W pierwszym meczu z Eintrachtem też pojawił się w wyjściowej XI, ale zagrał tylko 23 minuty, więc tego spotkania nie wliczam. Pique, Busquets i Alba wciąż są niesamowicie ważni dla tej drużyny.
LaLiga 1999/2000. Na drugi poziom rozgrywkowy spadają: Atletico, Betis i Sevilla, która była beniaminkiem. Kompletna abstrakcja z dzisiejszej perspektywy. :P https://t.co/TVlP9Bkfml">pic.twitter.com/TVlP9Bkfml
Ktoś może zarzucić Guardioli, że ten od lat nie wygrał niczego wielkiego na europejskich boiskach, ale 9. półfinał w swoim zaledwie 13. sezonie Ligi Mistrzów też działa na wyobraźnię. Zresztą najwięcej ze wszystkich menedżerów w historii rozgrywek. Wielki trener. #ATMMCI#UCL
Zastanawia mnie co był by w stanie z tym składem Atletico zrobić trener z większym nastawieniem ofensywnym. 2 połowa była już lepsza, ale jak by tak grali cały dwumecz. Chciał bym to zobaczyć.
Ale gen goryla musiał wyjść. Cały sezon w lidze grają fajnie, ofensywa, bramki itp. Zobaczył City w LM i mu odbiło xD i wróciły demony wujka Władka xD Maksymalizuje szanse na awans, ale jednak bez przesady.
Fakt, Bayern miał przewagę, ale co z tego? W dwumeczu Villarreal miał więcej sytuacji do strzelenia bramek i awansował zasłużenie..Bayern był wolny i przewidywalny, a granie na połowie przeciwnika to żaden argument⚽️
Uwielbiam takie gadanie. Facet ma znacznie słabszy skład jakościowo, przygotowuje świetne plany na wielkich rywali, jest w tym powtarzalny. Wygrywa Ligę Europy, awansuje do półfinału LM, ale to przecież "suchy wynik na papierze, bo miał farta. https://t.co/LgumsBvHVN">https://t.co/LgumsBvHVN
Emery: "Jesteśmy tu nie po to, aby ludzie mówili, jacy to my jesteśmy fajniutcy i milutcy. Jacy sympatyczni. Albo że jesteśmy z małej wioski jak Asterix i Obelix. Stoi za nami stabilny projekt rodziny Roig. (...) Nie przyjechaliśmy sprawić dobre wrażenie tylko po awans".
Dani Parejo o Nagelsmannie: "Gdy trener Bayernu, którego nie znam dobrze, powiedział po losowaniu, że chce rozwiązać sprawę awansu w I meczu, zabrakło mu szacunku nie tyle do nas, co do futbolu. Czasem, gdy plujesz do góry, możesz się nadziać".
1
https://x.com/drefanzor/status/1514570754083340295
No dokładnie ;)
24
100% racji :)
0
@Pogba No jemu już u nas któryś raz, a w Arsenalu to chyba z kilkanaście.
6
Teraz to jest jakaś abstrakcja.
7
To jest dramat :(
3
Piękne :)
0
@Maciux7 Ale Auba marnował okazje i ogólnie ostatnie 3 mecze tragedia.
2
Adama też dobry start, a im dalej tym słabiej. Podobnie Depay i Auba. Trzeba transferów i zdrowego Ansu i będzie dobrze.
2
Dwa plusy. Dobry mecz do oglądania i wolne czwartki xD
Potrzebne 9, bo Auba za dużo marnuje.
2
Auba 3 mecz z rzędu słaby. On nie może być podstawową 9 na następny sezon.
2
Nie no Luuk ma 2 gole już xD
0
No nie jest dobrze, ale krytykować ewentualnie będę dopiero od nowego sezonu. A Pana z 22 nie mam zamiaru już oglądać :)
0
Myślicie, że jak Atletico nie dostanie się do LM, to sprzeda nam Felixa xd
8
Jak nie Lewy to ja poproszę tego pana :)
3
https://x.com/binbinks33/status/1514352228706013187
To nieźle :D
38
Dokładnie. Pan trener. Najlepszy w XXI wieku.
3
Zastanawia mnie co był by w stanie z tym składem Atletico zrobić trener z większym nastawieniem ofensywnym. 2 połowa była już lepsza, ale jak by tak grali cały dwumecz. Chciał bym to zobaczyć.
1
Ale gen goryla musiał wyjść. Cały sezon w lidze grają fajnie, ofensywa, bramki itp. Zobaczył City w LM i mu odbiło xD i wróciły demony wujka Władka xD Maksymalizuje szanse na awans, ale jednak bez przesady.
2
Ciekawe czy ktoś kiedyś pobije Monaco :)
0
@Maciek069 Taki fart, że Bayern przez 180 min nie wykreował żadnej setki. Strzelił jednego kapcia i tyle.
12
Zabawne :D
PS. Tak wiem, że nas ostatnio tyrali xD
53
W końcu Boniek dobrze gada.
54
Umniejszanie Emeremu to jakiś wyższy level głupoty.
31
Ten co wyjaśnia xD
72
Pycha kroczy przed upadkiem.
5
Ale, że z martwej ligi 2 zespoły w 1/2, a zaraz może 3 :D kto by się spodziewał.
0
@tbas Eee Bono kozak. Ja tam liczę na stratę punktów Realu.
3
@Kondziubarca I dobrze. Genialny zawodnik. On, albo Rudy jak City wygra. Tylko 2 opcje logiczne.
3
No i teraz w ryj od Sevilli i jestem zadowolony xD
0
To by było za dużo xD