Dobra, a teraz na serio. Dlaczego tylko Barca potrafi ich dobić? Jedyny zespół co w XXI wieku ich leje i na ma pełnych gaci jak prowadzi. Każdy inny mentalny wrak w końcówce meczu.
Historyczny, imponujący sezon Villarrealu - teraz tylko przycisnąć w końcówce, żeby powalczyć o Ligę Europy i żeby towarzystwo się nie rozjechało. Niesamowicie odbudował się Emery. Zwycięstwo w LE, półfinał LM, odrestaurowanie piłkarzy z outletu z Premier League. Niech to trwa.
42M€ rocznie i 210M€ w ciągu pięciu lat Atlético zarobi na nowym kontrakcie reklamowym z WhaleFin, firmą tradingową działającą na rynku kryptowalut. To 3 razy większa kasa niż płaciło Plus500. Na koszulkach Atleti znajdzie się wieloryb, logo WhaleFin, niektórym będzie pasować:)
@tbas No o to chodzi, że teraz większość grup kibicowskich popiera zachowanie kibiców Lecha, a finału już najprawdopodobniej nie będzie za rok na Narodowym. Tyle zrobił "dobrego".
1
Dobra, a teraz na serio. Dlaczego tylko Barca potrafi ich dobić? Jedyny zespół co w XXI wieku ich leje i na ma pełnych gaci jak prowadzi. Każdy inny mentalny wrak w końcówce meczu.
0
@ElKamil To dlaczego jesteś kibicem Barcelony, która wyznaje styl Cruyff, czyli najpierw piękna gra?
4
Orsato to tragedia.
4
Nie no ja będę kibicował Kloppowi xD do czego to doszło
0
@ElKamil Nie, wydaje mi się, że ten co większość.
0
@ElKamil W którym dwumeczu byli lepszym zespołem?
0
@ElKamil Ładuje pod ladę i bramkarz nie ma szans.
0
@Dieselzor Nie grali zachowawczo. Marnowali masę okazji.
3
Dokładnie.
12
3 dwumecze i w każdym są gorsi, a i tak przechodzą.
4
Do 90 min genialny mecz City xD i perfekcyjny taktycznie Pepa xD To jest dramat :D
2
2 celne strzały i 2 gole xD to jest hit. A ta menda z Anglia marnuje 3 sety.
1
Marnują 3 sety w 5 min to tak jest.
0
Tylko Barca potrafi ich dobić.
27
Każdy sędzia nie ogarnia jaki to jest pajac.
23
Zero zaskoczenia.
2
Znów TVP ma komentarz do przodu.
0
To klęczenie xD
0
@Emhyr Na pewno nie był jednym z najgorszych. Nie sprawdził się, ale taki Malcom statystycznie wypadł gorzej. Albo Hazard w Realu.
8
No tak to wygląda xD
9
To nieźle xD
1
@Medium Nie no, nie ma tyle xD
9
https://x.com/szeftwitera/status/1521762315007373312
Jak tam matury :)
9
Dokładnie xD
22
https://x.com/modamsshe/status/1521300374912749568
To nieźle xD
0
@Jakub1513 Zbrodnia oglądać to dzieło z lektorem :(
1
@adi7adi8 My i tak dobry dil mamy, a krypto ma być chyba na rękawkach.
18
Dziad na bramce zepsuł im ten dwumecz. Szkoda. Brawo Emery, brawo Villarreal :)
5
Dobry dil wyłapali.
0
@tbas No o to chodzi, że teraz większość grup kibicowskich popiera zachowanie kibiców Lecha, a finału już najprawdopodobniej nie będzie za rok na Narodowym. Tyle zrobił "dobrego".