9



Ja bym go pozwał xD

0

@El dominatore W Anglii jest 2 lepszych PO niż TAA, którego ja osobiście w ogóle nie cenię.

41



No zabawne xD

22



Dokładnie :)

4



No nie dało się gorzej xD

21



No tamten Szpilka by bardziej pasował xD

12



Beka :D

31



Zero zaskoczenia :D

15



Piękna gra xD

0

@masq Człowieku nie pisz o tym forum, bo ja takie opinie czytam od ludzi związanych z Serie A, czyli dziennikarzy co na codzień zajmują się tamtą ligą. Juve nie interesuje liga, tylko Europa, a tam w każdym meczu co odpadali Ronaldo nie pomagał, a nie eliminowali ich wielcy, tylko zespoły średnie.

Piszesz o takich liczbach, jak tam Higuain zrobił prawie 40g w lidze w sezonie. Piątek co jest bardzo ograniczonym napastnikiem miał prawie staty jak Ronaldo.

2

Casemiro przez lata nie dostawał 2 żółtej. To niech kibice Realu zobaczą jak to jest XD

1

Napisałem na twiterze, że Atletico gra tragicznie w obronie i robi babole, to mnie zwyzywali kibice Realu, że jak Barca strzela to jest to jej zasługa, a jak strzela Real to rywal słaby xD

To jest jakiś kompleks, że przy derbach Madrytu trzeba Barcę wcisnąć do dyskusji?

1

@AmigoBlancos Piłkarz tylko na ligę włoską, który pokazuje, że liczby Polaków i Ronaldo w Juve nic nie znaczą. Włoch od lat bawi się w przeciętnym Lazzio.

21

@arrevay Alba gra w Barcy i jakoś wielu nie lubi jego zachowania, a Vini robi to samo w Realu. Porównaj go do takiego Ronaldinho i zrozumiesz :)

0

@kamiVeB Na boisku po faulu, a gdzie.

2

Perfidna symulka.

1

Mogły być 2 czerwone.

2

Nic nie grali to było pewne, że strzelą xD

0

@MeMyselfAndI No w pierwszym sezonie, a później 2 kolejne dostali w ryj od słabszych rywali i Ronaldo nie istniał, a Juve ciągnął Chiesa.

@masq No i taki Immobile robi lepsze liczby w Lazio i o czym to świadczy? Cena plus pensja plus oczekiwania plus konflikty = zawód i tyle. Jedynie marketingowo to im wyszło.

Griezmann, Cou, czy James też liczby mają ok, a jakoś nikt nie twierdzi, że są to super transfery i w pełni się sprawdzili.

4

2

@DaPidejpi @FCB24 @masq
No masa ekspertów od ligi włoskiej twierdzi, że CR7 to spory zawód. Wszystkie piłki były grane na niego, a i tak taki Immobile robił lepsze liczby w lidze. Gigantyczny kontrakt i cena, miał dać coś ekstra w LM, a nic nie dał. W United też strzelał, a zespół z nim gra dużo gorzej.

Niewypał i tyle. Jak ktoś patrzy tylko na statystyki to nie zna się na piłce.

PS. I jeszcze te konflikty w szatni z innymi zawodnikami. Ostatnie lata Ranaldo to tragedia i tyle.

0

@masq Okienko okienkiem, ale masa kontuzji plus trener strasznie defensywny i mamy przepis na kompromitację.

1

@Zoker Najlepsza część.

0

@Uukasz_93 Derby przyjaźni to co się dziwisz. Lech bardzo mądrze mecz zagrał i to rotując składem.

3



Dokładnie :)

7

Ostatni Fame jednak dużo wyższy poziom gali. Dziś spory zawód.

2

@krajana Nie wiem jaki jest ból jak zerwiesz więzadła, więc się nie wypowiem.

0

Nie no dziś to jest cyrk xD większość 1 runda xD

0

Co to było xD xD xD

9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?