Przez 25 minut II poł. Austria nie zrobiła nic. Lech, a właściwie Rebocho podpiął ją do prądu. Hapoel oddał w Walencji dwa celne strzały i wywozi punkt. Kolejorz w ostatnim meczu musi co najmniej zremisować z Villarreal, jeśli Hapoel wygra.
@budel17 Ale według przepisów ma tylko i wyłącznie wzywać sędziego jak jest sytuacja klarowna, a tak często nie jest. Var trzeba zmodyfikować bo sam sobie zaprzecza coraz częściej.
@wasacz Nie no Juve większą kompromitacja w grupie od nas mimo wszystko, a Atletico mnie strasznie rozczarowuje, bo grupę mieli w miarę łatwą do wyjścia.
@budel17 Może tylko w sytuacjach czarno-białych, a tu takiej nie ma. Takie były założenia Varu, a tu wołają sędziego do sytuacji, gdzie jest interpretacja, czego z samej definicji nie powinni robić.
Cristiano niekiedy wygrywał więcej i do tego strzelał mnóstwo, a oni w Barcelonie i tak mówili, że Złota Piłka dla Messiego. Myślałeś - są szaleni, a potem oglądasz takie mecze w jego wykonaniu jeden po drugim i zastanawiasz się, czy nie mieli racji, skoro widzieli to co tydzień.
I, przepraszam, ale to jest skandal. Że mylą się sędziowie to mogę zrozumieć, bywa. Ale że VAR nie interweniuje gdy musi (ręka Dumfriesa), ale za to interweniuje, gdy nie może (teraz)… no cóż.
Benfica ma według mnie sporą szansę na 1 miejsce w grupie. Narazie przegrywa z PSG tylko 1 bramką w bilansie, a ma mecz z Izraelczykami w ostatniej kolejce. Ciekawe by to było.
Jak Daenerys nigdy nie lubiłem, tak prawowitej królowej będę kibicował w 2 sezonie. Ogólnie jakość na poziomie pierwszych sezonów GOT, ale smoki jeszcze dodają coś ekstra :)
- Wyjdźmy na Meksyk z Jędrzejczykiem i Glikiem w obronie, a Krychowiakiem i Góralskim w środku. Cztery czerwone kartki. Na cholerę nam tylu rzeźników? Jędrzejczyk dostaje kartkę za każde gówno. I to w naszej lidze. On Zahovicia nie umie dogonić.#LigaMinushttps://t.co/Hj4xkoSdGO">pic.twitter.com/Hj4xkoSdGO
@michal26 Oj nie, to już nie pop trafia do szerszego grona, tylko nowa fala rapu. Wystarczy sprawdzić liczby. Z Popu to praktycznie tylko Sanah jest tak popularna (której osobiście nie mogę słuchać).
Jak widzę jakie liczby ostatnio kręci Choupo-Moting to mam wrażenie, że w Bayernie na napadzie mógłby grać równie dobrze mój stary i też wykręciłby kilkanaście goli w sezonie xD
2
https://x.com/Piotrowicz17/status/1585646796663291907
I dobrze Rudy gada.
1
Na własne życzenie nie wygraliśmy tego. A Villarreal to nie wiem co odwalił za cyrk.
0
@hayek A on o Villarrealu nie pisze przypadkiem xD
0
@tristan87 Nie, po prostu ich przegraną nie jest korzystna dla Lech.
1
Denerwuje mnie ten Villarreal. Grać dziady xD
2
Ale złoto xD piłkarz pucharowy xD
0
@budel17 Ale według przepisów ma tylko i wyłącznie wzywać sędziego jak jest sytuacja klarowna, a tak często nie jest. Var trzeba zmodyfikować bo sam sobie zaprzecza coraz częściej.
0
@wasacz Nie no Juve większą kompromitacja w grupie od nas mimo wszystko, a Atletico mnie strasznie rozczarowuje, bo grupę mieli w miarę łatwą do wyjścia.
3
Atletico jeszcze większe dziady niż my i Juve xD
0
@budel17 Może tylko w sytuacjach czarno-białych, a tu takiej nie ma. Takie były założenia Varu, a tu wołają sędziego do sytuacji, gdzie jest interpretacja, czego z samej definicji nie powinni robić.
6
Napisał coś mądrego :o
3
Dokładnie
0
Strasznie łatwo dostajemy kontry przez to granie obroną na 50 metrze. Fizycznie nas niszczą i jak muszą to faulują. Tylko Dembele coś robi.
0
Hymn wygwizdany to przynajmniej jeden plus.
1
Teraz to ja chcę by Inter ugrał 1 miejsce w grupie xD
17
No pewnie tak xD
0
Znów zagranica pisze o Lechu xD
3
Benfica ma według mnie sporą szansę na 1 miejsce w grupie. Narazie przegrywa z PSG tylko 1 bramką w bilansie, a ma mecz z Izraelczykami w ostatniej kolejce. Ciekawe by to było.
1
Ale meczycho w Portugalii.
1
Ale Benficą gra w piłę :)
0
@clyde To na razie ta sama strona konfliktu :D
2
https://x.com/LutherEBolkart/status/1584369400219860992
Jak Daenerys nigdy nie lubiłem, tak prawowitej królowej będę kibicował w 2 sezonie. Ogólnie jakość na poziomie pierwszych sezonów GOT, ale smoki jeszcze dodają coś ekstra :)
0
@tomek8756 Jeden z nielicznych "nowych" seriali co ma potencjał na 10/10.
35
Tu 100% racji ma Kowal.
2
https://x.com/Piotrowicz17/status/1583851443316215809
Polecam nitkę :)
12
No strzał to on ma potężny xD
0
@michal26 Oj nie, to już nie pop trafia do szerszego grona, tylko nowa fala rapu. Wystarczy sprawdzić liczby. Z Popu to praktycznie tylko Sanah jest tak popularna (której osobiście nie mogę słuchać).
6
Coś w tym jest :)
9
Piękna była to rywalizacja :)
51
No to jest fakt :)