15

0

@BulaKG No jawne drukowanie jest.

3

Co Laskowski bekę z Podolińskim kręcą dziś xD

33



Pan Piłkarz :)

0

Meczycho w Hiszpanii :)

1



:)

0

Kowal już świętuje.

1

@Bogan Oba kluby lubię. W sumie to większość klubów z Hiszpanii lubię. Jak Betis wygra to 7 miejsce w lidze da puchary.

0

@draxidox Oj nie byku.

1

Czekam na ten finał pucharu. Dobry mecz może być.

18



Ten co bekę kręci :D

34

19



W dzisiejszym świecie wszyscy mają problemy o takie bzdury, jak ilość kalori obok pączków?

19



To nieźle xD

0

No noris specjalnie zjechał by go nikt z 3 nie wyprzedził. Taka jest moja prawda F1 ;)

5



Wiadomo, chce jak najgorzej dla Barcy :)

1

@kaamil1910 Ostatnio mają taką serię, że trzeba.

2

Pewnie w meczu Polski na Mundialu z Argentyną lub Meksykiem dostaniemy hiszpańskiego sędziego. Tak by nas już konkretnie dobić.

56



Dokładnie. Sędziują jak chcą, bez wytycznych.

7



Ten co biega xD

1

@VegetaPolska Najprawdopodobniej, a szkoda bo fajnie grają.

19



Ivan klasa :)

1

Chyba Mats wraca do formy. Znakomita dyspozycja.

2

Ciężki mecz, a pajac z gwizdkiem robił wszystko by mnie irytować. Brawa dla naszych za zaangażowanie. Oby kontuzję nie były poważne.

6



Znów wyszło na jego xD

0

@Dembouz1899 Jak Liverpool się wykłada na potężnym Emerym :)

0

@kacper201 Mogę Ci polecić ten co mam, czyli (Honda Civic TypeR VIII generacji). Ponad rok i sprawuje się bardzo dobrze :)

4



Jakie to proste xD

5

Mam taki wniosek. Barca wygrywała LM jak była najlepszym zespołem i w lidze i w LM, grała spektakularnie, wszystko się zgadzało. Real zaś wygrywa jak ma jakieś mankamęty. A tu w lidze słabo, a tu w LM przepchane mecze, ale jednak awanse itp. Nie muszą być najmocniejsi w Europie by wygrać. Dlatego boję się, że przejdą to City. Takie moje spostrzeżenia.

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?