Twój zespół gra beznadziejnie, a ty masz w perspektywie, że przez najbliższe 2,5 miesiąca nie będziesz miał czasu, by poprowadzić normalną jednostkę treningową. Mecz, rozbieganie, szybkie szykowanie do kolejnego meczu i tak przez prawie 80 dni. Brzmi optymistycznie!
@hayek Niby trochę racja, ale ani nie grali najładniejszej piłki w tamtym sezonie (Lech), właściciel ich ma bardzo dużo kasy i inwestuje w klub (widać to właśnie po kwotach transferów i przedłużaniu kontraktów). Co do kibiców to po prostu jest ich stosunkowo bardzo mało, pewnie nie są kibicowsko top 20 w Polsce.
Messi w sezonie 14/15 zakończonym potrójna koroną opuścił: -45 minut w lidze -34 minuty w Lidze Mistrzów -270 minut w pucharze Króla. Łącznie uzbierał 57 meczy i 5060 minut.
Po tygodniu od finału LM grał już w Copa America, gdzie dotarł do finału. Bez minuty odpoczynku. Maszyna.
0
Na razie Tottenham słabo, ale Wilki tez niby dużo strzałów, ale żaden groźny. Trzeba na 2 połowę coś zmienić panie Conte :)
28
Tak będzie xD
33
Piękna liga xD
11
https://x.com/Winiar24/status/1560602323306569728
A Rudzki i tak będzie swoje biadolił, a tu Alemany top ruch robi. Za darmo i jeszcze zarabiany po dobrym pół roku xD
13
Ale dziady xD Brawa dla tego pana.
2
Dokładnie xD
0
Ale babol xD
Ale 2:1 xD
0
@ElTomas To ja już wolę Wisłę Płock.
0
@hayek Niby trochę racja, ale ani nie grali najładniejszej piłki w tamtym sezonie (Lech), właściciel ich ma bardzo dużo kasy i inwestuje w klub (widać to właśnie po kwotach transferów i przedłużaniu kontraktów). Co do kibiców to po prostu jest ich stosunkowo bardzo mało, pewnie nie są kibicowsko top 20 w Polsce.
3
Niech United kupi tego Casemiro. Przynajmniej nie będę jego facjaty oglądał za często.
2
No i króciutko z Żółwiem xD
2
@Kgorecki2500 Ani jedno, anie drugie. Slavia gra lepiej, ale Raków strzelił bo Ivi sam sobie akcję zrobił.
1
Raków narazie gra słabiej, ale Ivi zrobił różnicę. Ale to jest kot.
3
To niezły Mbappe xD
0
Ale brednie :D
0
To trzeba zobaczyć :)
7
Jak bym prezesa Lecha słuchał xD
0
@Khajio No tylko on pewnie odejdzie za max 10 mniej. Ceny w PL są nie adekwatne i tyle.
20
Te ceny w PL xD
1
Co on bredzi xD
21
Maszyna ;)
0
@Hosh Jak by Var interweniował przy żółtych to doliczane by było po 15 min w każdym meczu jak nie więcej.
4
Nasz człowiek :)
0
@Hosh Var nie interweniuje w sytuacjach na żółtą kartkę, a czerwonej tam nigdzie nie było.
0
https://x.com/6dombele/status/1559118215275585536
Jaki kto xD
6
No łatwy sposób na niego znaleźli obrońcy.
22
Co to jest XD
42
https://x.com/PxckedIze/status/1559170484297687040
A to piękne xD
44
Co to jest XD
12
https://x.com/gr3gor_g3/status/1559128750612221952
No i to są problemy :)