"Jezus został ukrzyżowany i żyje między nami. Teraz w ten sam sposób chcą ukrzyżować Novaka. Mój syn jest w australijskiej niewoli, ale nigdy nie był bardziej wolny. Novak stał się symbolem i przywódcą wolnego świata, świata biednych i uciskanych", Srdjan Djokovic.
Tragicznie gra Juve, nie da się patrzeć na ich grę. Śmiem twierdzić, że zmarnowali kasę na bezsensownych zawodników chyba nawet bardziej niż my. Tam się praktycznie żaden transfer nie broni.
Kilka minut sprawdzania na VARze żeby podjąć decyzję, że bramka strzelona ręką nie powinna zostać uznana. Faktycznie strasznie trudna decyzja do podjęcia.
Jeszcze facet początkowo wskazał na środek, dopiero po chwili się ogarnął i pobiegł do monitora, o matko.
Przepraszam wam wszystkich, kibiców Barcelony. Trafiłem Figo w fifie i zamierzam nim grać. Czuję się podle, ale jednak :( (chyba, że będzie słaby to wrócę do Messiego xD)
Ukryta Prawda: gościu był z laska w związku, ale ta podejrzewala go o zdrade, bo dziwnie sie zachowywał. Okazało sie, ze jest księdzem, ale nie do końca. Przebieral się za niego i wbijal do kościoła jak byla spowiedź i potem szantazowal ludzi, żeby mu płacili XDD
Biedny Jankowski, który sam ostatnimi tygodniami nie dopuszcza nikogo z @KONFEDERACJA_ do debaty na temat pandemii, musi wysłuchać, jakim błędem jest zbanowanie tej partii na Facebooku
Oczywiście o Konfederacji, bez Konfederacji🤷🏼♂️ https://t.co/hGk4Pi2kO8">pic.twitter.com/hGk4Pi2kO8
Ale abstrahując już od wszelkich etycznych problemów jakie za sobą to pociąga...
Kiedy snobizm stał się fajny? Cała promocja tych "fancy misiów" jest oparta o przynależność do "ekskluzywnego klubu" i "oznace statusu". Czy tylko dla mnie to jest żenada galaktycznych rozmiarów? :D
Patrząc na przebudowę i odbudowę Juve, Milanu czy United to Barcelona wygląda dużo lepiej. Są młodzi i pomysł jest sensowny. U tamtych legendarnych klubów przebudowa wygląda bardzo źle.
Newsweek wymyślił sobie takie zasady wyboru najbardziej wpływowych Polaków, że wyszło im, iż Daria Zawiałow i Ralph Kamiński są bardziej wpływowi niż Kaczyński. A do Macieja Stuhra (5.) to JK (50.) nawet nie ma startu. "Wpływowy" to dość pojemny worek, no ale chyba nie aż tak 😬
Uwierzył, że jak się grzecznie zaszczepi, to dostanie paszport covidowy i wróci do normalności, a teraz wracają masowe testy i obostrzenia, a jego kochany paszport covidowy jest tyle wart, co obietnice Niedzielskiego https://t.co/JE5JgjMbgx">pic.twitter.com/JE5JgjMbgx
5
To nieźle xD
2
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1479189956727820293
Lubię Belga :)
2
Tragicznie gra Juve, nie da się patrzeć na ich grę. Śmiem twierdzić, że zmarnowali kasę na bezsensownych zawodników chyba nawet bardziej niż my. Tam się praktycznie żaden transfer nie broni.
Ale to dobrze, może poza top 4 będą.
0
No mecz w Mediolanie na duży plus. Teraz czekam na hit w Turynie.
3
Narazie znakomity mecz w Mediolanie. Do 35 minuty Roma nie istniała, ale później po golu na 2:1 się obudzili.
0
Dobra dziś oczekuję 2 pięknych hitów w Serie A. Zaczynami :)
0
@michal26 O Hołowni powoli się zapomina (i dobrze). Konfa jak będzie miała ponad 10 to już będę zadowolony. PiS bez większości też jest potrzebny.
4
No to było cyrko sędziowanie :D
0
Przepraszam wam wszystkich, kibiców Barcelony. Trafiłem Figo w fifie i zamierzam nim grać. Czuję się podle, ale jednak :( (chyba, że będzie słaby to wrócę do Messiego xD)
46
https://x.com/WolfRMFC/status/1478851293171044355
No jak fifa xD
7
https://x.com/synxchaosu/status/1478810312379936771
Fajnie się bawią w tej Francji xD
28
To nieźle xD
6
Widzę nawet z sensem na tym Polsacie jest czasem :)
0
@Gacork Na Amazon Prime Video
4
Czemu oni jeszcze nie przyszli na zakupy do nas xD
6
Znów wymyślone jakieś głupoty. Elitarne misie xD
0
Niektórzy zaraz wstają, a ja skończyłem oglądać teraz serial o City :D Ale mnie wciągło cholerstwo :)
2
@kacperowski20 Neto, Dest też pewnie odejdą. Brazylijczyk też sporo zarabia.
8
Nie wiem jak on to ogarnie (trzeb się pozbyć masy piłkarzy), ale trzymam kciuki.
10
No zabawne :D
2
No i bardzo dobrze :D Jak widać niby trzeba, ale jak gwiazda się postawi to już nie trzeba :D
2
Zadziwia mnie to United xD
8
Już się boją potężnego Laport i Barcy ;)
0
Nitro już dostał nowy mandacik :D ciekawe jak to będzie u mnie, bo przez ponad 4 lata nawet kontroli nie miałem, a teraz pewnie mnie złapią :D
41
Co ten komentator xD
3
@Encore Teraz, ale ile lat czekali. O to mi chodzi.
1
Patrząc na przebudowę i odbudowę Juve, Milanu czy United to Barcelona wygląda dużo lepiej. Są młodzi i pomysł jest sensowny. U tamtych legendarnych klubów przebudowa wygląda bardzo źle.
2
https://x.com/majkel1999/status/1478073507338768392
Tragicznie to wygląda xD
5
Obiektywne media :)
22
Przecież to jest jakiś mem.