1

24



100% racji :)

0

@Pogba No jemu już u nas któryś raz, a w Arsenalu to chyba z kilkanaście.

6



Teraz to jest jakaś abstrakcja.

7



To jest dramat :(

3



Piękne :)

0

@Maciux7 Ale Auba marnował okazje i ogólnie ostatnie 3 mecze tragedia.

2

Adama też dobry start, a im dalej tym słabiej. Podobnie Depay i Auba. Trzeba transferów i zdrowego Ansu i będzie dobrze.

2

Dwa plusy. Dobry mecz do oglądania i wolne czwartki xD

Potrzebne 9, bo Auba za dużo marnuje.

2

Auba 3 mecz z rzędu słaby. On nie może być podstawową 9 na następny sezon.

2

Nie no Luuk ma 2 gole już xD

0

No nie jest dobrze, ale krytykować ewentualnie będę dopiero od nowego sezonu. A Pana z 22 nie mam zamiaru już oglądać :)

0

Myślicie, że jak Atletico nie dostanie się do LM, to sprzeda nam Felixa xd

8



Jak nie Lewy to ja poproszę tego pana :)

3

38



Dokładnie. Pan trener. Najlepszy w XXI wieku.

3

Zastanawia mnie co był by w stanie z tym składem Atletico zrobić trener z większym nastawieniem ofensywnym. 2 połowa była już lepsza, ale jak by tak grali cały dwumecz. Chciał bym to zobaczyć.

1

Ale gen goryla musiał wyjść. Cały sezon w lidze grają fajnie, ofensywa, bramki itp. Zobaczył City w LM i mu odbiło xD i wróciły demony wujka Władka xD Maksymalizuje szanse na awans, ale jednak bez przesady.

2



Ciekawe czy ktoś kiedyś pobije Monaco :)

0

@Maciek069 Taki fart, że Bayern przez 180 min nie wykreował żadnej setki. Strzelił jednego kapcia i tyle.

12



Zabawne :D

PS. Tak wiem, że nas ostatnio tyrali xD

53



W końcu Boniek dobrze gada.

54



Umniejszanie Emeremu to jakiś wyższy level głupoty.

31



Ten co wyjaśnia xD

72



Pycha kroczy przed upadkiem.

5

Ale, że z martwej ligi 2 zespoły w 1/2, a zaraz może 3 :D kto by się spodziewał.

0

@tbas Eee Bono kozak. Ja tam liczę na stratę punktów Realu.

3

@Kondziubarca I dobrze. Genialny zawodnik. On, albo Rudy jak City wygra. Tylko 2 opcje logiczne.

3

No i teraz w ryj od Sevilli i jestem zadowolony xD

0



To by było za dużo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?