To, że na twiterze obecnie trenduje hashtag z famemma, a nie z Mistrzostwami Świata w Siatkówce, gdzie za chwilę gra nasza reprezentacja, pokazuje, że kraj zasługuje na uderzenie meteorytem...
Nie, nie dał rady. Radę da każdy, który wejdzie do grupy europejskich pucharów. Przestańmy w końcu gloryfikować wpierdole! Nikt z Poznania nie wspomina odpadnięcia z Brugią po karnych w 2009.
Lubię Twoje pióro Szymon, ale takie opinie to głupota. I bez heheszkowania o „xkomie”
@Pressinho Jak Lech miał grać w LE jak w pierwszej dostał Karabach i odpadł (wtedy nie spadasz do LE). Legia miała osłabione Bodo które dopiero później odpaliło jak się wzmocniło i zawodnicy wyzdrowiali.
Deprecjonujesz Karabach? To zobacz sobie ich wyniki w ostatnich latach. Każdy polski klub by tak chciał.
Między LE, a LKE nie ma tak naprawdę dużej różnicy. Kasa bardzo podobna, a rywale łatwiejsi i większą sznasa na ugrane punktów.
Nie wiem czy Lech kogoś jeszcze kupi itp, ale to nie zmienia faktu, że jest w grupie 2 raz na ostatnie 3 lata. Innych polskich zespołów w tym czasie praktycznie nie było.
@Pressinho To chyba mało widziałeś. Najsłabszy, jak 2 Lata temu Legia dostał od tego Karabachu 3:0 u siebie i odpadła z Pucharów. Wcześniej Piast się skompromitował w Europie. O czym ty Chłopie gadasz. Legia z tym Luksemburgiem odpadła. Tu od lat jest w ryj i tyle. Brzęczek to w ekstraklasie wygrał 1 mecz i spadł z Wisłą. Nie wiem masz narrację pod tezę i nie trafioną, ale to nie mój problem. Ostatni dobry mistrz to Legia co w LM grała. Później same dziady w Europie, ale Lech przynajmniej do grupy wchodzi jak mistrza wygrywa.
0
No szkoda, zobaczył bym to starcie :(
10
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1563262009285570563
Golaso.
1
Rzymska klatka sztos.
11
Racja. Stary z niego robi takiego pajaca. Bez ojca wydaje się w miarę normalny.
8
Piękne xD
1
Dominacja. Piękna kontra.
0
To powinna być najlepsza walka :)
1
Narazie 2 fajne walki. Zapowiada się dobra gala :)
29
No jest dobrze xD
0
Dobra walka. Ale Rafał niestety przegrał. Kondycyjnie lepszy, ale pierwsza runda decyduje.
0
Oby to wygrał. Mocno kibicuję :)
6
Po prostu siatka tak nie grzeje :)
0
@SuperPatsonFCB Bardzo fajna grupa.
0
Ale fajna grupa dla Lecha :)
VILLARREAL pewne pierwsze, ale jak Lech się ogarnie to 2 jest w zasięgu.
14
Dokładnie :)
0
@Pressinho Jak Lech miał grać w LE jak w pierwszej dostał Karabach i odpadł (wtedy nie spadasz do LE). Legia miała osłabione Bodo które dopiero później odpaliło jak się wzmocniło i zawodnicy wyzdrowiali.
Deprecjonujesz Karabach? To zobacz sobie ich wyniki w ostatnich latach. Każdy polski klub by tak chciał.
Między LE, a LKE nie ma tak naprawdę dużej różnicy. Kasa bardzo podobna, a rywale łatwiejsi i większą sznasa na ugrane punktów.
Nie wiem czy Lech kogoś jeszcze kupi itp, ale to nie zmienia faktu, że jest w grupie 2 raz na ostatnie 3 lata. Innych polskich zespołów w tym czasie praktycznie nie było.
0
@Emhyr Nie bronię ekstraklasy bo to liga mem, tylko bronię faktów i nie chcę populizmów Kowala, jak nie ma racji.
8
Żewłakow co wczoraj KO dostał xD
0
@Emhyr Nie prawda, bo grę to akurat im robili czarni zawodnicy. Oglądałeś mecz, czy tak sobie bredzisz?
0
@tristan87 Lech podpisywał z TVP coś przed sezonem, tylko nie wiem czy na eliminacje, czy wszystkie mecze.
0
@Pressinho To chyba mało widziałeś. Najsłabszy, jak 2 Lata temu Legia dostał od tego Karabachu 3:0 u siebie i odpadła z Pucharów. Wcześniej Piast się skompromitował w Europie. O czym ty Chłopie gadasz. Legia z tym Luksemburgiem odpadła. Tu od lat jest w ryj i tyle. Brzęczek to w ekstraklasie wygrał 1 mecz i spadł z Wisłą. Nie wiem masz narrację pod tezę i nie trafioną, ale to nie mój problem. Ostatni dobry mistrz to Legia co w LM grała. Później same dziady w Europie, ale Lech przynajmniej do grupy wchodzi jak mistrza wygrywa.
1
@Wossi61FCB Trzeba było w 2 grać, a nie umierać na boisku. Mecz przełożyli, a Slavia grała w lidze, a i tak później Raków oddycha rękawami. Dramat.
0
Brawa dla Lecha. Awans jest + ból tyłka pseudo dziennikarzy, co płaczą, że Raków mistrza nie wygrał.
6
Zdrowy chłopak ;)
1
Ja co roku Inter chwalę i co roku jest tragedia u nich w LM xD oby podtrzymli serię.
1
Przynajmniej Tottenham ma grupę na tyle łatwą, że 1 miejsce bardzo prawdopodobne. Jeden plus dla mnie xD
10
No dokładnie xD
0
Ponad 5h drogi mam do Czech na ten stadion. No nie wiem czy by mi się chciało xD
0
No XaviBall będzie testowany mocno xD
PS. Inter znów z grupy ma nie wyjść :D
5
Ale dzban xD
PS. Piszecie, że tam był gol. No możliwe xD nie widziałem tego wcześniej. Zwracam honor :)