Teraz hurtem wychodzą klubowe seriale na Amazon Prime, które trzeba nieco podkręcać, reżyserować, a w Warszawie samograj. Z pięć odcinków nakręciło życie, a nie minęły 24 godziny.
Kilku zawodników #Legia zamierza złożyć wnioski o rozwiązanie kontraktów z winy klubów. To straty idące w miliony euro (konieczność wypłaty całej wartości umowy przez klub).
Najnowsze ustalenia i opinia prawnika prawa sportowego w magazynie „Gol” w TVP Sport 20:15 @sport_tvppl
🆕Rozmawiałem z kilkoma kolejnymi piłkarzami @LegiaWarszawa. Są wstrząśnięci atakiem kiboli. Tematem numer 1 w zespole jest obecnie kwestia ewentualnego rozwiązywania kontraktów. Klub natomiast odwołał dziś trening i analizuje co z tym gorącym kartoflem zrobić. @SportINTERIA
Według Simona z Athletic, Rudiger oczekuje około 180-200 tys funtów. Klub od sierpnia nie zmienił swojego stanowiska i uparcie stoi przy 140. Według CFC to podwyżka o około 50%, więc taka oferta powinna satysfakcjonować Rudigera. https://t.co/iDephridUH">pic.twitter.com/iDephridUH
🆕Wściekli kibice @LegiaWarszawa pojechali za klubowym autokarem, który zmierzał do Legia Training Center. Tam - jak słyszę - mieli wedrzeć się do autobusu i wymierzyć piłkarzom "sprawiedliwość". Kilku legionistów dostało po głowie. Na miejsce przyjechała policja. @SportINTERIA
Taki Lewis mi imponuje. To jest postawa MISTRZA. Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Fenomenalny kierowca, wybitna postać. Dziś pokonany - pechowo (bo los pomógł Maksowi), ale to nie jest jego ostatnie słowo. Czapki z głów!
0
@Medium To nie wiem. Ja w kwietniu jak kupiłem auto to 2,30 było najniższe. Teraz ponad 3,30 jest jak.
7
https://x.com/synxchaosu/status/1471053424305262595
Gaz do auta to jest cyrk teraz. Cena z kosmosu.
1
@kuz Później już prezydentem nie będzie więc można to odkręcić.
3
@Herato no ostatnich lat może, ale w całej historii to mi się nie wydaje.
PS. Ney też tragiczny transfer patrząc jak mało gra, ile zarabia i ile kosztował.
2
Jakie akcje xD
3
I pomyśleć, że Ter Stegen jeszcze niedawno był takim kotem.
100 najlepszych interwencji Niemca. Niektóre piękne.
0
@PodkarpackiKibic A gdzie ja to niby napisałem i po czym to wnioskujesz? Ja stwierdzam fakt i się trochę zastanawiam, czy w końcu to zrobą.
4
Białas i Słoń w numerze o pedofilli i księżach. No mocarny numer :o
1
Czekacie?
0
Real jest w gazie, my w dole, a i tak nie potrafią nas tak zlać jak my ich w ostatnim czasie. Nie dostajemy od nich 3:0, 4:0 itp.
1
No czekam na ten film jak głupi :D
1
Ja coś czuję, że Real ukłuje były zawodnik, ale nie Ramos tylko Di Maria :)
12
https://x.com/macc1922/status/1470468653577555977
100% racji. Piękny komentarz do pięknego wyniku :)
13
Miało być, to jest XD
0
Finał sukcesji to jest coś pięknego. Jeden z najlepszych odcinków w historii seriali. Cudo.
3
No oglądał bym xD
0
@PlsNotAtletico Ale mają grube długi, a mieli to łatać sprzedając tych piłkarzy właśnie xD
91
Co racja, to racja.
8
Przecież oni finansowo upadną zaraz xD
1
To nieźle :D
0
Dostał by tyle u nas?
2
@Bykunn Ja jak oglądałem, to takie emocje, że serce mi waliło jak przy najlepszych spotkaniach Barcy, czy Lech :D
Nawet ojciec co nie ogląda, patrzył ze mną na końcówkę.
0
Derby Madrytu i Lahoz xD oby kilka czerwonych z kapelusza było.
2
@Kusco15 Na zachodzie to Milikowi grozili bronią w Neapolu, więc jest też ciekawie :D
3
To nieźle xd
64
To nieźle xD
0
@Encore Kluczowy i piękny :D Ale obrona Pereza jeszcze lepsza :)
@Chaoss Mógł, ale był by za Maxem przy wznowieniu.
9
I wszystko jasne, dlaczego taka końcówka xd
9
Oby początek czegoś wielkiego :)
5
Za dziś pełna zgoda. Szkoda, że jednak zazwyczaj naczelny hipokryta w F1.