0

Na razie Tottenham słabo, ale Wilki tez niby dużo strzałów, ale żaden groźny. Trzeba na 2 połowę coś zmienić panie Conte :)

28



Tak będzie xD

33



Piękna liga xD

11

https://x.com/Winiar24/status/1560602323306569728

A Rudzki i tak będzie swoje biadolił, a tu Alemany top ruch robi. Za darmo i jeszcze zarabiany po dobrym pół roku xD

13



Ale dziady xD Brawa dla tego pana.

2



Dokładnie xD

0

Ale babol xD

Ale 2:1 xD

0

@ElTomas To ja już wolę Wisłę Płock.

0

@hayek Niby trochę racja, ale ani nie grali najładniejszej piłki w tamtym sezonie (Lech), właściciel ich ma bardzo dużo kasy i inwestuje w klub (widać to właśnie po kwotach transferów i przedłużaniu kontraktów). Co do kibiców to po prostu jest ich stosunkowo bardzo mało, pewnie nie są kibicowsko top 20 w Polsce.

3

Niech United kupi tego Casemiro. Przynajmniej nie będę jego facjaty oglądał za często.

2



No i króciutko z Żółwiem xD

2

@Kgorecki2500 Ani jedno, anie drugie. Slavia gra lepiej, ale Raków strzelił bo Ivi sam sobie akcję zrobił.

1

Raków narazie gra słabiej, ale Ivi zrobił różnicę. Ale to jest kot.

3



To niezły Mbappe xD

0



Ale brednie :D

0



To trzeba zobaczyć :)

7



Jak bym prezesa Lecha słuchał xD

0

@Khajio No tylko on pewnie odejdzie za max 10 mniej. Ceny w PL są nie adekwatne i tyle.

20



Te ceny w PL xD

1



Co on bredzi xD

21



Maszyna ;)

0

@Hosh Jak by Var interweniował przy żółtych to doliczane by było po 15 min w każdym meczu jak nie więcej.

4



Nasz człowiek :)

0

@Hosh Var nie interweniuje w sytuacjach na żółtą kartkę, a czerwonej tam nigdzie nie było.

0

6



No łatwy sposób na niego znaleźli obrońcy.

22



Co to jest XD

42

44



Co to jest XD

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?