La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

3

Narazie Pep taktycznie niszczy Kloppa.

0

@DonMatteo901 Imo nie niszczy, lepiej przygotował środek do kontrolowania pressingu Klopp'a, w drugiej Jurgen poprawi to raczej. City też ma swój problem w pressingu, jak odpuszczanie zawodnika i za wolny doskok, jak zamykają rywala na małej przestrzenii przez co Liverpool jest w stanie zepchnąć do średniego pressingu City. Problem jest już później, bo za wolno grają w pewnym momencie i nie przyspieszają akcji, gdy nadaża się okazja. Mało było akcji Live, gdzie po minięciu pressingu zaatakowali, bardziej po przerzutach, albo dłuższej grze piłką. City natomiast przyspiesza, tylko ostatnie 15 minut marne, bo chyba 2 akcje głupio zwolnili. Atak pozycyjny, to jednak bajka u Pepa, to jak wyciągają stoperów i pochowani są jego pomocnicy między formacjami jest cudowne, kilka takich sytuacji było gdzie niewiele brakowało do strzału, albo doszli do strzału piłkarze City. To będzie ciężkie do skorygowania u Klopp'a, w drugą stronę natomiast City dobrze zamknęło przestrzeń między formacjami, problem mają przed 16 metrem, jak są zepchnięci już przez Live, chyba 3 okazje mieli goście na strzał zza 16 metra, a przeciągali to lub niepotrzebnie dogrywali w pole karne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?