💥 "COPE": Sadio Mane nie jest zainteresowany transferem do Bayernu, a jedyne dwa kierunki jakie go interesują to FC Barcelona i Real Madryt 🚨 https://t.co/NPsIQ7345U">pic.twitter.com/NPsIQ7345U
Kolega porównał domniemanie wręczenia premii motywacyjnej, o czym poinformował jeden z legionistów (były kochanek niejakiej Mai W.) do udziału w procederze korupcyjnym, w ramach którego zapadły prawomocne wyroki skazujące.
@Adran360 No ale ta LK według mnie zrobi ładne przetasowania. Dużo słabszych lig tam nabije punkty i wyprzedzi te lepsze co grają w LM/LE. Real doszedł do finału, Villarreal do półfinału LM, a i tak Hiszpania ma mniej punktów niż Holandia w tym sezonie xD
Dziś w restauracji Felicita, dyrektor sportowy FC Barcelony - Mateu Alemany spotkał się z agentem Roberta Lewandowskiego. Omawiano szczegóły kontraktu na mocy którego Polak dołączyłby do Dumy Katalonii od sezonu 23/24. Spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze [🏅Mundo Deportivo] https://t.co/JEgUhMUxS2">pic.twitter.com/JEgUhMUxS2
7
Legenda :)
1
Kupiłem zaraz po transferze koszulkę, a tu w sumie przez te 3 sezony nie wiem, czy jego pobyt uznać za udany, czy nie.
3
Ten to potrafi przywalić :D
31
Ło matko xD
1
Piłkarz dobry, ale jakoś nie lubię go.
0
@BartqRKO Ja już w sumie praktycznie ostatnio tylko HBO Max oglądam, a jak wskoczy Disney do Polski to może wywalę ten Netflix.
7
Podwójne ko xD
2
Interesujące :)
0
@Adran360 No ale ta LK według mnie zrobi ładne przetasowania. Dużo słabszych lig tam nabije punkty i wyprzedzi te lepsze co grają w LM/LE. Real doszedł do finału, Villarreal do półfinału LM, a i tak Hiszpania ma mniej punktów niż Holandia w tym sezonie xD
0
Przez tę Ligę Konferencji i finał Feyenoordu to Holandia ma drugi współczynnik punktowy za te sezon xD To jest śmieszne.
48
Zaśmiane xD
5
To nieźle xD
9
Real Madryt to stan umysłu xD
24
Śmieszne xD
22
Zaśmiane xD
37
To nieźle xd
3
No i fajnie. Brawo Max, brawo Atletico :)
1
@Fan2005 Widać, to ta akcja na samym początku xD
0
Derby Madrytu i wyścig F1. :)
0
@JohnnyBarca Do pustej xD
7
Marciniak Legionista już płaczę w studiu xD
0
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1523366092013555712
To jest hit xD
4
Płaczę :(
0
@tomek8756 Raków najbardziej kolanem przepychał spotkania z całej pierwszej 3.
12
Zero zaskoczenia :)
11
Mieliśmy tu stracić punkty i odpaść już definitywnie, a tu psikus xD
3
Rozkład jazdy. Jazda po Mistrza Polski :)
3
Ale się wydarłem. Kocham go :)
0
Trzeba wygrać, a Skorża 80 min 2 śpd gra xD
1
@MesQueUnClub96 Jest 2 na ławce xD Bary i KveKve.