0



Na zachodzie sobie poradzili xD

1



Jaki gość. Ja zmęczony amator na orliku xD

0

Tak dobrze było xD poprzeczka na 2:2, a tu już 3:1 :(

0

Nie no ale babol wpadł :(

1

Ale piękny gol :o

0

@kuz Na konferencji właśnie docenił i jak gadał z dziennikarzami z Polski to wiele o Lechu wiedział.

0

@KrystianR Kurde kuszące. Ostatnio jak byli to się zastanawiałem, ale finalnie nie poszedłem.

5



Tak jestem jego Hejterem bo nie potrafi bronić, a gra na obronie :)

33

https://x.com/thexdeaf/status/1567815795018702849

No Dembele z 7 na plecach gra lepiej i tyle :D

11



Hiszpanie w strach :D

0

@Zoker No fajne, ale liczą się trofea. Pepowi co roku wypominają LM, a ligę mają gdzieś. Klopp jak na tyle transferów i wolną rękę to mało wygrał.

31



Jaki to jest dzban xD

7



TAA to najbardziej przehajpowana PO na świecie. Takie jest moje zdanie od lat.

28

1

W ogóle najlepszy Liverpool w historii jakoś tak sobie nie radzi xD Co Klopp leci po Tuchelu xD

0

@Kessie Jaki to jest kasztan w obronie xD

6

Dembele dziś łączy występ 10/10 z 2/10 xD

0

@ranger3120 A co nie siadło?

2

Chciałbym zobaczyć jeszcze Ajax wygrywający LM. Takie małe marzenie mam :)

1

Największy minus tego składu to Roberto z opaską xD

1



Śmiesznie, że na stadionie Levante grają :D

3

Hajto, Kołtoń, Kosecki xD ale mocarne studio :D

2

Wracam do domu po koszeniu trawy, odpalam Ajax i ci strzelają akurat 2 gole. Jeszcze ten na 3:0 piękny.

6

@Bartula No i co w związku z tym?

0

60



Pamiętam to xD hit

6



Obawia się Lecha ;)

2

2

Chelsea zrobiła skład pod 3 z tyłu, to wywalili trenera xD

0

@Kaamilos87 mi 4h bez problemu szło, ale jak chciałem City na telefonie odpalić to nie działało xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?