Sukcesja to najlepiej napisany serial wszech czasów - tu chyba wszyscy się zgodzimy.
Ale jak on jest zagrany!
Wyobrażacie sobie np. tego aktora jako zupełnie normalnego, poukładanego na co dzień typka, męża i ojca? Albo tych dwóch jako charyzmatycznych, stanowczych facetów? https://t.co/apbEvkB24M">pic.twitter.com/apbEvkB24M
@MarioVeB! Samochód na WODÓR to przyszłości. Elektryki teraz nam wciskają na siłę, bo napodukowali tego masę. Jeszczę jak by nasza energia w Polsce była od elektrowni atomowej, wodnej, czy wiatrowej w 90% to może, a nie, że większość z węglowych.
W sumie tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że najbardziej niedocenianym zawodnikiem jest Muller. Wykręca jakieś wybitne liczby w Bayernie, a jest to brane jako norma.
Nikt: Absolutnie nikt: Lewica: Ciekawe ile ma pieniążków? Ciekawe skąd ma? Może ukradł? Tak czy siak, najważniejsze, że powinien się podzielić. Za dużo ma. https://t.co/4uUaHf2Qr7">pic.twitter.com/4uUaHf2Qr7
Bohaterski wyczyn piłkarza Dębu - Łukasza Gryciaka, pełniąc służbę w straży pożarnej uratował dzisiaj dwójkę dzieci z pożaru.
Łukasz oddał swoją maskę z tlenem dzieciom i przetransportował ich na dół. Gryciu podtruł się dymem i trafił do szpitala. Życzymy Tobie dużo zdrowia! https://t.co/tpYMpLj5eS">pic.twitter.com/tpYMpLj5eS
@Bartek22 Jak nie będą mieli kasy, to trzeba szukać kogoś za darmo, a jest kilku kandydatów w Chelsea. A jak będzie kasa to priorytetem powinien być Bastoni. Rośnie kolejny kozak we Włoszech.
@jeyx77x Nie oszczędzi, bo tu chodzi o te co wystartują w eliminacjach do pucharów. Po drugie mistrz kraju będzie pewnie grał minimum w grupie LK, no nie oszukujmy się :D
15
Sędziowie, czy nie, ale co by nie mówić zdominowali LM wtedy.
22
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1483741764053872643
To nieźle xD
4
To nieźle :D
1
Zapowiada się dobrze :)
46
A nawet lepiej. Możesz mieć 2 dawki nieobowiązkowego, ale i tak jesteś "nielegalny" :D
23
Co się bawi słowem :D
17
https://x.com/meksyk110/status/1482724046815076359
Nic dziwnego :D
8
https://x.com/thexdeaf/status/1482993845772111875
No i wszystko jasne xD
25
https://x.com/thexdeaf/status/1483007380820537347
To jest jakiś cyrk z hajpowaniem Modricia na jakiegoś Boga xD Gra w wieku 37, fajnie, ale nawet w ilości występów Xavi ma więcej :D
Marca uznała go w pierwszym sezonie jako flop transferowy, a oni myślą, że on grał 15 lat na kosmicznym poziomie xD
39
To nieźle się bawią :D
21
https://x.com/synxchaosu/status/1482849354335543304
Ooo miła odmiana :)
0
Szkoda, że Dumanowski nie komentuje, ale Kapicy też posłucham :)
Hit w Serie A
0
@maroon Mi bardziej o bekę z rudego chodzi, a nie, że zgadł :)
32
https://x.com/Filon98/status/1482768092354723844
Darek top :D
2
https://x.com/fran_atm/status/1482750479423713281
Fajnie się bawią :D
11
To nieźle xd
0
No muszę się zgodzić z panem Krzysztofem. TOP!
11
To nieźle :D
15
Tak to wygląda xD
1
@kamilop To był by dla Norwega zaszczyt uczyć się od naszej Holenderskiej besti.
1
@MarioVeB! Samochód na WODÓR to przyszłości. Elektryki teraz nam wciskają na siłę, bo napodukowali tego masę. Jeszczę jak by nasza energia w Polsce była od elektrowni atomowej, wodnej, czy wiatrowej w 90% to może, a nie, że większość z węglowych.
0
@Kacper1998 Odczep się od mojego 2 litrowego sportowego Typera xD
2
@konraden Patrząc, że w plebiscytach praktycznie nigdy go nie ma w czołówce to musi to być tak odbierane.
1
W sumie tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że najbardziej niedocenianym zawodnikiem jest Muller. Wykręca jakieś wybitne liczby w Bayernie, a jest to brane jako norma.
17
No standardzik :D
11
No zabawne :D
43
Brawa, totalny kozak :)
3
No piękne :)
0
@Bartek22 Jak nie będą mieli kasy, to trzeba szukać kogoś za darmo, a jest kilku kandydatów w Chelsea. A jak będzie kasa to priorytetem powinien być Bastoni. Rośnie kolejny kozak we Włoszech.
0
@jeyx77x Nie oszczędzi, bo tu chodzi o te co wystartują w eliminacjach do pucharów. Po drugie mistrz kraju będzie pewnie grał minimum w grupie LK, no nie oszukujmy się :D