Najpierw @Jagiellonia1920 strzela gola, potem oddaje go Koronie w geście fair-play. Sytuacja w Białymstoku bez precedensu! 👀 Co sądzicie o tej akcji? #JAGKOR
A potem ludzie przyjdą i powiedzą, że Guardiola taki dobry, bo ma w City pieniądze. No to dzisiaj mierzy się z rywalem, który wydaje tyle samo albo i więcej.
@mkord No ostatnie trzy oglądałem całe, a wcześniejsze pewnie fragmenty, plus jak są jakieś "kontrowersje" to zawsze na twiterze mamy fragmenty danych sytuacji.
Suplement. Napisał do mnie członek sztabu szkoleniowego Jerzego Brzęczka. Mówi o bezpodstawnej krytyce, która sugeruje, mój brak dobrych intencji. Podkreśla, że trwa proces, którego nie widzę albo nie potrafię rozczytać. W każdym razie tradycyjnie wszyscy źli, tylko nie oni.
@Deviler Był ekran ładowania po meczu, ale przed podsumowaniem. Mieliło chwilę i wywaliło do menu Fify. Musiałem na nowo do Fut wchodzić, a przez około 1min był komunikat, że chwilowo serwery nie działają i mi zaliczyło przegraną xD
Inflacja za wrzesień 17,2%. W styczniu pewnie ponad 20%.
To jest cena, którą płacimy za rządy ekonomicznych analfabetów, za durną wiarę, że dobrobyt nie bierze się z pracy, przedsiębiorczości i oszczędności, a z zasiłków, długu i drukowania pieniędzy.
Żyl Kynde? Skała. Fizyczny potwór. Wzór do naśladowania. Przecież to jest nieprawdopodobne, jak szybko ten gość dochodzi do siebie. Słuchajcie, on miał pauzować miesiąc, a po tygodniu już trenuje. Tej determinacji brakuje mi u polskich piłkarzy. https://t.co/6YzgCqJBM4">pic.twitter.com/6YzgCqJBM4
@Janiama Boniek to jeden z najbardziej zakłamanych ludzi w polskiej piłce. Wybitny farmazoniarz. Bońka to wyjaśnia teraz nawet Janusz z przed telewizora, a co dopiero bardzo dobry dziennikarz.
0
United wygrało 2 połowę. Jest powód do dumy xD
1
@hayek Jedna i jedyna szrama na jego wizerunku, coś jak z Messim i mistrzostwem świata. Ale ten sezon dla obu może być przełomowy.
0
A takie cuda w ekstraklasie :)
20
Zawsze śmieszą takie opinie xD
5
@Marcin91fcb Oczywista, oczywistość.
1
Guardiola znów wyjaśnia PL? Ja w szoku :o
0
@mkord No ostatnie trzy oglądałem całe, a wcześniejsze pewnie fragmenty, plus jak są jakieś "kontrowersje" to zawsze na twiterze mamy fragmenty danych sytuacji.
0
Gramy jak Real xD przepchać to kolanem i szykować się na Inter.
8
Ten sędzia się nadaje do tarcia chrzanu xD
0
@mkord Pierwszy mecz w sezonie nie gwizdany pod Legię i ździwieni :o
0
@tomek8756 Bardzo ładna kobieta :)
1
Widzę Inter znów tragedia. Znimi trzeba zrobić 6 punktów w LM i tyle.
1
Legia jedyne co robi to fauluje. Czekam na czerwone.
0
Lloris i Emerson rozwalili ten mecz Tottenhamowi.
0
Macie głos na Canal +?
0
@mkord W ostatnich latach to na pewno są Derby Polski.
5
Klub i trener mem xD
2
Derby Polski dziś dla Lecha :)
0
@Deviler Był ekran ładowania po meczu, ale przed podsumowaniem. Mieliło chwilę i wywaliło do menu Fify. Musiałem na nowo do Fut wchodzić, a przez około 1min był komunikat, że chwilowo serwery nie działają i mi zaliczyło przegraną xD
1
Pierwszy mecz w fifę w Fut, wygrywam sobie 8:0 i oczywiście serwery wywala xD i przegrałem xD
0
Nie ogarniam w sumie tego, że taka seria jest xD
10
Kocham tę filmiki z nim xD
0
@Azi A jaka partia się nie promuje przez krytykę Pisu?
35
Ot to :)
17
Złoto :)
1
@Janiama Boniek to jeden z najbardziej zakłamanych ludzi w polskiej piłce. Wybitny farmazoniarz. Bońka to wyjaśnia teraz nawet Janusz z przed telewizora, a co dopiero bardzo dobry dziennikarz.
3
Rudy znów wyjaśniony xD
1
@Medium W ogóle dopiero co skończyłem "DES" i tam też seryjny morderca jest gejem xD
10
Złomowanie :D
1
Cały ranking:
https://www.theguardian.com/football/2022/sep/28/world-cup-2022-power-rankings-32-team-two-months-to-go-qatar