2



Ta 2 w lecie? Coś pięknego. Piszą, że został by hajs na napastnika.

102



Szacunek dla niego :)

11



Co ten Najman xD



Poprawił "rymy" i dał jeszcze raz xD

52



Zaśmiane xD

10



Ale wjechał na pełnej :)

https://x.com/marcelobechler/status/1475453315324514310

Już komentują :D

4



Idealne xD jedni 1:1 pasują :D

6





Ale oranie xD

18



To nieźle xD

10



W sumie ciekawa teoria :)

9

8

1

https://x.com/oocTTnastolatki/status/1474725054713942022

To w takim razie podobają mi się też czasem faceci :)

13



Idol :)

PS. Tak naprawdę to nie, ale lubię ;)

103

12



Piękne xD

0

@Medium Też zależy czego szukasz. Ale to też jest racja, że na Netflix jest tak dużo treści, że po prostu muszą być też dobre.

Jak wejdzie HBO Max do Polski (może na początku roku) to ilość produkcji u nas podskoczy + będzie sporo filmów co dopiero w kinie były.

0

@barcafan9512 No chyba mogę się zgodzić :)

0

@Medium To słabo szukałeś. Na HBO co chwilę jest nowy jakościowy serial, tylko wiele z nich nie jest hajpowane i ludzie o nich nie wiedzą.

0

@barcafan9512 Nie lubię jakoś tego filmu, a sama rola Di Caprio chyba najgorsza w jego znakomitym dorobku.

65

0

Ja coś czuję Probierza xD
Wy się śmiejecie, a Probierz to bardzo dobry kumpel Kuleszy i ja się nie ździwię jak go wciśnie.

14

18



Piękny widok :)

4

https://x.com/gr3gor_g3/status/1474335119917912067

No kiedyś miałem podobnie, ale nauczyłem się pakować xD

8

Schmelzer:

„Kiedy wykonywałem rzut z autu, byłem zaskoczony, gdy stojący obok Mourinho zaczął mówić do mnie poważnie, jakby dawał mi instrukcje.

„Idź do Ozila i powiedz mu, że musi szybciej wchodzić środkiem!”

„Spojrzałem na niego ze zdumieniem i nie odpowiedziałem mu, ale kiedy wszedłem na boisko i znalazłem się obok Ozila, mimowolnie przekazałem mu, co powiedział Jose. "

„Najbardziej zaskoczyło mnie to, że Ozil skinął swojemu trenerowi, że zna instrukcje tak, jakby to było normalne! ..
Najśmieszniejsze jest to że Borrusia prowadziła 2-1 a następnie Ozil wyrównał.. - Rzeźnicy Kartomanii

11

@szkutnik91 Jak przyjdzie Haaland, Torres i De Ligt to powiem, że Laporta chyba sprzedał duszę Raioli xD

4



Ten to ma problemy xD

1

@Yoshi94 Pewnie się zdarzyło :)

13



Jakie to jest prawdziwe. Zawsze wszyscy z innych klubów wielcy znawcy.

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?