0

@Medium To nie wiem. Ja w kwietniu jak kupiłem auto to 2,30 było najniższe. Teraz ponad 3,30 jest jak.

7

https://x.com/synxchaosu/status/1471053424305262595

Gaz do auta to jest cyrk teraz. Cena z kosmosu.

1

@kuz Później już prezydentem nie będzie więc można to odkręcić.

3

@Herato no ostatnich lat może, ale w całej historii to mi się nie wydaje.

PS. Ney też tragiczny transfer patrząc jak mało gra, ile zarabia i ile kosztował.

2



Jakie akcje xD

3



I pomyśleć, że Ter Stegen jeszcze niedawno był takim kotem.

100 najlepszych interwencji Niemca. Niektóre piękne.

0

@PodkarpackiKibic A gdzie ja to niby napisałem i po czym to wnioskujesz? Ja stwierdzam fakt i się trochę zastanawiam, czy w końcu to zrobą.

4



Białas i Słoń w numerze o pedofilli i księżach. No mocarny numer :o

1



Czekacie?

0

Real jest w gazie, my w dole, a i tak nie potrafią nas tak zlać jak my ich w ostatnim czasie. Nie dostajemy od nich 3:0, 4:0 itp.

1



No czekam na ten film jak głupi :D

1

Ja coś czuję, że Real ukłuje były zawodnik, ale nie Ramos tylko Di Maria :)

12

https://x.com/macc1922/status/1470468653577555977

100% racji. Piękny komentarz do pięknego wyniku :)

13



Miało być, to jest XD

0

Finał sukcesji to jest coś pięknego. Jeden z najlepszych odcinków w historii seriali. Cudo.

3



No oglądał bym xD

0

@PlsNotAtletico Ale mają grube długi, a mieli to łatać sprzedając tych piłkarzy właśnie xD

91



Co racja, to racja.

8



Przecież oni finansowo upadną zaraz xD

1



To nieźle :D

0



Dostał by tyle u nas?

2

@Bykunn Ja jak oglądałem, to takie emocje, że serce mi waliło jak przy najlepszych spotkaniach Barcy, czy Lech :D

Nawet ojciec co nie ogląda, patrzył ze mną na końcówkę.

0

Derby Madrytu i Lahoz xD oby kilka czerwonych z kapelusza było.

2

@Kusco15 Na zachodzie to Milikowi grozili bronią w Neapolu, więc jest też ciekawie :D

3



To nieźle xd

64



To nieźle xD

0

@Encore Kluczowy i piękny :D Ale obrona Pereza jeszcze lepsza :)

@Chaoss Mógł, ale był by za Maxem przy wznowieniu.

9



I wszystko jasne, dlaczego taka końcówka xd

9



Oby początek czegoś wielkiego :)

5



Za dziś pełna zgoda. Szkoda, że jednak zazwyczaj naczelny hipokryta w F1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?