5



To nieźle xD

2

2

Tragicznie gra Juve, nie da się patrzeć na ich grę. Śmiem twierdzić, że zmarnowali kasę na bezsensownych zawodników chyba nawet bardziej niż my. Tam się praktycznie żaden transfer nie broni.

Ale to dobrze, może poza top 4 będą.

0

No mecz w Mediolanie na duży plus. Teraz czekam na hit w Turynie.

3

Narazie znakomity mecz w Mediolanie. Do 35 minuty Roma nie istniała, ale później po golu na 2:1 się obudzili.

0

Dobra dziś oczekuję 2 pięknych hitów w Serie A. Zaczynami :)

0

@michal26 O Hołowni powoli się zapomina (i dobrze). Konfa jak będzie miała ponad 10 to już będę zadowolony. PiS bez większości też jest potrzebny.

4



No to było cyrko sędziowanie :D

0

Przepraszam wam wszystkich, kibiców Barcelony. Trafiłem Figo w fifie i zamierzam nim grać. Czuję się podle, ale jednak :( (chyba, że będzie słaby to wrócę do Messiego xD)

46

7

https://x.com/synxchaosu/status/1478810312379936771

Fajnie się bawią w tej Francji xD

28



To nieźle xD

6



Widzę nawet z sensem na tym Polsacie jest czasem :)

0

@Gacork Na Amazon Prime Video

4



Czemu oni jeszcze nie przyszli na zakupy do nas xD

6



Znów wymyślone jakieś głupoty. Elitarne misie xD

0

Niektórzy zaraz wstają, a ja skończyłem oglądać teraz serial o City :D Ale mnie wciągło cholerstwo :)

2

@kacperowski20 Neto, Dest też pewnie odejdą. Brazylijczyk też sporo zarabia.

8

Nie wiem jak on to ogarnie (trzeb się pozbyć masy piłkarzy), ale trzymam kciuki.

10



No zabawne :D

2



No i bardzo dobrze :D Jak widać niby trzeba, ale jak gwiazda się postawi to już nie trzeba :D

2



Zadziwia mnie to United xD

8



Już się boją potężnego Laport i Barcy ;)

0



Nitro już dostał nowy mandacik :D ciekawe jak to będzie u mnie, bo przez ponad 4 lata nawet kontroli nie miałem, a teraz pewnie mnie złapią :D

41



Co ten komentator xD

3

@Encore Teraz, ale ile lat czekali. O to mi chodzi.

1

Patrząc na przebudowę i odbudowę Juve, Milanu czy United to Barcelona wygląda dużo lepiej. Są młodzi i pomysł jest sensowny. U tamtych legendarnych klubów przebudowa wygląda bardzo źle.

2

5



Obiektywne media :)

22



Przecież to jest jakiś mem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?