1



A my narzekamy na Ter Stegen xD

4



Dobry dil xD

1

@ElKamil Tu nie chodzi tylko o tą sytuację, tylko ogólnie jak mentalnie ułożyli ten zespół. Tragedia.

0

@neeed Ta i biorą Mane i tego dziada z Stuttgartu by jeszcze Lewego zatrzymać? No ciekawe.

1

@Deviler Nie no w końcu podpiszą to CVC, lub sprzedadzą część aktywów i tyle.

9



KO xD

5



Jeden z przykładów, że wywalenie Valverde i jego sztabu było słuszne. Szkoda, że dopiero Xavi jest tym odpowiednim trenerem od czasów Enrique.

1



Wygląda to dobrze, tym bardziej, że na początku sezonu była słaba frekwencja.

1



To nieźle xD

5

Przynajmniej kasa do przodu xD

3



Dziwne to było xD

19



Dokładnie xD

6



Conte tworzy potwora :o

0

@Przemooooo95 Nie, dałem, że Real podniesie trofeum :D za 50zł 110 do wyjęcia.

4

Dobra poszło 50 zł za triumf Realu :D

173



No i prawidłowo :)

8



O jak celnie xD

14



Idol xD

14



Fajne :)

15

0

@clyde Dokładnie :D ale ja grałem w to parę ładnych lat temu i nie wracałem od tego czasu (chyba gdzieś w 2017).

0

@Solmyr Patrząc jak Amazon sypie kasą na Władcę Pierścieni, to kasa nie była by problemem.
@clyde Jak gry nie skończyłem bo mam za mało skila xD to film/serial bym przygarnął. Klimat jest cudowny.

1



No ciekawie :)

1



I cyk Haaland 2 napastnikiem w City xD

1

@Barca1992 W Polsce tylko Liga Minus jakoś stara się trochę naśladować i jak Kowal wskoczy w swój szał xD

1

@DonAndrzejos
@Rhaan
Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek/instagramerek młodego pokolenia, czyli Fagata/Agata Fąk :)

1

@DaPidejpi Powinna ta osoba wynegocjować sobie jakiś % od sprzedanych sztuk :D

3



On nie jest normalny xD

13



I to jest dramat :(

36



Perfekcyjne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?