2

1



Na własne życzenie nie wygraliśmy tego. A Villarreal to nie wiem co odwalił za cyrk.

0

@hayek A on o Villarrealu nie pisze przypadkiem xD

0

@tristan87 Nie, po prostu ich przegraną nie jest korzystna dla Lech.

1

Denerwuje mnie ten Villarreal. Grać dziady xD

2



Ale złoto xD piłkarz pucharowy xD

0

@budel17 Ale według przepisów ma tylko i wyłącznie wzywać sędziego jak jest sytuacja klarowna, a tak często nie jest. Var trzeba zmodyfikować bo sam sobie zaprzecza coraz częściej.

0

@wasacz Nie no Juve większą kompromitacja w grupie od nas mimo wszystko, a Atletico mnie strasznie rozczarowuje, bo grupę mieli w miarę łatwą do wyjścia.

3



Atletico jeszcze większe dziady niż my i Juve xD

0

@budel17 Może tylko w sytuacjach czarno-białych, a tu takiej nie ma. Takie były założenia Varu, a tu wołają sędziego do sytuacji, gdzie jest interpretacja, czego z samej definicji nie powinni robić.

6



Napisał coś mądrego :o

3





Dokładnie

0

Strasznie łatwo dostajemy kontry przez to granie obroną na 50 metrze. Fizycznie nas niszczą i jak muszą to faulują. Tylko Dembele coś robi.

0

Hymn wygwizdany to przynajmniej jeden plus.

1

Teraz to ja chcę by Inter ugrał 1 miejsce w grupie xD

17



No pewnie tak xD

0



Znów zagranica pisze o Lechu xD

3

Benfica ma według mnie sporą szansę na 1 miejsce w grupie. Narazie przegrywa z PSG tylko 1 bramką w bilansie, a ma mecz z Izraelczykami w ostatniej kolejce. Ciekawe by to było.

1

Ale meczycho w Portugalii.

1

Ale Benficą gra w piłę :)

0

@clyde To na razie ta sama strona konfliktu :D

2

https://x.com/LutherEBolkart/status/1584369400219860992

Jak Daenerys nigdy nie lubiłem, tak prawowitej królowej będę kibicował w 2 sezonie. Ogólnie jakość na poziomie pierwszych sezonów GOT, ale smoki jeszcze dodają coś ekstra :)

0

@tomek8756 Jeden z nielicznych "nowych" seriali co ma potencjał na 10/10.

35



Tu 100% racji ma Kowal.

2

12



No strzał to on ma potężny xD

0

@michal26 Oj nie, to już nie pop trafia do szerszego grona, tylko nowa fala rapu. Wystarczy sprawdzić liczby. Z Popu to praktycznie tylko Sanah jest tak popularna (której osobiście nie mogę słuchać).

6



Coś w tym jest :)

9



Piękna była to rywalizacja :)

51



No to jest fakt :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?