1

Dobra, a teraz na serio. Dlaczego tylko Barca potrafi ich dobić? Jedyny zespół co w XXI wieku ich leje i na ma pełnych gaci jak prowadzi. Każdy inny mentalny wrak w końcówce meczu.

0

@ElKamil To dlaczego jesteś kibicem Barcelony, która wyznaje styl Cruyff, czyli najpierw piękna gra?

4

Orsato to tragedia.

4

Nie no ja będę kibicował Kloppowi xD do czego to doszło

0

@ElKamil Nie, wydaje mi się, że ten co większość.

0

@ElKamil W którym dwumeczu byli lepszym zespołem?

0

@ElKamil Ładuje pod ladę i bramkarz nie ma szans.

0

@Dieselzor Nie grali zachowawczo. Marnowali masę okazji.

3



Dokładnie.

12



3 dwumecze i w każdym są gorsi, a i tak przechodzą.

4

Do 90 min genialny mecz City xD i perfekcyjny taktycznie Pepa xD To jest dramat :D

2

2 celne strzały i 2 gole xD to jest hit. A ta menda z Anglia marnuje 3 sety.

1

Marnują 3 sety w 5 min to tak jest.

0

Tylko Barca potrafi ich dobić.

27



Każdy sędzia nie ogarnia jaki to jest pajac.

23



Zero zaskoczenia.

2

Znów TVP ma komentarz do przodu.

0

To klęczenie xD

0

@Emhyr Na pewno nie był jednym z najgorszych. Nie sprawdził się, ale taki Malcom statystycznie wypadł gorzej. Albo Hazard w Realu.

8



No tak to wygląda xD

9



To nieźle xD

1

@Medium Nie no, nie ma tyle xD

9

9



Dokładnie xD

22

0

@Jakub1513 Zbrodnia oglądać to dzieło z lektorem :(

1

@adi7adi8 My i tak dobry dil mamy, a krypto ma być chyba na rękawkach.

18



Dziad na bramce zepsuł im ten dwumecz. Szkoda. Brawo Emery, brawo Villarreal :)

5



Dobry dil wyłapali.

0

@tbas No o to chodzi, że teraz większość grup kibicowskich popiera zachowanie kibiców Lecha, a finału już najprawdopodobniej nie będzie za rok na Narodowym. Tyle zrobił "dobrego".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?