16



Nie no hit :D

6



Ale to bawi xD

1

@Rastafarnianin Najpierw PO, teraz PIS nic nie robią z elektrownią atomową. To jest dramat.

12



Złoto :)

0

@TheNekro94 No babka co była "nagrodą" tak naprawdę była facetem xD

0

@Xavi6:) Ale stroje piłkarskie zazwyczaj są na kimś "ładnym", a większość nie ma takiego efektu jak te.

0

@ObiwanKenobi Zależy. Niektóre kobiety wyglądają lepiej w ubraniu niż bez.

7



A wy co byście wybrali xD

0

@maniak33333 Karabach ma najwyższy współczynnik z zespołów z eliminacji, więc o czym my mówimy. To jest top zespół i tyle. A i tak było sporo pecha w 2 meczu. Ja obstawiałem, że u siebie też przegramy.

2



W sumie racja xD

5



Co on gada xD Już wszystko przeciw Wiśle xD

0

Budzi się Lokomotywa xD Jazda jazda po grupę w LKE i zmazanie tej tragedii z Karabachem.

Na papierze w 3 rundzie rywal jest łatwiejszy.

0

Ale gol :o Jak nie on

0

@Janas11224 Pewnie dlatego, że jak już dziewczyny dodają tam tego typu zdjęcia to są one ładne. Brzydsze dziewczyny i te przeciętne nie dodają za często tego typu zdjęć.

0

@Nazio87 ona ma 17 lat. Spokojne, wyrobi się ;)

8



No jest dobrze :)

15

19



No i super :)

2



Pięknie grali :)

6



Staśko i jej logika xD

1

Dobry meczyk. Teraz tylko zlać Real i git :)

2

@Peciak Przecież to są inni zawodnicy/style gry. Obaj bardzo dobrzy.

6

A tak znowu Lewy by nie zrobił xD

5

Robert by strzelił :)

4

Ansu to jest kot jeśli chodzi o wykończenie. On to ma od początku.

21

Może dać więcej szans Balde na LO, a nie ściągać dziada Alonso xD

2

To ja wstaję specjalnie i to nie działa xD

0

Dobra mam nadzieję, że nie zasnę xD 3h snu :D po meczu zowu.

7



Dokładnie xD piękne to było, te ploty.

0

Widzę, że Karabach bawi się teraz z mistrzem Szwajcarii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?