5



W sumie fajnie. Szkoda, że w 2023.

0

@dogie1337 Po pierwsze jak nie umiesz czytać między wierszami to nie mój problem, po drugie sam sobie poszukaj jak chcesz, a nie wysilasz się innymi. Nie chciał go w kadrze i tyle.

40



To nieźle xD

1

@RobiS Ja na samoobsługowej kupiłem xD

1

@dogie1337 https://x.com/Fan_Footie_/status/1509180200956973065

Łap :) Ogólnie były chyba 2 albo więcej misji gdzie o tym gadali. Jak chcesz całość to odpal sobie filmiki z tamtego okresu jak o tym mówią.

0

Kupiłem sobie donut ekipy i powiem wam, że bardzo dobry :D

60



No i Boras wyjaśniony :D

46



Zdjęcia wyciekły xD

12

https://x.com/thexdeaf/status/1508924507041546248

To prawda. Enrique by ich wyjaśnił kilka razy.

7





Interesujące :)

36



Ten co napisał xD

6



Brawa dla syna :D

59



No ładne :)

1

Bielik strata i Guralski faul, ale ogólnie grają ok. Najgorszy Zieliński. Nic nie pokazuje z pomocników.

5

Zobaczyli to podanie Glika w aut, poszli i wyłączyli światło :D

0

Kalstrom szef. Lech go sprzeda za dobre pieniądze.

1

Wypadli z bitu jak Filipek w Toruniu :D

5



Biedny Mati xD

1



Fajnie, a nawet bardzo fajnie. Tylko za dużo już tego :D już mam 3 wykupione (Netflix, HBO Max i Amazon Prime).

0

@szymonekk Ale w sumie nie ma pozycji dla niego w kadrze.

32

https://x.com/majkel1999/status/1508726400706138121

Bardziej niż Szwedów to obawiam się tej dwójki :D

1



No spodziewane :)

0

@hayek Tak, tylko tu chodzi, że gra teraz bo mówi to w kontekście do meczu z Szwecją.

0



Boniek to je ekspert xD

73



Ci co klasyk odkopali xd

8



Jestem zadowolony bo 2 moich ulubionych kierowców na pierwszych miejscach.

0

Piękna końcówka. Szkoda Pereza bo znakomicie jechał i pewnie był by w top 2.

9



Trafne :D

1

To niezły sezon xD

0

Ale Perez miał pecha :( A jak by został to Leclerc miał by pecha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?