La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

1



Co on bredzi xD

4

@DonMatteo901 Chciałbym, żeby Barca wygrała tryplet w przyszłym sezonie i zamknęła piz** tym pseudo dziennikarzom.

2

@DonMatteo901
Ale ma rację.
Z Raphini tutaj po meczach towarzyskich zrobiono już drugiego Ronaldinho, a tak naprawdę, to wygląda tylko na solidnego gracza.
Christensen nie jest skałą w obronie i podniecanie się jego interwencją w meczu z Rayo i uważanie go za mega wzmocnienie też jest lekką przesadą.

0

@DonMatteo901 trochę to śmieszne że oceniają Barce po pierwszym meczu gdzie są po ciężkim presezonie ze zmianà kontynentu z wysokimi temp.A w meczu z Rayo było bardzo wilgotno.Zarówno lewy jak i Dembele byli przemęczeni.Poza bramkarzem nie było piłkarza którego można byloby wyróżnić a jeśli nie jest problemem z przemęczeniem to kilku dobrych się znajdzie.Ja bym jeszcze może za pewną dynamikę Fatiego pochwalił ,bo zrobił progres po powrocie po kontuzji.Xavi chyba im w tym tygodniu odpuścił zresztą.Xavi musi wszystkich poukładać zwłaszcza wspólpracę skrzydłowi- lewy.Szkoda że mają trudne 2 mecze bo może to pewności nie dać ale trzymam kciuki.Na tą chwilę krytyka jest bez sensowna.Natomiast jak będą dobrze grać to dzuennikarze mogą sobie gadać wszystko jest w ich rękach.

0

@norbi77 oni mieli presezon cieżki a wilgotność była bardzo duża zmieniali strefy czasowe.zarówno lewy jak i Dembele byli przemęczeni.Warto z ocenami poczekać szkoda że nają 2 trudne mecze bo to pewności może im nie dać.Iceny złe sa zas zybko.

0

@Borneo Zgadzam się. Dlatego nie oceniam zawodników po tych meczach, bo ciężko powiedzieć co nam wniosą, ale póki co, to do zachwytu daleko i z pełną oceną trzeba poczekać.

1

@norbi77 tak ,też nie byłem zachwycony ale takie live też nie zachwyciło a pewnie będą grać jak z nut.Zobaczymy na razie trzeba dać im czas też xavi musi nad nimi zapanować aby nie grali na siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?