@MesQueUnClub96 Nie, bo Raków ma bezpośredni lepszy z Lechem, a Pogoń gorszy. Raków ma później łatwiejszy terminarz, a Pogoń trudny. Niech portowcy wygrają, a później w ryj od Legi, czy Lechi.
@Sulimo No, bardzo dobry mecz. Kamyk mówi w wywiadzie, że będą atakować jeszcze w 2 więc z 5:0 może być.
Ciekawostka jest to ,ze córka siostry z nimi mieszkała ona pomagała im w opiece nad dziećmi ,oni pomagali jej się kształcić ,jego żona w pewien sposób jej matkowała - zakończyło się rozwodem i dzieckiem z młodsza wersja - opera mydlana level hard 🤪
Pep Guardiola on Manchester City pushing for Erling Haaland deal: "Haaland news? No comment, no answer". 🔵 #MCFC
Then Guardiola added: "I have another concern in my head to think what will happen in this club next season", quotes via @_joebray. https://t.co/Nrfi2RHDdM">pic.twitter.com/Nrfi2RHDdM
Absurdalny obrazek z meczu Atlético – Espanyol. W 90'+, przy 1:1, była przypadkowa ręka w polu karnym RCDE, sędzia poszedł do monitora i zaczął się cyrk, bo jeden z piłkarzy Atleti (Hermoso) stanął koło arbitra i pokazywał mu, dlaczego należy dać 11. https://t.co/h5C12It2Xh">pic.twitter.com/h5C12It2Xh
Erik ten Hag to Manchester United, here we go! Agreement on contract now set to be completed. Mitchell van der Gaag, priority candidate for coaching staff. 🔴🤝 #MUFC
Ajax & Man United in contact to discuss €2m clause - announcement timing depends on this [not today/tomorrow]. https://t.co/byQvO8Pkn5">pic.twitter.com/byQvO8Pkn5
0
@Blanco16 Nie no, ale reszta dalej jest tylko po prostu zrobił się tłok. Ciekawe kiedy ci "wielcy" odejdą na swoje.
2
Ciężary dla Lecha. Raków przepycha na wiosnę mecze kolanem to ciężko będzie by stracili punkty. Pogoń jak zawsze metr przed kiblem. Klub mem.
0
Piękna seria xD
PS. Miał ktoś poniżej 2 kiedyś?
3
@MesQueUnClub96 Nie, bo Raków ma bezpośredni lepszy z Lechem, a Pogoń gorszy. Raków ma później łatwiejszy terminarz, a Pogoń trudny. Niech portowcy wygrają, a później w ryj od Legi, czy Lechi.
@Sulimo No, bardzo dobry mecz. Kamyk mówi w wywiadzie, że będą atakować jeszcze w 2 więc z 5:0 może być.
33
I ten zadowolony Pol xD
0
Mati Michniewicz? Top
1
Ja wiem, że to tylko Łęczna, ale bardzo dobry mecz Lecha.
5
https://x.com/qbasiaq/status/1516449207233695759
Idealne porównanie xD
4
https://x.com/Milek1921/status/1516526126306402304
No jakie to proste :)
16
Tak to można się bawić :D
5
Widzę Elche nam top 4 ratuje xD i jest spokój.
8
Widzę to.
1
City lubię przez trenera, a coś mi się wydaje, że po Pepie będzie Enrique więc dalej będę za nimi trzymał xD (czywiście najpierw Tottenham :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdrowy Norweg i będzie maszyna na ponad 100 punktów w lidze.
44
https://x.com/KlemensBrzostek/status/1516346721915359234
Śmieszne :)
0
Ja od początku mówię, że oceniać pracę Xaviego będę dopiero od nowego sezonu. Po transferach i okresie przygotowawczym.
3
No powinniśmy to przegrać, ale zły to jestem tylko na tego parodystę w różowym stroju.
7
Ten dziad z gwizdkiem nadaje się tylko do tarcia chrzanu. Pajac.
5
Niech ten Cadiz spada. Symulańci i pajace na boisku. No tragedia.
0
Ja wiem, że wynik to jest nasza wina, ale sędzia jest znów tragiczny.
20
Ach ta Legia xD
5
Zaniolo kolejny uraz. Szkoda, że taki szklany piłkarz bo umiejętności ma wielkie.
16
Trudne chwile dla Ronaldo :(
0
Widzę, że Cadiz wyszedł na nas rezerwami dziś :D Wiedzą, że mamy kontuzję :)
8
Nowy Thor. W sumie czekam :)
9
No cyrk xD
0
@monsterrize No, aktualnie najlepszy boczny obrońca świata :)
4
Jeden z najważniejszych transferów letniego okienka.
43
https://x.com/breadek_/status/1515992920125489152
Pan Piłkarz :)