Po pokazaniu całego kontekstu przez Sz. Jadczaka nie wytłumaczy się trener Michniewicz kiepską pamięcią. Liczba WYKONANYCH połączeń, historia całej relacji, kontekst i działanie prokuratury. Piszę to z bólem serca, bo lubię go i uważam za bdb trenera, ale czuję duży niesmak.
‼️PODAJ DALEJ ‼️Czesław Michniewicz prowadził Lecha Poznań w 11 meczach, które ustawiono lub próbowano ustawić. Ustawiał je Ryszard Forbrich Fryzjer. Michniewicz w tym czasie rozmawiał z Fryzjerem #27godzin. Michniewicz inicjował kilkaset z tych rozmów. https://t.co/ShKgNqHCMf">https://t.co/ShKgNqHCMf
"Największą niesprawiedliwością w dziejach "Złotej Piłki" był brak tej nagrody dla Andresa Iniesty, który był równie dobry co Maradona, Messi czy Ronaldo". - football-italia. net
3
https://x.com/Piotrowicz17/status/1539126237620207616
To nasi pójdą siedzieć po meczu z Argentyną ;)
0
Rychu niesie nowego piłkarza Lecha xD
5
Tak będzie xD
11
Hajto pięknie się zaprezentował xD
9
Ale mógłby być gol :o
28
Głos rozsądku :)
0
@Sysia11 Nie no, Diego walczył bez rękawic na Gromdzie z różnymi byczkami i nic mu nigdy nie było.
1
@Deviler No fajnie by było, ale wtedy Diego jeszcze większą przewagę by miał.
2
Diego na punkty chyba.
6
To nieźle xD
12
https://x.com/romanbuso21/status/1538543971529531394
Ale, że co :o
2
Ale piękne xD
PS. Listkiewicz musiał wiedzieć o ustawianiu spotkań, ale Michniewicz już nie xD
0
@Azi To za moich czasów już się sprawdzało legitymację xD ale i tak zdjęcia przeklejane były :D
4
No poszukał. Postarał się :)
PS. Za długie to by czytać w pracy :D
0
W sumie od 2 lat to mówię xD
0
RB i Ferrari strasznie awaryjne w tym sezonie.
1
@xvcWinterSoldier W nogę to tylko za Lechem bym mógł ewentualnie być w starciu z Barceloną. W ręczną trochę to mi obojętne.
0
Kibicujecie Vive, czy Barcelonie?
23
Gianluigi Buffon o "Złotej Piłce".
"Największą niesprawiedliwością w dziejach "Złotej Piłki" był brak tej nagrody dla Andresa Iniesty, który był równie dobry co Maradona, Messi czy Ronaldo". - football-italia. net
3
To jest dramat co on gada xD
8
Taka to jest ta wasza piłka kobieca.
25
Mistrz
8
Fernando Alonso jest dalej wielki.
8
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1537886281400602626
Stare, ale racja xD
0
@DonAndrzejos Ja wiedziałem, że ten jeden z pilotów co nie poleciał będzie miał chwilę chwały.
16
To nieźle xD
0
@Rust_Cohle Tak :)
2
Byłem na nowym Top Gun i tak się wczułem, że kciuki trzymałem by się udało xD
0
@PatrykBarca To pomocnik i grają w LM :)
PS. Spokojnie top 3 robią w lidze :)
1
Mocarny skład się szykuje.