Zgodnie z klauzulą Chelsea dostanie od Realu 15-20 mln euro za wygranie przez Edena Hazarda Ligi Mistrzów (zagrał łącznie w tej edycji 83 minuty). Legenda The Blues! 😀 https://t.co/1QOznP11QI">https://t.co/1QOznP11QI
Z perspektywy czasu w ogóle mnie to nie bawi. Wręcz przeciwnie. Przeraża mnie wyśmiewanie tej sytuacji i brak reakcji trenera czy sztabu na ten kryzys Jordiego. https://t.co/CcNPFsXD5A">https://t.co/CcNPFsXD5A
Toni Kroos nie ustał po finale pytania od dziennikarza ZDF, który zapytał go, czy Toni jest zdziwiony, że LFC długimi fragmentami dominował nas Realem: - Masz 90 minut, żeby wymyślić sensowne pytania i pytasz mnie o takie gówno? Przecież to finał, a nie mecz fazy grupowej!
Ivan Perisić’s set to join Tottenham, here we go! Full agreement set to be signed on a two year deal. Inter have received final communication. 🚨🇭🇷 #THFC
Medical could take place next week in London, once everything will be signed. Antonio Conte wanted Ivan as priority. https://t.co/9s9Drlauha">pic.twitter.com/9s9Drlauha
@Solmyr Patrząc jak Amazon sypie kasą na Władcę Pierścieni, to kasa nie była by problemem. @clyde Jak gry nie skończyłem bo mam za mało skila xD to film/serial bym przygarnął. Klimat jest cudowny.
Sony jest chyba zadowolone z tego co @hbomax robi z serialowym "The Last of Us" bo już ogłasza kolejne projekty. Powstanie między innymi ekranizacja "Horizon" dla @netflix, "God of War" dla Amazon i "Gran Turismo", które szuka jeszcze domu. Co Wy na to? #VOD
Disfruta de este vídeo porque vas a ver lo nunca visto…@julianalvarezzz es el PRIMER JUGADOR con hat-trick en primer y segundo tiempo de un mismo partido de la máxima competición de clubes de cualquiera de las 6 confederaciones FIFA (AFC, CAF, CONCACAF, CONMEBOL, OFC y UEFA). https://t.co/KSf92YcSpv">pic.twitter.com/KSf92YcSpv
— MisterChip (Alexis) (@2010MisterChip) May 26, 2022
„Mój plan A, B i C na śniadanie” przypominam, że planami A, B i C na życie były kolejno związki dla hajsu, fejmu i branża p0rn0 ponieważ nie chciało jej się uczyć.
Serio w zjebanvch czasach przyszło nam żyć. https://t.co/oiatMvH9W5">pic.twitter.com/oiatMvH9W5
1
A my narzekamy na Ter Stegen xD
4
Dobry dil xD
1
@ElKamil Tu nie chodzi tylko o tą sytuację, tylko ogólnie jak mentalnie ułożyli ten zespół. Tragedia.
0
@neeed Ta i biorą Mane i tego dziada z Stuttgartu by jeszcze Lewego zatrzymać? No ciekawe.
1
@Deviler Nie no w końcu podpiszą to CVC, lub sprzedadzą część aktywów i tyle.
9
KO xD
5
Jeden z przykładów, że wywalenie Valverde i jego sztabu było słuszne. Szkoda, że dopiero Xavi jest tym odpowiednim trenerem od czasów Enrique.
1
Wygląda to dobrze, tym bardziej, że na początku sezonu była słaba frekwencja.
1
To nieźle xD
5
Przynajmniej kasa do przodu xD
3
Dziwne to było xD
19
Dokładnie xD
6
Conte tworzy potwora :o
0
@Przemooooo95 Nie, dałem, że Real podniesie trofeum :D za 50zł 110 do wyjęcia.
4
Dobra poszło 50 zł za triumf Realu :D
173
No i prawidłowo :)
8
O jak celnie xD
14
Idol xD
14
Fajne :)
15
https://x.com/PWspominki/status/1529932889218945024
Wspomnienia :)
0
@clyde Dokładnie :D ale ja grałem w to parę ładnych lat temu i nie wracałem od tego czasu (chyba gdzieś w 2017).
0
@Solmyr Patrząc jak Amazon sypie kasą na Władcę Pierścieni, to kasa nie była by problemem.
@clyde Jak gry nie skończyłem bo mam za mało skila xD to film/serial bym przygarnął. Klimat jest cudowny.
1
No ciekawie :)
1
I cyk Haaland 2 napastnikiem w City xD
1
@Barca1992 W Polsce tylko Liga Minus jakoś stara się trochę naśladować i jak Kowal wskoczy w swój szał xD
1
@DonAndrzejos
@Rhaan
Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek/instagramerek młodego pokolenia, czyli Fagata/Agata Fąk :)
1
@DaPidejpi Powinna ta osoba wynegocjować sobie jakiś % od sprzedanych sztuk :D
3
On nie jest normalny xD
13
I to jest dramat :(
36
Perfekcyjne :D