Jeden z najbardziej rel memów tego typu moim zdaniem. Gdyby grał tak w Crystal Palace, już pewnie ktoryś klub z TOP6 mialby 50M przygotowane. https://t.co/iM6y1fgy9J">https://t.co/iM6y1fgy9J
@masq Człowieku nie pisz o tym forum, bo ja takie opinie czytam od ludzi związanych z Serie A, czyli dziennikarzy co na codzień zajmują się tamtą ligą. Juve nie interesuje liga, tylko Europa, a tam w każdym meczu co odpadali Ronaldo nie pomagał, a nie eliminowali ich wielcy, tylko zespoły średnie.
Piszesz o takich liczbach, jak tam Higuain zrobił prawie 40g w lidze w sezonie. Piątek co jest bardzo ograniczonym napastnikiem miał prawie staty jak Ronaldo.
Napisałem na twiterze, że Atletico gra tragicznie w obronie i robi babole, to mnie zwyzywali kibice Realu, że jak Barca strzela to jest to jej zasługa, a jak strzela Real to rywal słaby xD
To jest jakiś kompleks, że przy derbach Madrytu trzeba Barcę wcisnąć do dyskusji?
@AmigoBlancos Piłkarz tylko na ligę włoską, który pokazuje, że liczby Polaków i Ronaldo w Juve nic nie znaczą. Włoch od lat bawi się w przeciętnym Lazzio.
@MeMyselfAndI No w pierwszym sezonie, a później 2 kolejne dostali w ryj od słabszych rywali i Ronaldo nie istniał, a Juve ciągnął Chiesa.
@masq No i taki Immobile robi lepsze liczby w Lazio i o czym to świadczy? Cena plus pensja plus oczekiwania plus konflikty = zawód i tyle. Jedynie marketingowo to im wyszło.
Griezmann, Cou, czy James też liczby mają ok, a jakoś nikt nie twierdzi, że są to super transfery i w pełni się sprawdzili.
@DaPidejpi@FCB24@masq No masa ekspertów od ligi włoskiej twierdzi, że CR7 to spory zawód. Wszystkie piłki były grane na niego, a i tak taki Immobile robił lepsze liczby w lidze. Gigantyczny kontrakt i cena, miał dać coś ekstra w LM, a nic nie dał. W United też strzelał, a zespół z nim gra dużo gorzej.
Niewypał i tyle. Jak ktoś patrzy tylko na statystyki to nie zna się na piłce.
PS. I jeszcze te konflikty w szatni z innymi zawodnikami. Ostatnie lata Ranaldo to tragedia i tyle.
9
Ja bym go pozwał xD
0
@El dominatore W Anglii jest 2 lepszych PO niż TAA, którego ja osobiście w ogóle nie cenię.
41
No zabawne xD
22
Dokładnie :)
4
No nie dało się gorzej xD
21
No tamten Szpilka by bardziej pasował xD
12
Beka :D
31
Zero zaskoczenia :D
15
Piękna gra xD
0
@masq Człowieku nie pisz o tym forum, bo ja takie opinie czytam od ludzi związanych z Serie A, czyli dziennikarzy co na codzień zajmują się tamtą ligą. Juve nie interesuje liga, tylko Europa, a tam w każdym meczu co odpadali Ronaldo nie pomagał, a nie eliminowali ich wielcy, tylko zespoły średnie.
Piszesz o takich liczbach, jak tam Higuain zrobił prawie 40g w lidze w sezonie. Piątek co jest bardzo ograniczonym napastnikiem miał prawie staty jak Ronaldo.
2
Casemiro przez lata nie dostawał 2 żółtej. To niech kibice Realu zobaczą jak to jest XD
1
Napisałem na twiterze, że Atletico gra tragicznie w obronie i robi babole, to mnie zwyzywali kibice Realu, że jak Barca strzela to jest to jej zasługa, a jak strzela Real to rywal słaby xD
To jest jakiś kompleks, że przy derbach Madrytu trzeba Barcę wcisnąć do dyskusji?
1
@AmigoBlancos Piłkarz tylko na ligę włoską, który pokazuje, że liczby Polaków i Ronaldo w Juve nic nie znaczą. Włoch od lat bawi się w przeciętnym Lazzio.
21
@arrevay Alba gra w Barcy i jakoś wielu nie lubi jego zachowania, a Vini robi to samo w Realu. Porównaj go do takiego Ronaldinho i zrozumiesz :)
0
@kamiVeB Na boisku po faulu, a gdzie.
2
Perfidna symulka.
1
Mogły być 2 czerwone.
2
Nic nie grali to było pewne, że strzelą xD
0
@MeMyselfAndI No w pierwszym sezonie, a później 2 kolejne dostali w ryj od słabszych rywali i Ronaldo nie istniał, a Juve ciągnął Chiesa.
@masq No i taki Immobile robi lepsze liczby w Lazio i o czym to świadczy? Cena plus pensja plus oczekiwania plus konflikty = zawód i tyle. Jedynie marketingowo to im wyszło.
Griezmann, Cou, czy James też liczby mają ok, a jakoś nikt nie twierdzi, że są to super transfery i w pełni się sprawdzili.
4
https://x.com/CimoZek/status/1571426108737835008
No a jak xD
2
@DaPidejpi @FCB24 @masq
No masa ekspertów od ligi włoskiej twierdzi, że CR7 to spory zawód. Wszystkie piłki były grane na niego, a i tak taki Immobile robił lepsze liczby w lidze. Gigantyczny kontrakt i cena, miał dać coś ekstra w LM, a nic nie dał. W United też strzelał, a zespół z nim gra dużo gorzej.
Niewypał i tyle. Jak ktoś patrzy tylko na statystyki to nie zna się na piłce.
PS. I jeszcze te konflikty w szatni z innymi zawodnikami. Ostatnie lata Ranaldo to tragedia i tyle.
0
@masq Okienko okienkiem, ale masa kontuzji plus trener strasznie defensywny i mamy przepis na kompromitację.
1
@Zoker Najlepsza część.
0
@Uukasz_93 Derby przyjaźni to co się dziwisz. Lech bardzo mądrze mecz zagrał i to rotując składem.
3
Dokładnie :)
7
Ostatni Fame jednak dużo wyższy poziom gali. Dziś spory zawód.
2
@krajana Nie wiem jaki jest ból jak zerwiesz więzadła, więc się nie wypowiem.
0
Nie no dziś to jest cyrk xD większość 1 runda xD
0
Co to było xD xD xD
9
https://x.com/gr3gor_g3/status/1571223895327363073
Co racja to racja xD