Wyzwolona Grażyna i jej mąż, który dopiero w programie dowiedział się w co tak naprawdę się wpakował 😅 https://t.co/vnlmxM5Ifz">pic.twitter.com/vnlmxM5Ifz
@maniak33333 Karabach ma najwyższy współczynnik z zespołów z eliminacji, więc o czym my mówimy. To jest top zespół i tyle. A i tak było sporo pecha w 2 meczu. Ja obstawiałem, że u siebie też przegramy.
Pytanie całkowicie na serio, mam nadzieję, że nie zabrzmi seksistowsko: nie macie wrażenie, że pani ze zdjęcia wyglądałaby dobrze w każdej koszulce? I że to ona trochę podbija hajp na Venezię? Przecież gdybym ja nałożył te stroje, to wyglądałbym jak wokalista disco polo. https://t.co/3B87vlIXGW">https://t.co/3B87vlIXGW
Ledwo się sezon zaczął, a Jerzy Brzęczek już w oblężonej twierdzy, kręci sequel "Niekochanych". Jesteś Wisłą Kraków, największym klubem w lidze, z najwyższym budżetem i budujesz narrację-wymówkę pod porażkę.
@Janas11224 Pewnie dlatego, że jak już dziewczyny dodają tam tego typu zdjęcia to są one ładne. Brzydsze dziewczyny i te przeciętne nie dodają za często tego typu zdjęć.
16
Nie no hit :D
6
Ale to bawi xD
1
@Rastafarnianin Najpierw PO, teraz PIS nic nie robią z elektrownią atomową. To jest dramat.
12
Złoto :)
0
@TheNekro94 No babka co była "nagrodą" tak naprawdę była facetem xD
0
@Xavi6:) Ale stroje piłkarskie zazwyczaj są na kimś "ładnym", a większość nie ma takiego efektu jak te.
0
@ObiwanKenobi Zależy. Niektóre kobiety wyglądają lepiej w ubraniu niż bez.
7
A wy co byście wybrali xD
0
@maniak33333 Karabach ma najwyższy współczynnik z zespołów z eliminacji, więc o czym my mówimy. To jest top zespół i tyle. A i tak było sporo pecha w 2 meczu. Ja obstawiałem, że u siebie też przegramy.
2
W sumie racja xD
5
Co on gada xD Już wszystko przeciw Wiśle xD
0
Budzi się Lokomotywa xD Jazda jazda po grupę w LKE i zmazanie tej tragedii z Karabachem.
Na papierze w 3 rundzie rywal jest łatwiejszy.
0
Ale gol :o Jak nie on
0
@Janas11224 Pewnie dlatego, że jak już dziewczyny dodają tam tego typu zdjęcia to są one ładne. Brzydsze dziewczyny i te przeciętne nie dodają za często tego typu zdjęć.
0
@Nazio87 ona ma 17 lat. Spokojne, wyrobi się ;)
8
No jest dobrze :)
15
https://x.com/Masakra_Witam/status/1549814485808025601
Ten to jest bajkopisarz xD
19
No i super :)
2
Pięknie grali :)
6
Staśko i jej logika xD
1
Dobry meczyk. Teraz tylko zlać Real i git :)
2
@Peciak Przecież to są inni zawodnicy/style gry. Obaj bardzo dobrzy.
6
A tak znowu Lewy by nie zrobił xD
5
Robert by strzelił :)
4
Ansu to jest kot jeśli chodzi o wykończenie. On to ma od początku.
21
Może dać więcej szans Balde na LO, a nie ściągać dziada Alonso xD
2
To ja wstaję specjalnie i to nie działa xD
0
Dobra mam nadzieję, że nie zasnę xD 3h snu :D po meczu zowu.
7
Dokładnie xD piękne to było, te ploty.
0
Widzę, że Karabach bawi się teraz z mistrzem Szwajcarii.