⚠️🔵🔴 Cuenta Miguelsanz en @sport que el Barça tiene a tiro a Christensen y Azpilicueta a coste cero para junio. La dirección deportiva ve interesante la doble operación ya que dejaría recursos para fichar al delantero, que es la prioridad #fcblivehttps://t.co/vMrh0WPHHC">pic.twitter.com/vMrh0WPHHC
Wyniki portugalsko-brazylijskiego eksperymentu po niecałej dobie: - 144 tys. wyświetleń filmiku (nr 3 w historii mojego kanału, ale zaraz pierwszy) - multum zaproszeń do live'ów i programów 🇵🇹/🇧🇷 - wideo cały dzień na głównej stronie https://t.co/MuBz5bTGRz">https://t.co/MuBz5bTGRz - emisja w ESPN.
Po pierwsze - NIGDY nie zakładam z góry, że ktoś będzie oszustem, bo nie jestem takim jasnowidzem jak ty. Po drugie - jeśli już tak wertujesz moje wypowiedzi, to znajdź też tę o tym, że jeśli pojawi się opcja ze zdecydowanie bogatszego miejsca, to obawiam się odejścia Sousy.
Druga sprawa - tak, miałem nadzieję, że Sousa będzie zmieniał mentalność i wyznaczał trendy, bo taki cel wyznaczył mu Boniek. To nie są moje słowa, tylko ex-prezesa PZPN. Jeśli postawił mu takie wymagania, to chyba można było tego oczekiwać, co? https://t.co/JCmtzd8JHn">https://t.co/JCmtzd8JHn
„Kiedy wykonywałem rzut z autu, byłem zaskoczony, gdy stojący obok Mourinho zaczął mówić do mnie poważnie, jakby dawał mi instrukcje.
„Idź do Ozila i powiedz mu, że musi szybciej wchodzić środkiem!”
„Spojrzałem na niego ze zdumieniem i nie odpowiedziałem mu, ale kiedy wszedłem na boisko i znalazłem się obok Ozila, mimowolnie przekazałem mu, co powiedział Jose. "
„Najbardziej zaskoczyło mnie to, że Ozil skinął swojemu trenerowi, że zna instrukcje tak, jakby to było normalne! .. Najśmieszniejsze jest to że Borrusia prowadziła 2-1 a następnie Ozil wyrównał.. - Rzeźnicy Kartomanii
Czytam te wszystkie opinie z twittera nt Barcelony i nie mogę wyjść z podziwu że kibice innych drużyn ze wszystkich krajów tyle wiedzą o sytuacji klubu ze słonecznej Katalonii. Sam ledwo się w tym łapie a inni mają tyle wiedzy mimo że ich to nie dotyczy. Brawo, robi wrażenie.
2
Ta 2 w lecie? Coś pięknego. Piszą, że został by hajs na napastnika.
102
Szacunek dla niego :)
11
Co ten Najman xD
Poprawił "rymy" i dał jeszcze raz xD
52
Zaśmiane xD
10
Ale wjechał na pełnej :)
https://x.com/marcelobechler/status/1475453315324514310
Już komentują :D
4
Idealne xD jedni 1:1 pasują :D
6
Ale oranie xD
18
To nieźle xD
10
W sumie ciekawa teoria :)
9
https://x.com/czlowiek_bobr/status/1475179539785560072
Piękny Bejt :D
8
https://x.com/thexdeaf/status/1475120914752749570
widzę to xd
1
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1474725054713942022
To w takim razie podobają mi się też czasem faceci :)
13
Idol :)
PS. Tak naprawdę to nie, ale lubię ;)
103
https://x.com/omgduckdream/status/1474411252977963017
No i to jest piękny plan :D
12
Piękne xD
0
@Medium Też zależy czego szukasz. Ale to też jest racja, że na Netflix jest tak dużo treści, że po prostu muszą być też dobre.
Jak wejdzie HBO Max do Polski (może na początku roku) to ilość produkcji u nas podskoczy + będzie sporo filmów co dopiero w kinie były.
0
@barcafan9512 No chyba mogę się zgodzić :)
0
@Medium To słabo szukałeś. Na HBO co chwilę jest nowy jakościowy serial, tylko wiele z nich nie jest hajpowane i ludzie o nich nie wiedzą.
0
@barcafan9512 Nie lubię jakoś tego filmu, a sama rola Di Caprio chyba najgorsza w jego znakomitym dorobku.
65
https://x.com/gr3gor_g3/status/1474471953872343047
Piękne xD
0
Ja coś czuję Probierza xD
Wy się śmiejecie, a Probierz to bardzo dobry kumpel Kuleszy i ja się nie ździwię jak go wciśnie.
14
https://x.com/HorseAFC/status/1474141188257112068
To niezłe mecze xD
18
Piękny widok :)
4
https://x.com/gr3gor_g3/status/1474335119917912067
No kiedyś miałem podobnie, ale nauczyłem się pakować xD
8
Schmelzer:
„Kiedy wykonywałem rzut z autu, byłem zaskoczony, gdy stojący obok Mourinho zaczął mówić do mnie poważnie, jakby dawał mi instrukcje.
„Idź do Ozila i powiedz mu, że musi szybciej wchodzić środkiem!”
„Spojrzałem na niego ze zdumieniem i nie odpowiedziałem mu, ale kiedy wszedłem na boisko i znalazłem się obok Ozila, mimowolnie przekazałem mu, co powiedział Jose. "
„Najbardziej zaskoczyło mnie to, że Ozil skinął swojemu trenerowi, że zna instrukcje tak, jakby to było normalne! ..
Najśmieszniejsze jest to że Borrusia prowadziła 2-1 a następnie Ozil wyrównał.. - Rzeźnicy Kartomanii
11
@szkutnik91 Jak przyjdzie Haaland, Torres i De Ligt to powiem, że Laporta chyba sprzedał duszę Raioli xD
4
Ten to ma problemy xD
1
@Yoshi94 Pewnie się zdarzyło :)
13
Jakie to jest prawdziwe. Zawsze wszyscy z innych klubów wielcy znawcy.
7
https://x.com/czlowiek_bobr/status/1473767105443115017
To nieźle xD