0

No szkoda, zobaczył bym to starcie :(

1

Rzymska klatka sztos.

11



Racja. Stary z niego robi takiego pajaca. Bez ojca wydaje się w miarę normalny.

8



Piękne xD

1

Dominacja. Piękna kontra.

0

To powinna być najlepsza walka :)

1

Narazie 2 fajne walki. Zapowiada się dobra gala :)

29



No jest dobrze xD

0

Dobra walka. Ale Rafał niestety przegrał. Kondycyjnie lepszy, ale pierwsza runda decyduje.

0

Oby to wygrał. Mocno kibicuję :)

6



Po prostu siatka tak nie grzeje :)

0

@SuperPatsonFCB Bardzo fajna grupa.

0

Ale fajna grupa dla Lecha :)
VILLARREAL pewne pierwsze, ale jak Lech się ogarnie to 2 jest w zasięgu.

14



Dokładnie :)

0

@Pressinho Jak Lech miał grać w LE jak w pierwszej dostał Karabach i odpadł (wtedy nie spadasz do LE). Legia miała osłabione Bodo które dopiero później odpaliło jak się wzmocniło i zawodnicy wyzdrowiali.

Deprecjonujesz Karabach? To zobacz sobie ich wyniki w ostatnich latach. Każdy polski klub by tak chciał.

Między LE, a LKE nie ma tak naprawdę dużej różnicy. Kasa bardzo podobna, a rywale łatwiejsi i większą sznasa na ugrane punktów.

Nie wiem czy Lech kogoś jeszcze kupi itp, ale to nie zmienia faktu, że jest w grupie 2 raz na ostatnie 3 lata. Innych polskich zespołów w tym czasie praktycznie nie było.

0

@Emhyr Nie bronię ekstraklasy bo to liga mem, tylko bronię faktów i nie chcę populizmów Kowala, jak nie ma racji.

8



Żewłakow co wczoraj KO dostał xD

0

@Emhyr Nie prawda, bo grę to akurat im robili czarni zawodnicy. Oglądałeś mecz, czy tak sobie bredzisz?

0

@tristan87 Lech podpisywał z TVP coś przed sezonem, tylko nie wiem czy na eliminacje, czy wszystkie mecze.

0

@Pressinho To chyba mało widziałeś. Najsłabszy, jak 2 Lata temu Legia dostał od tego Karabachu 3:0 u siebie i odpadła z Pucharów. Wcześniej Piast się skompromitował w Europie. O czym ty Chłopie gadasz. Legia z tym Luksemburgiem odpadła. Tu od lat jest w ryj i tyle. Brzęczek to w ekstraklasie wygrał 1 mecz i spadł z Wisłą. Nie wiem masz narrację pod tezę i nie trafioną, ale to nie mój problem. Ostatni dobry mistrz to Legia co w LM grała. Później same dziady w Europie, ale Lech przynajmniej do grupy wchodzi jak mistrza wygrywa.

1

@Wossi61FCB Trzeba było w 2 grać, a nie umierać na boisku. Mecz przełożyli, a Slavia grała w lidze, a i tak później Raków oddycha rękawami. Dramat.

0

Brawa dla Lecha. Awans jest + ból tyłka pseudo dziennikarzy, co płaczą, że Raków mistrza nie wygrał.

6



Zdrowy chłopak ;)

1



Ja co roku Inter chwalę i co roku jest tragedia u nich w LM xD oby podtrzymli serię.

1

Przynajmniej Tottenham ma grupę na tyle łatwą, że 1 miejsce bardzo prawdopodobne. Jeden plus dla mnie xD

10



No dokładnie xD

0

Ponad 5h drogi mam do Czech na ten stadion. No nie wiem czy by mi się chciało xD

0

No XaviBall będzie testowany mocno xD

PS. Inter znów z grupy ma nie wyjść :D

5



Ale dzban xD

PS. Piszecie, że tam był gol. No możliwe xD nie widziałem tego wcześniej. Zwracam honor :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?