7



Legenda :)

1

Kupiłem zaraz po transferze koszulkę, a tu w sumie przez te 3 sezony nie wiem, czy jego pobyt uznać za udany, czy nie.

3



Ten to potrafi przywalić :D

31



Ło matko xD

1



Piłkarz dobry, ale jakoś nie lubię go.

0

@BartqRKO Ja już w sumie praktycznie ostatnio tylko HBO Max oglądam, a jak wskoczy Disney do Polski to może wywalę ten Netflix.

7





Podwójne ko xD

2



Interesujące :)

0

@Adran360 No ale ta LK według mnie zrobi ładne przetasowania. Dużo słabszych lig tam nabije punkty i wyprzedzi te lepsze co grają w LM/LE. Real doszedł do finału, Villarreal do półfinału LM, a i tak Hiszpania ma mniej punktów niż Holandia w tym sezonie xD

0

Przez tę Ligę Konferencji i finał Feyenoordu to Holandia ma drugi współczynnik punktowy za te sezon xD To jest śmieszne.

48



Zaśmiane xD

5



To nieźle xD

9



Real Madryt to stan umysłu xD

24



Śmieszne xD

22



Zaśmiane xD

37



To nieźle xd

3

No i fajnie. Brawo Max, brawo Atletico :)

1

@Fan2005 Widać, to ta akcja na samym początku xD

0

Derby Madrytu i wyścig F1. :)

0

@JohnnyBarca Do pustej xD

7



Marciniak Legionista już płaczę w studiu xD

4



Płaczę :(

0

@tomek8756 Raków najbardziej kolanem przepychał spotkania z całej pierwszej 3.

12



Zero zaskoczenia :)

11



Mieliśmy tu stracić punkty i odpaść już definitywnie, a tu psikus xD

3

Rozkład jazdy. Jazda po Mistrza Polski :)

3

Ale się wydarłem. Kocham go :)

0

Trzeba wygrać, a Skorża 80 min 2 śpd gra xD

1

@MesQueUnClub96 Jest 2 na ławce xD Bary i KveKve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?