@talizmo W Juve strzelał jak zły, a kibice i dziennikarze mówią, że dobrze, że odszedł bo może i on strzelał, ale reszta zawodników traciła. Plus znikał w LM np.
Jakubik podyktował rzut karny dla Jagi - odwołał po VAR. Jakubik nie podyktował rzutu karnego dla Radomiaka - podyktował po VAR. Jakubik nie pokazał czerwonej kartki za faul Trubehy - pokazał po VAR.
Po co sędzia tam jechał, skoro wszystko i tak trzeba zmieniać VAR-em?
@daniel32778 Mogę to napisać w każdej chwili. Od przyjścia Conte w tamtym sezonie Tottenham gra coraz lepiej, a teraz jeszcze dostał transfery pod siebie. Z Chelsea zrobił top zespół jak przyszedł, odmienił go (po przejściu na 3 z tyłu). Zobaczysz, że top 3 minimum.
Włoch to ligowy fachowiec chyba najlepszy na świecie obok Guardioli.
3
@talizmo W Juve strzelał jak zły, a kibice i dziennikarze mówią, że dobrze, że odszedł bo może i on strzelał, ale reszta zawodników traciła. Plus znikał w LM np.
12
No szkoda :D
5
XaviBall normalnie xD
13
https://x.com/Milek1921/status/1555968100042174464
Tak będzie xd
40
Niech strzela :)
6
To niezły Liverpool xD
0
@dogie1337 Dobrze by było gdyby nie musiał w każdej wymagającej decyzji robić babola i ratować się Varem.
0
To co City lub PSG w końcu wygrają tę LM w tym sezonie? XD
3
Ci sędziowie to kasę biorą chyba tylko za bieganie po boisku.
1
@daniel32778 Mogę to napisać w każdej chwili. Od przyjścia Conte w tamtym sezonie Tottenham gra coraz lepiej, a teraz jeszcze dostał transfery pod siebie. Z Chelsea zrobił top zespół jak przyszedł, odmienił go (po przejściu na 3 z tyłu). Zobaczysz, że top 3 minimum.
Włoch to ligowy fachowiec chyba najlepszy na świecie obok Guardioli.
4
Tottenham idzie po Mistrza. Mówię to wam. Conte wie jak to się robi.
9
Ale Tottenham gra piłeczkę. Top 3 to obowiązek w tym sezonie. Prowadź Conte :)
7
Pajac i tyle.
2
@Pawel13sz Nie będzie grał.
0
@czółkovsky Piłkarze z PL zawsze są przepłacenii.
0
Lewy garniak pod barwy ubrał xD
7
Klasa xD
0
@KrychaFCB Nic dziwnego bo to jednak telewizja. Ja słuchałem na Meczykach, ale jakość transmisji była słaba i na canal+ przełączyłem.
1
No i się pobeczałem xD
5
Jak ja słyszę tę populizmy Borka o 3 piłkarzach równorzędnych na każdą pozycję to kisnę. Gdzie tak niby jest XD
0
@tristan87 Anglików na Euro też ograli ;)
0
@Uukasz_93 Rumak też był amatorem więc się wyrównało xD
W ogóle Lech wtedy miał super ranking, a tak go zmarnował.
0
@Nazio87 Nie pamiętamy, bo wygrał i przegrał. Remisował to z Juve.
12
Taka jest prawda xD
2 miesiące i drużyna o 180°
9
https://x.com/PatrykSykut/status/1554761370620542976
I jeszcze użyte zdjęcie z genialnego wikinga xD
7
Przypuszczenia się sprawdziły xD wielka aktywistka przeciw przemocy xD
23
Ale złoto xD
26
https://x.com/AdrianxLili/status/1553803446549155845
Ale złoto xD
27
No oszukali nas wtedy na LM i tyle.
8
No i to jest strzał :)