@Gibbon_FCB Za co miał być tam karny jak piłka przeleciała po boku, a nie po ręce? Rękę to on schował za plecy. Spokojne mogły byś 2 żółte dla Fabinho i Thiago, a nawet powinny.
@Arkon Nie, dopiero jak zaczęli kupować top piłkarzy to zaliczyli progres. Jak na początku mniej wydawali to nic nie grali, a jak rzucili hajsem to dopiero poszło. A po drugie hajs nie gra. Najwięcej wydało United, a jest tam dramat od lat.
@Arkon Zobacz sobie ostatnie lata (na transfermarkt masz) i będziesz widział, że wydają podobnie. To jest jakiś mit o nie wydawaniu kasy przez Liverpool.
@Arkon Obaj znakomici trenerzy, ale u Kloppa denerwuje mnie to narzekanie na sędziów co jakiś czas. Tyle co on bredzi na konferencjach to aż głowa boli. Plus na budowę Liverpoolu też wydał gigantyczne pieniądze, porównywalne do City.
- Byłem w pokoju sędziowskim i chciałem zapytać o sytuację z uderzeniem Joela Pereiry. Sędzia wytłumaczył mi, że sytuacji sam nie widział, ale z wozu VAR dostał informacje, że to czysta sytuacja. Nie wiem... ja widziałem powtórki i mam wątpliwości - Maciej Skorża na konferencji.
3
To jest mem jakiś xd
0
@Gibbon_FCB Za co miał być tam karny jak piłka przeleciała po boku, a nie po ręce? Rękę to on schował za plecy. Spokojne mogły byś 2 żółte dla Fabinho i Thiago, a nawet powinny.
4
Sędzia ewidentnie gwizda pod Liverpool.
0
@Arkon Nie, dopiero jak zaczęli kupować top piłkarzy to zaliczyli progres. Jak na początku mniej wydawali to nic nie grali, a jak rzucili hajsem to dopiero poszło. A po drugie hajs nie gra. Najwięcej wydało United, a jest tam dramat od lat.
0
No trochę jak Marcelo.
3
Narazie Pep taktycznie niszczy Kloppa.
1
@Arkon Zobacz sobie ostatnie lata (na transfermarkt masz) i będziesz widział, że wydają podobnie. To jest jakiś mit o nie wydawaniu kasy przez Liverpool.
1
@Arkon Obaj znakomici trenerzy, ale u Kloppa denerwuje mnie to narzekanie na sędziów co jakiś czas. Tyle co on bredzi na konferencjach to aż głowa boli. Plus na budowę Liverpoolu też wydał gigantyczne pieniądze, porównywalne do City.
0
@Qlewer Ja w polskiej polityce wszystkim politykom wyciągają wypowiedzi sprzed lat, więc nic tu nie ma dziwnego.
19
LM: Szymon Marciniak sędzią meczu Real - Chelsea
2
@Ronaldinho10zMadrytu Podobnie :D
4
W sumie fajne są takie wyścigi o 7 rano :D
17
Jaki to był kot.
1
No jak sędziowie są takimi pajacami i wymyślają takie brednie to się nie dziwię, że jest taki dramat i tyle kontrowersji w futbolu.
4
https://x.com/TheSpecialOneEP/status/1512880117189685248
No też widzę podobieństwo xD
1
@AlphaNumeric Działa tak bo już tak wielokrotnie było.
4
@AlphaNumeric Nie, oczekuję, że jak jest VAR ponad 2 minuty, to przynajmniej 2 będzie dłużej grane. W każdej normalnej lidze tak jest.
6
https://x.com/majkel1999/status/1512847189302722565
Wywalić go w końcu.
0
Son to jest taki kozak. Pan piłkarz.
2
Ale Tottenham jest w gazie. Idą po LM. Pięknie :)
4
To zaorać ten VAR w takim razie.
4
Patologia w tej lidze jest.
2
Ostatnio same babole.
0
@BorzyKrzys No prawie 50 lat, a wygląda top.
0
XD on ręką zablokował to xD
0
Poprzeczka i słupek z wolnego xD
0
@maniak33333 No, a Arsenal ma trudniejszy terminarz.
1
No i tak ma być. Jazda z dziadami.
2
Jak Tottenham dziś wygra to będzie faworytem do 4 miejsca w lidze.
0
Southampton płaci rachunek xD już 6 goli dostali. Ach ten Bednarek