne podsumowanie :)

0

Czemu na twiterze jest taki ból tyłka o Guardiolę i o cieszących się fanów Barcy, że mu w City dobrze idzie? Znów jakieś kompleksy?

1

@kaamil1910 Ja pisałem, że Arteta top i ma potencjał. Później przegrali na początku i grali słabo to się lekko wycofałem, ale jednak miałem rację. Pep go uczył, to musi być dobry :D

7



Co tu się dzieje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?