Prawo i Sprawiedliwość właśnie złożyło wniosek o odrzucenie projektów dotyczących marihuany medycznej i konopi siewnych przygotowanych przez parlamentarzystów z Zespołu ds. Legalizacji Marihuany #ustawykonopne#marihuanamedyczna
🆕‼Wkrótce do polskich klubów mogą popłynąć setki milionów zł. Rząd przygotowuje program wspierający drużyny, które awansują do euro. puch. (w kilku dyscyplinach). Skala projektu jest ogromna. Na futbol zaplanowano 300 mln zł + 150 mln zł na rozwój infrastruktury. @SportINTERIA
🆕Około 700 mln zł w 4 lata dla klubów, które będą reprezentować 🇵🇱 w europ. pucharach. Taki program przygotowuje rząd. Dla piłki setki milionów, w tym 150 mln na rozwój infrastruktury i technologii. Skala projektu jest ogromna. Więcej na @SportINTERIA.https://t.co/OfjBlSBGN8">https://t.co/OfjBlSBGN8
My jesteśmy w dołku, bez formy i masa kontuzji i covid. Real podobno top forma i znakomity sezon. I co mamy? Remis po 90 minutach. Mieli nas zniszczyć kilkoma golami, a oni nie potrafią nawet wygrać w podstawowym czasie.
To pokazuje tylko jaka wielka była Barca jak tłukła ich 5:0 itp.
.@ArturDziambor: Jak trwoga to do Konfederacji! To bardzo miłe, że państwo z rządu czytacie nasze ustawy! VAT na żywność 0%, obniżenie VAT na paliwa, obniżenie VAT na prąd to pomysły Konfederacji! Różnica - my chcemy tego NA ZAWSZE! Polacy powinni zostać odpodatkowani! https://t.co/wuubqzQEAE">pic.twitter.com/wuubqzQEAE
1. Bartosz Slisz do Legii za 1,5 mln euro 2. Lirim Kastrati do Legii za 1,3 mln euro 3. Adriel Ba Loua do Lecha za 1,2 mln euro 4. Ariel Borysiuk do Legii za 1,15 mln euro 5/6. Rafał Murawski do Lecha za 1 mln euro 5/6. Kristoffer Velde do Lecha za 1 mln euro
Rasizm, niechęć do muzułmanów w Polsce, celowe zorganizowanie pobicia, ciemna historia klubu - prawnik Emreliego rzuca grube oskarżenia pod adresem Legii i naszego kraju. https://t.co/BcQPLO1rsR">https://t.co/BcQPLO1rsR
‼️ Onet ujawnia: Kuria chce, aby sąd sprawdził, czy pokrzywdzony w przez księdza pedofila mężczyzna jest homoseksualistą i czy relacja z księdzem nie była dla niego "źródłem satysfakcji". Gdy koszmar się rozpoczął, ofiara miała 12 lat. Pisze: @sz_piegza.https://t.co/5seJEcROx9">https://t.co/5seJEcROx9
Lizusów-dziennikarzy miał pan jako prezes PZPN, lizusi są przy nowej władzy. Zmieniły się tylko nazwiska. Klasyk powiedziałby, że to odwieczne prawo natury. Niestety.
@Bobo25 Problem jest taki, że Kozłowski najprawdopodobniej nie żartuję bo już miał wiele takich podobnych wypowiedzi. Ogólnie jest bardzo pewny, np stwierdził, że fajnie mieć 2 mistrzostwa w jednym sezonie (pogoń i klub belgijski gdzie jest wypożyczony). O Kloppie też była nie fortunna. Kamiński to całkowicie inny typ piłkarza pod względem charakteru.
1
@Abominacja Nie ma tu nic dziwnego, bo RN jest anty bo nie pozwala im wiara xD
0
@FCBR4N Na Węgrzech tak jest i o dziwo to u nich pomogło. Ale ja jestem przeciw.
1
"- Wcześniej trudno było ukryć, że Portugalczyk zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski?
- Poza Zbigniewem Bońkiem o wyborze nowego selekcjonera wiedziała tylko jedna osoba.
- Kto?
- Zbigniew Boniek".
To nieźle :D
0
No i znowu mnie PiS zdenerwował :(
1
To sobie wymyślili xD Znów przeciwko Legi xD
53
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1481577879397965826
Ło matko :D
7
Oby :D
1
Piękny mecz. Szkoda tej przewrotki :(
1
Depay to jest na boisku?
14
My jesteśmy w dołku, bez formy i masa kontuzji i covid. Real podobno top forma i znakomity sezon. I co mamy? Remis po 90 minutach. Mieli nas zniszczyć kilkoma golami, a oni nie potrafią nawet wygrać w podstawowym czasie.
To pokazuje tylko jaka wielka była Barca jak tłukła ich 5:0 itp.
9
Niech tylko będą zdrowi :)
6
Szkoda, że taka skuteczność bo mógł mieć z 5 goli w ostatnich 3 spotkaniach xD
6
Hehe przed klasykiem :D
11
Jazda po 15 punktów :)
1
Biedne te liczby :D
0
Ale telenowela z tego będzie :D
47
To nieźle :D
40
https://x.com/youngMaksym27/status/1480962307178045440
Taka jest moja reakcja xD
4
@FC1899Barca Ogólnie mało z tych największych transferów się udało :D
15
No konkrety :D
9
To jest cyrk. A później się dziwią, czemu ludzie do kościoła nie chodzą.
2
No piękne :) Ładne złożona przyśpiewka kibiców :)
1
@Odcinkowy
Łap :)
0
@Bobo25 Wiadomo, tylko jak jesteś skromny to przy niepowodzeniu mniej oberwiesz, a jak pewny siebie i ci się nie uda, to masz gwarantowany hejt :D
4
Boniek jak zawsze nic nie rozumie :D
3
Widzę ktoś tu lubi opowiadać banialuki :D
7
Co by nie mówić ale Stano nagrał bardzo potrzebny i mocny materiał o Słowiku. Brawo.
0
@Bobo25 Problem jest taki, że Kozłowski najprawdopodobniej nie żartuję bo już miał wiele takich podobnych wypowiedzi. Ogólnie jest bardzo pewny, np stwierdził, że fajnie mieć 2 mistrzostwa w jednym sezonie (pogoń i klub belgijski gdzie jest wypożyczony). O Kloppie też była nie fortunna. Kamiński to całkowicie inny typ piłkarza pod względem charakteru.
59
https://x.com/Filon98/status/1480494265599987715
No uśmiałem się xD
1
@Rewolucja123 Messi spokojnie może dostać :D pozwalam