15



Sędziowie, czy nie, ale co by nie mówić zdominowali LM wtedy.

22

4



To nieźle :D

1



Zapowiada się dobrze :)

46



A nawet lepiej. Możesz mieć 2 dawki nieobowiązkowego, ale i tak jesteś "nielegalny" :D

23





Co się bawi słowem :D

17

8

25

https://x.com/thexdeaf/status/1483007380820537347

To jest jakiś cyrk z hajpowaniem Modricia na jakiegoś Boga xD Gra w wieku 37, fajnie, ale nawet w ilości występów Xavi ma więcej :D

Marca uznała go w pierwszym sezonie jako flop transferowy, a oni myślą, że on grał 15 lat na kosmicznym poziomie xD

39



To nieźle się bawią :D

21

0

Szkoda, że Dumanowski nie komentuje, ale Kapicy też posłucham :)

Hit w Serie A

0

@maroon Mi bardziej o bekę z rudego chodzi, a nie, że zgadł :)

32

2

11



To nieźle xd

0



No muszę się zgodzić z panem Krzysztofem. TOP!

11



To nieźle :D

15



Tak to wygląda xD

1

@kamilop To był by dla Norwega zaszczyt uczyć się od naszej Holenderskiej besti.

1

@MarioVeB! Samochód na WODÓR to przyszłości. Elektryki teraz nam wciskają na siłę, bo napodukowali tego masę. Jeszczę jak by nasza energia w Polsce była od elektrowni atomowej, wodnej, czy wiatrowej w 90% to może, a nie, że większość z węglowych.

0

@Kacper1998 Odczep się od mojego 2 litrowego sportowego Typera xD

2

@konraden Patrząc, że w plebiscytach praktycznie nigdy go nie ma w czołówce to musi to być tak odbierane.

1

W sumie tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że najbardziej niedocenianym zawodnikiem jest Muller. Wykręca jakieś wybitne liczby w Bayernie, a jest to brane jako norma.

17



No standardzik :D

11



No zabawne :D

43



Brawa, totalny kozak :)

3



No piękne :)

0

@Bartek22 Jak nie będą mieli kasy, to trzeba szukać kogoś za darmo, a jest kilku kandydatów w Chelsea. A jak będzie kasa to priorytetem powinien być Bastoni. Rośnie kolejny kozak we Włoszech.

0

@jeyx77x Nie oszczędzi, bo tu chodzi o te co wystartują w eliminacjach do pucharów. Po drugie mistrz kraju będzie pewnie grał minimum w grupie LK, no nie oszukujmy się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?