- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
54
Ale Raków musi być wrzodem na pupci dla wszystkich innych Polskich klubów. Całkowite przeciwieństwo zespołów z ekstraklasy. Potrafią zachować swoje gwiazdy, ale też się wzmocnić. Nie mają największego budżetu, a grają najlepszą piłkę. Nie sprowadzają starego szrotu, który po powrocie z Europy chce sobie dorobić. Ich kibice są ogarnięci, nie robią burd, nie kroją innych kibiców, zwyczajnie chcą cieszyć się grą swojej drużyny. Cieszę się, że właśnie taki klub pojawił się w tym bagnie.
0
@hayek Niby trochę racja, ale ani nie grali najładniejszej piłki w tamtym sezonie (Lech), właściciel ich ma bardzo dużo kasy i inwestuje w klub (widać to właśnie po kwotach transferów i przedłużaniu kontraktów). Co do kibiców to po prostu jest ich stosunkowo bardzo mało, pewnie nie są kibicowsko top 20 w Polsce.
0
@hayek Chyba jedyny klub w Polsce, który ma właściciela, którego stać na jego utrzymanie, a ty mówisz o małych pieniądzach? Papszun przy przedłużeniu kontraktu dostał 2x więcej kasy niż dawała mu Legia, Iviemu dał taką kasę, że odechciało mu się transferu.
0
@mkord No bo Lecha czy Legii nie stać. Lech rok w rok sprzedaję za grube miliony euro piłkarzy, a nagle mają nie mieć siana żeby chociaż przez rok dłużej przetrzymać zawodnika, który ma kontrakt xD
2020- Lech sprzedał zawodników za 18mln euro
2021- tylko 2,5
2022- Na ten moment 10mln.
No, ale w 3 lata zarobili ponad 30 milionów euro i nie mają szans zatrzymać na rok albo chociaż przetrzymać piłkarza do końca eliminacji xD
Dla porównania Legia zarobiła w tym okresie bardzo podobnie.
1
@hayek Dla właścicieli Lecha ten klub to inwestycja, która ma przynosić zyski. Legia to inna bajka, tam utrzymanie klubu kosztuje krocie, sam wynajem stadionu jest po cenach rynkowych, nie jak w innych miastach za symboliczne pieniądze. Do tego Mioduski do Świerczewskiego to gołodupiec.