Czy to jest gol na wagę mistrzostwa dla Paris Saint-Germain? Zapraszamy do Eleven Sports 1! #modanafrancję🇫🇷 https://t.co/MORzjN03aD">pic.twitter.com/MORzjN03aD
To oczywiście retoryczne pytanie. Też bym wolał trenera, którego ogrywam trzy razy niż takiego, który pakuje mi czwórkę.
P.S. W jednym się pan tik-tak nie myli. „Koeman wykonywałby wolne najlepiej w składzie”. Jest to wyzwanie na nowy sezon- w tym póki co bez bramki z wolnego.
W jednym meczu masz jatkę, bo sędzia uzna, że "da grać". W drugim za każdy kontakt kartka. W jednym doliczy po takich przerwach pięć minut, w drugim dziesięć. Mnie w tym sędziowaniu najbardziej irytuje brak spójności. Od ściany do ściany.
Mam taki wniosek. Barca wygrywała LM jak była najlepszym zespołem i w lidze i w LM, grała spektakularnie, wszystko się zgadzało. Real zaś wygrywa jak ma jakieś mankamęty. A tu w lidze słabo, a tu w LM przepchane mecze, ale jednak awanse itp. Nie muszą być najmocniejsi w Europie by wygrać. Dlatego boję się, że przejdą to City. Takie moje spostrzeżenia.
15
https://x.com/PWspominki/status/1517974089574412288
Jutro rocznica :)
0
@BulaKG No jawne drukowanie jest.
3
Co Laskowski bekę z Podolińskim kręcą dziś xD
33
Pan Piłkarz :)
0
Meczycho w Hiszpanii :)
1
:)
0
Kowal już świętuje.
1
@Bogan Oba kluby lubię. W sumie to większość klubów z Hiszpanii lubię. Jak Betis wygra to 7 miejsce w lidze da puchary.
0
@draxidox Oj nie byku.
1
Czekam na ten finał pucharu. Dobry mecz może być.
18
Ten co bekę kręci :D
34
https://x.com/noctextfootball/status/1517803730892111872
No i to rozumiem xD
19
W dzisiejszym świecie wszyscy mają problemy o takie bzdury, jak ilość kalori obok pączków?
19
To nieźle xD
0
No noris specjalnie zjechał by go nikt z 3 nie wyprzedził. Taka jest moja prawda F1 ;)
5
Wiadomo, chce jak najgorzej dla Barcy :)
1
@kaamil1910 Ostatnio mają taką serię, że trzeba.
2
Pewnie w meczu Polski na Mundialu z Argentyną lub Meksykiem dostaniemy hiszpańskiego sędziego. Tak by nas już konkretnie dobić.
56
Dokładnie. Sędziują jak chcą, bez wytycznych.
7
Ten co biega xD
1
@VegetaPolska Najprawdopodobniej, a szkoda bo fajnie grają.
19
Ivan klasa :)
1
Chyba Mats wraca do formy. Znakomita dyspozycja.
2
Ciężki mecz, a pajac z gwizdkiem robił wszystko by mnie irytować. Brawa dla naszych za zaangażowanie. Oby kontuzję nie były poważne.
6
Znów wyszło na jego xD
0
@Dembouz1899 Jak Liverpool się wykłada na potężnym Emerym :)
0
@kacper201 Mogę Ci polecić ten co mam, czyli (Honda Civic TypeR VIII generacji). Ponad rok i sprawuje się bardzo dobrze :)
4
Jakie to proste xD
5
Mam taki wniosek. Barca wygrywała LM jak była najlepszym zespołem i w lidze i w LM, grała spektakularnie, wszystko się zgadzało. Real zaś wygrywa jak ma jakieś mankamęty. A tu w lidze słabo, a tu w LM przepchane mecze, ale jednak awanse itp. Nie muszą być najmocniejsi w Europie by wygrać. Dlatego boję się, że przejdą to City. Takie moje spostrzeżenia.
11
https://x.com/pajki95/status/1517089110355230720
Może kogoś zainteresuje :)