0

@Sulimo Mi tam 2s się bardziej podobał niż pierwszy :D Ale nie czytałem książek i nie trigerowałem się na głupoty :)

4



To nieźle :D ja tam wódkinie lubię.

2



Co to jest XD

0

@Sulimo Jak będzie wysoki poziom to większość zleje te problemy. Jak poziom będzie średni lub słaby to będzie hejt.

0

@Tomix_83 Barca Hiszpańska :) tyle wystarczy.

3



Maja sobie oczywiście swoje dopowiedziała i zainterpretowała xD

PS. Ale tak ostro o prezydencie zjednoczonej opozycji xD

4



Borek jaki odklejony xD

A sam Hejtpark bardzo dobry :)

0



Tak apropo Ter Stegen i De Gei xD

7



Dokładnie :)

1



No nie poszło xD

1

Di Maria strzela gola przeciwko Realowi i robi serduszko do kamery. Widzę to xD

2



To nieźle xD

0

@Danny Gaucho Tu nie chodzi o sam mecz gdzie strzelił ogórkom 4 czy 5 goli, tylko jaki % z tych goli w kadrze jest przeciwko zespo) Om z top 20, a jaki z pozycji od 50-100 itp.

1

@FC1899Barca Muszą go wykupić teraz lub za rok.

0

@jedrek7000 Jeden z najważniejszych youtuberów na przestrzeni naszego internetu. Taki trochę Dinozaur :D

0

@Gall Z Staśko on już gadał na streamach u siebie i w sumie fajnie ją wyjaśniał.

6



To niezłe teorie xD

0

@Katalonbar Argentyna Hiszpanii lub Argentyna Polska :)

2



To będzie coś pięknego :)

6



Ten transfer to był dopiero cyrk xD

3

@Bulls1938 No ciekawe, bo Messi z Europejskimi dziadami gra bardzo mało, a tamci zawodnicy co eliminacje mają takie drużyny.

6



Zabawne xD

26

Jak by Ronaldo, czy Lewy strzelił 5 goli w kadrze to tydzień by o tym gadali xD albo Benzema to już by mu 2 złote piłki dawali. Ale że zrobił to Messi to oczywiście "tylko słabej Estoni strzelił" xD

1

@kamilop No pani też top :)

0



Dobry wynik :)

4



Parodysta z Hiszpanii xD

11



Kozak strój :o

23



Zabawne :) Przyjdzie do nas i wygra :)

18



Zawsze bawi ta fota xD

2



No niech to ogarną, bo chcę zobaczyć tę walkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?