0

@Blanco16 Nie no, ale reszta dalej jest tylko po prostu zrobił się tłok. Ciekawe kiedy ci "wielcy" odejdą na swoje.

2

Ciężary dla Lecha. Raków przepycha na wiosnę mecze kolanem to ciężko będzie by stracili punkty. Pogoń jak zawsze metr przed kiblem. Klub mem.

0



Piękna seria xD

PS. Miał ktoś poniżej 2 kiedyś?

3

@MesQueUnClub96 Nie, bo Raków ma bezpośredni lepszy z Lechem, a Pogoń gorszy. Raków ma później łatwiejszy terminarz, a Pogoń trudny. Niech portowcy wygrają, a później w ryj od Legi, czy Lechi.

@Sulimo No, bardzo dobry mecz. Kamyk mówi w wywiadzie, że będą atakować jeszcze w 2 więc z 5:0 może być.

33



I ten zadowolony Pol xD

0



Mati Michniewicz? Top

1

Ja wiem, że to tylko Łęczna, ale bardzo dobry mecz Lecha.

5

4

16



Tak to można się bawić :D

5

Widzę Elche nam top 4 ratuje xD i jest spokój.

8



Widzę to.

1

City lubię przez trenera, a coś mi się wydaje, że po Pepie będzie Enrique więc dalej będę za nimi trzymał xD (czywiście najpierw Tottenham :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0



Zdrowy Norweg i będzie maszyna na ponad 100 punktów w lidze.

44

0

Ja od początku mówię, że oceniać pracę Xaviego będę dopiero od nowego sezonu. Po transferach i okresie przygotowawczym.

3

No powinniśmy to przegrać, ale zły to jestem tylko na tego parodystę w różowym stroju.

7

Ten dziad z gwizdkiem nadaje się tylko do tarcia chrzanu. Pajac.

5

Niech ten Cadiz spada. Symulańci i pajace na boisku. No tragedia.

0

Ja wiem, że wynik to jest nasza wina, ale sędzia jest znów tragiczny.

20



Ach ta Legia xD

5

Zaniolo kolejny uraz. Szkoda, że taki szklany piłkarz bo umiejętności ma wielkie.

16



Trudne chwile dla Ronaldo :(

0

Widzę, że Cadiz wyszedł na nas rezerwami dziś :D Wiedzą, że mamy kontuzję :)

8



Nowy Thor. W sumie czekam :)

9



No cyrk xD

0

@monsterrize No, aktualnie najlepszy boczny obrońca świata :)

4



Jeden z najważniejszych transferów letniego okienka.

43

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?