Kosecki właśnie powiedział, że młodzi w Barcelonie byli „zahukani” przez Messiego i Neymara, a teraz Lewy pozwala im się otworzyć🙃 Nie żeby Ansu i Pedri zachwycali już za Messiego. Za Neymara niestety mieli pewnie po 14 lat🤡
Dobrze ze maja zaawansowanych matematyków w Liverpoolu bo by mieli problemy sie doliczyć ile razy Kvaratshkeila objechał Trenta na skrzydle https://t.co/dMZMzcloKh">pic.twitter.com/dMZMzcloKh
Unai Emery: Lech Poznań nie zaczął dobrze sezonu, ale mamy do nich duży szacunek. Mają dobrych bocznych obrońców i względnie stabilny środek pola. Lubią utrzymywać się przy piłce, a my chcemy im to utrudnić i zrobić pierwszy krok na drodze do wygrania grupy. https://t.co/yOkYYSBtvK">pic.twitter.com/yOkYYSBtvK
0
Na zachodzie sobie poradzili xD
1
Jaki gość. Ja zmęczony amator na orliku xD
0
Tak dobrze było xD poprzeczka na 2:2, a tu już 3:1 :(
0
Nie no ale babol wpadł :(
1
Ale piękny gol :o
0
@kuz Na konferencji właśnie docenił i jak gadał z dziennikarzami z Polski to wiele o Lechu wiedział.
0
@KrystianR Kurde kuszące. Ostatnio jak byli to się zastanawiałem, ale finalnie nie poszedłem.
5
Tak jestem jego Hejterem bo nie potrafi bronić, a gra na obronie :)
33
https://x.com/thexdeaf/status/1567815795018702849
No Dembele z 7 na plecach gra lepiej i tyle :D
11
Hiszpanie w strach :D
0
@Zoker No fajne, ale liczą się trofea. Pepowi co roku wypominają LM, a ligę mają gdzieś. Klopp jak na tyle transferów i wolną rękę to mało wygrał.
31
Jaki to jest dzban xD
7
TAA to najbardziej przehajpowana PO na świecie. Takie jest moje zdanie od lat.
28
https://x.com/gr3gor_g3/status/1567608921677783041
Zabawne xD
1
W ogóle najlepszy Liverpool w historii jakoś tak sobie nie radzi xD Co Klopp leci po Tuchelu xD
0
@Kessie Jaki to jest kasztan w obronie xD
6
Dembele dziś łączy występ 10/10 z 2/10 xD
0
@ranger3120 A co nie siadło?
2
Chciałbym zobaczyć jeszcze Ajax wygrywający LM. Takie małe marzenie mam :)
1
Największy minus tego składu to Roberto z opaską xD
1
Śmiesznie, że na stadionie Levante grają :D
3
Hajto, Kołtoń, Kosecki xD ale mocarne studio :D
2
Wracam do domu po koszeniu trawy, odpalam Ajax i ci strzelają akurat 2 gole. Jeszcze ten na 3:0 piękny.
6
@Bartula No i co w związku z tym?
0
https://x.com/piec_mieczy/status/1567442666966716416
Zacna gra słów xD
60
Pamiętam to xD hit
6
Obawia się Lecha ;)
2
https://x.com/GusCamisetas/status/1567275387448696833
Ale piękne :o
2
Chelsea zrobiła skład pod 3 z tyłu, to wywalili trenera xD
0
@Kaamilos87 mi 4h bez problemu szło, ale jak chciałem City na telefonie odpalić to nie działało xD