0



I jak wrażenia?

10



Jaki kot xd O Borku to :D

7



No trochę się pozmieniało xD

8



To nieźle xD

14



Tak było :)

9



Racja.

2

Czuję się jak po Liverpoolu, gdzie też były okazję, a dostaliśmy 4:0. Mokra szmata w ryj :D

4

A najlepsze jest to, że ten Karabach do pyknięcia był i myślałem, że będzie lepszy. Szkoda bo mecz przegrał bramkarz i sędzia. Gdzy mieliśmy przewagę wyniku w dwumeczu i broniliśmy to dało się to dowieźć. Nie wiem czy jak by był karny przy 1:1 to mecz by wyglądał inaczej. Pewnie tak. Szkoda bardzo, bo rozbudzili nadzieję :(

No nic, trzeba walczyć o LKE :D

0

Ten mecz wygląda jak Balgia Polska to 6:1.

10

Brak karnego, kartek i gol z spalonego. To jest dramat. Ja wiem, że Lech robi dziś babole, ale jawne oszustwo.

5



Dlatego brak VARu to mem.

0

@Salchent I co to ma wspólnego? Jakoś nie widzę by Chiny były takie mocne w nogę, przecież tyle ludzi tam gra ;)

PS. Zobacz sobie ile jest zawodowych piłkarzy w Polsce, a np: w takich Niemczech, czy Czechach i popatrz procentowo.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Nawet Karabach xD jak to jest najmocniejszy rywal od lat w eliminacjach.

2

@fart Karabach gra od 8 lat w grupie w pucharach plus ma skałd podobny od dawna. To logiczne, że prezentują wysoki poziom. Sam ich wynik w rankingu to pokazuje.

4

Dziwny mecz bo znów Karabach bez 100% okazji. Pierwszy gol to się po odbijało i znakomity strzał. A druga to nie wiem co się stało i czy faulu nie było. Trzeba walczyć, bo w pierwszym meczu Karabach kondycyjnie siadł, a tu robili masę presing to może być podobnie.

5

Tego to się nie spodziewałem xD ale wykończył

0

Dobra trzymamy kciuki za Lecha. Po awans :)

10



Klasyk :D

5



W sumie nie wiedziałem nawet xD

31



No tak będzie xD

4



Piękne xD

10

12



No zabawne xD

27



Dokładnie. Oni byli tragiczni.

0

@Marcin199310 Tak tak, w słabszym bolidzie robił lepsze wyniki niż Hamilton, który na niego "polował".

9



No fajne, ale na ten sezon chyba lepsze były.

12



No i poddymione xD

1



W sumie bardzo prawdopodobne.

5



Ale to był wtedy kot.

9



Piękne to było :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?