Niezależnie od slabej postawy i wysokiej porażki Lecha, to jest to jednak mocno niepoważne, że w eliminacjach @ChampionsLeague nie ma VAR-u. Przy takiej stawce, nie można akceptować takich błędow. Za 4 dni Lech zaczyna sezon,ktorego celem jest MP i paradoksalnie kwalifikacje LM.
A najlepsze jest to, że ten Karabach do pyknięcia był i myślałem, że będzie lepszy. Szkoda bo mecz przegrał bramkarz i sędzia. Gdzy mieliśmy przewagę wyniku w dwumeczu i broniliśmy to dało się to dowieźć. Nie wiem czy jak by był karny przy 1:1 to mecz by wyglądał inaczej. Pewnie tak. Szkoda bardzo, bo rozbudzili nadzieję :(
16' Velde wyprzedził rywala, miał opanowaną piłkę, a ten kopnął go i w efekcie wytrącił go z równowagi, powodując upadek. Moim zdaniem Lechowi należał się rzut karny. @SportINTERIAhttps://t.co/F56bepzeAS">pic.twitter.com/F56bepzeAS
@fart Karabach gra od 8 lat w grupie w pucharach plus ma skałd podobny od dawna. To logiczne, że prezentują wysoki poziom. Sam ich wynik w rankingu to pokazuje.
Dziwny mecz bo znów Karabach bez 100% okazji. Pierwszy gol to się po odbijało i znakomity strzał. A druga to nie wiem co się stało i czy faulu nie było. Trzeba walczyć, bo w pierwszym meczu Karabach kondycyjnie siadł, a tu robili masę presing to może być podobnie.
"To pozytywne, że w wieku 37 lat nadal możesz nauczyć się trafiać w wierzchołek zakrętu" - Max Verstappen komentujący wypowiedź Lewisa Hamiltona o "rozsądnym Leclercu" i "przeciwieństwie do tego co miał w ubiegłym roku".#F1#F1pl#elevenf1#GPAustrii#AustrianGPhttps://t.co/DVjXR7PMCT">pic.twitter.com/DVjXR7PMCT
0
I jak wrażenia?
10
Jaki kot xd O Borku to :D
7
No trochę się pozmieniało xD
8
To nieźle xD
14
Tak było :)
9
Racja.
2
Czuję się jak po Liverpoolu, gdzie też były okazję, a dostaliśmy 4:0. Mokra szmata w ryj :D
4
A najlepsze jest to, że ten Karabach do pyknięcia był i myślałem, że będzie lepszy. Szkoda bo mecz przegrał bramkarz i sędzia. Gdzy mieliśmy przewagę wyniku w dwumeczu i broniliśmy to dało się to dowieźć. Nie wiem czy jak by był karny przy 1:1 to mecz by wyglądał inaczej. Pewnie tak. Szkoda bardzo, bo rozbudzili nadzieję :(
No nic, trzeba walczyć o LKE :D
0
Ten mecz wygląda jak Balgia Polska to 6:1.
10
Brak karnego, kartek i gol z spalonego. To jest dramat. Ja wiem, że Lech robi dziś babole, ale jawne oszustwo.
5
Dlatego brak VARu to mem.
0
@Salchent I co to ma wspólnego? Jakoś nie widzę by Chiny były takie mocne w nogę, przecież tyle ludzi tam gra ;)
PS. Zobacz sobie ile jest zawodowych piłkarzy w Polsce, a np: w takich Niemczech, czy Czechach i popatrz procentowo.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Nawet Karabach xD jak to jest najmocniejszy rywal od lat w eliminacjach.
2
@fart Karabach gra od 8 lat w grupie w pucharach plus ma skałd podobny od dawna. To logiczne, że prezentują wysoki poziom. Sam ich wynik w rankingu to pokazuje.
4
Dziwny mecz bo znów Karabach bez 100% okazji. Pierwszy gol to się po odbijało i znakomity strzał. A druga to nie wiem co się stało i czy faulu nie było. Trzeba walczyć, bo w pierwszym meczu Karabach kondycyjnie siadł, a tu robili masę presing to może być podobnie.
5
Tego to się nie spodziewałem xD ale wykończył
0
Dobra trzymamy kciuki za Lecha. Po awans :)
10
Klasyk :D
5
W sumie nie wiedziałem nawet xD
31
No tak będzie xD
4
Piękne xD
10
https://x.com/EaglePxcked/status/1546199957736230914
Plus Ney młodszy :)
12
No zabawne xD
27
Dokładnie. Oni byli tragiczni.
0
@Marcin199310 Tak tak, w słabszym bolidzie robił lepsze wyniki niż Hamilton, który na niego "polował".
9
No fajne, ale na ten sezon chyba lepsze były.
12
No i poddymione xD
1
W sumie bardzo prawdopodobne.
5
Ale to był wtedy kot.
9
Piękne to było :)