Adriana Fossa, żona Paolo Maldiniego, ma dziś urodziny. Wrzuciła na Insta jak z tej okazji obala z panem Pawełkiem i synami Wyborową. Nie wiem co powiedzieć. https://t.co/amqFnpJCah">pic.twitter.com/amqFnpJCah
Nie powiedział gwałciłem czy molestowałem, po prostu za obopólną zgodą sypali się w miejscu do tego przeznaczonym. Myślałem, ze to ty walczysz o tolerancje rozwiązłości seksualnej i brak tabu odnośnie uprawiania xd Ty nie walczysz o postulaty, tylko z ludźmi, których nie lubisz
Courtois isn’t the best at it but he’s miles better than de gea in every single area including distribution https://t.co/jIhHKbYvF4">pic.twitter.com/jIhHKbYvF4
Klub FKS Stal Mielec S.A. poszukuje dwóch osób do współpracy, na zasadzie wolontariatu, z perspektywą na pełen etat w przyszłości. Poszukujemy wolontariuszy na stanowiska:
@Danny Gaucho Tu nie chodzi o sam mecz gdzie strzelił ogórkom 4 czy 5 goli, tylko jaki % z tych goli w kadrze jest przeciwko zespo) Om z top 20, a jaki z pozycji od 50-100 itp.
Brawo Marianna. Najprostsze rozwiązania są najlepsze (chociaż kurs 1:10 byłby jeszcze lepszy, przemyśl to). https://t.co/9C5wBRMkA6">pic.twitter.com/9C5wBRMkA6
Kosecki: Nie wydawałem dużo na ubrania. Najdroższy wydatek na ciuchy? Chyba buty za osiem tysięcy złotych. Ale są ludzie, co kupują kurtkę za kilkadziesiąt tysięcy euro.
Jak by Ronaldo, czy Lewy strzelił 5 goli w kadrze to tydzień by o tym gadali xD albo Benzema to już by mu 2 złote piłki dawali. Ale że zrobił to Messi to oczywiście "tylko słabej Estoni strzelił" xD
0
@Sulimo Mi tam 2s się bardziej podobał niż pierwszy :D Ale nie czytałem książek i nie trigerowałem się na głupoty :)
4
To nieźle :D ja tam wódkinie lubię.
2
Co to jest XD
0
@Sulimo Jak będzie wysoki poziom to większość zleje te problemy. Jak poziom będzie średni lub słaby to będzie hejt.
0
@Tomix_83 Barca Hiszpańska :) tyle wystarczy.
3
Maja sobie oczywiście swoje dopowiedziała i zainterpretowała xD
PS. Ale tak ostro o prezydencie zjednoczonej opozycji xD
4
Borek jaki odklejony xD
A sam Hejtpark bardzo dobry :)
0
Tak apropo Ter Stegen i De Gei xD
7
Dokładnie :)
1
No nie poszło xD
1
Di Maria strzela gola przeciwko Realowi i robi serduszko do kamery. Widzę to xD
2
To nieźle xD
0
@Danny Gaucho Tu nie chodzi o sam mecz gdzie strzelił ogórkom 4 czy 5 goli, tylko jaki % z tych goli w kadrze jest przeciwko zespo) Om z top 20, a jaki z pozycji od 50-100 itp.
1
@FC1899Barca Muszą go wykupić teraz lub za rok.
0
@jedrek7000 Jeden z najważniejszych youtuberów na przestrzeni naszego internetu. Taki trochę Dinozaur :D
0
@Gall Z Staśko on już gadał na streamach u siebie i w sumie fajnie ją wyjaśniał.
6
To niezłe teorie xD
0
@Katalonbar Argentyna Hiszpanii lub Argentyna Polska :)
2
To będzie coś pięknego :)
6
Ten transfer to był dopiero cyrk xD
3
@Bulls1938 No ciekawe, bo Messi z Europejskimi dziadami gra bardzo mało, a tamci zawodnicy co eliminacje mają takie drużyny.
6
Zabawne xD
26
Jak by Ronaldo, czy Lewy strzelił 5 goli w kadrze to tydzień by o tym gadali xD albo Benzema to już by mu 2 złote piłki dawali. Ale że zrobił to Messi to oczywiście "tylko słabej Estoni strzelił" xD
1
@kamilop No pani też top :)
0
Dobry wynik :)
4
Parodysta z Hiszpanii xD
11
Kozak strój :o
23
Zabawne :) Przyjdzie do nas i wygra :)
18
Zawsze bawi ta fota xD
2
No niech to ogarną, bo chcę zobaczyć tę walkę.