F1 wraca do Las Vegas! Nocny, uliczny wyścig na torze o długości 6,2 km odbędzie się w listopadzie 2023 roku – w sobotę, żebyśmy w Europie nie musieli zasiadać przed TV w poniedziałek rano. Ostatni raz F1 ścigała się w sobotę w GP RPA 1985 #ElevenF1https://t.co/hiOSRHQXuf">pic.twitter.com/hiOSRHQXuf
@dogie1337 Po pierwsze jak nie umiesz czytać między wierszami to nie mój problem, po drugie sam sobie poszukaj jak chcesz, a nie wysilasz się innymi. Nie chciał go w kadrze i tyle.
5
W sumie fajnie. Szkoda, że w 2023.
0
@dogie1337 Po pierwsze jak nie umiesz czytać między wierszami to nie mój problem, po drugie sam sobie poszukaj jak chcesz, a nie wysilasz się innymi. Nie chciał go w kadrze i tyle.
40
To nieźle xD
1
@RobiS Ja na samoobsługowej kupiłem xD
1
@dogie1337 https://x.com/Fan_Footie_/status/1509180200956973065
Łap :) Ogólnie były chyba 2 albo więcej misji gdzie o tym gadali. Jak chcesz całość to odpal sobie filmiki z tamtego okresu jak o tym mówią.
0
Kupiłem sobie donut ekipy i powiem wam, że bardzo dobry :D
60
No i Boras wyjaśniony :D
46
Zdjęcia wyciekły xD
12
https://x.com/thexdeaf/status/1508924507041546248
To prawda. Enrique by ich wyjaśnił kilka razy.
7
Interesujące :)
36
Ten co napisał xD
6
Brawa dla syna :D
59
No ładne :)
1
Bielik strata i Guralski faul, ale ogólnie grają ok. Najgorszy Zieliński. Nic nie pokazuje z pomocników.
5
Zobaczyli to podanie Glika w aut, poszli i wyłączyli światło :D
0
Kalstrom szef. Lech go sprzeda za dobre pieniądze.
1
Wypadli z bitu jak Filipek w Toruniu :D
5
Biedny Mati xD
1
Fajnie, a nawet bardzo fajnie. Tylko za dużo już tego :D już mam 3 wykupione (Netflix, HBO Max i Amazon Prime).
0
@szymonekk Ale w sumie nie ma pozycji dla niego w kadrze.
32
https://x.com/majkel1999/status/1508726400706138121
Bardziej niż Szwedów to obawiam się tej dwójki :D
1
No spodziewane :)
0
@hayek Tak, tylko tu chodzi, że gra teraz bo mówi to w kontekście do meczu z Szwecją.
0
Boniek to je ekspert xD
73
Ci co klasyk odkopali xd
8
Jestem zadowolony bo 2 moich ulubionych kierowców na pierwszych miejscach.
0
Piękna końcówka. Szkoda Pereza bo znakomicie jechał i pewnie był by w top 2.
9
Trafne :D
1
To niezły sezon xD
0
Ale Perez miał pecha :( A jak by został to Leclerc miał by pecha xD