Ale byłby grillowany Jerzy Brzęczek po takim meczyku, ojoj. Ale nie ma łatki defensywnego trenera.
Niezwykły badziew, alergia na krótkie podania. Oczy bolały. Szanuję umiejętność neutralizowania rywala, ale z zasady w piłce chodzi o strzelanie goli a nie tylko ich nietracenie.
On po mundialu obejmuje Nas, Polskie korzenie, wysoka gra, kiełbasy do góry z mocnymi zespołami, mental, wygląd https://t.co/kt66rMNoZI">pic.twitter.com/kt66rMNoZI
[NITKA] Bartosz "zastępca Łukasza Piszczka" Bereszyński w kadrze w latach 2018-2022.
Już jutro czeka nas kolejny jego koncert na lewej obronie, gdzie jego rywalem będzie ChuckyLozano, więc postanowiłem psychicznie przygotowac użytkowników twittera na to co jutro może się stać. https://t.co/tfBZC7hy8r">pic.twitter.com/tfBZC7hy8r
Dwa lata temu odbyła się jedna z największych walk na polskiej scenie freaków. Pamiętam, że Najman był wtedy lubiany, ale wszystko stracił kilka minut.
Na zawsze też stracił szacunek każdego elementarnie przyzwoitego człowieka Damian Herczyk, który skręcił Kasjuszowi nogę. https://t.co/g0HQHB6TrD">pic.twitter.com/g0HQHB6TrD
32
Michniewicz sobie w ramkę tę statystykę oprawi.
1
Giroud to najlepsze drewno na świecie :D
26
Kowal kot xD
2
Żółw to jest tragiczny w kadrze xD
21
Dokładnie xD
2
Wydarłem się, obudziłem ojca i powiedział, że dobrze i idzie spać xD
0
@Popitek12 To daj tele do niej xD
@kynio302 Zazdroszczę :)
0
@tbas Przez kibiców tak, przez dziennikarzy nie.
5
No bardzo ładna :) Ale bez przesady
0
@daniel32778 Nie wiem jak z Meksykiem, ale z taką grą to nam 3 wpakują jak Kolumbia 4 lata temu.
10
100% racji.
0
Zapomniałem, że mecze naszej kadry to zawsze tragedia do oglądania. Dobrze, że urodziny i alkohol się leje xD
1
Argentyna i Araby wychodzą z tej grupy. Tragedia Meksyk i my.
1
Zieliński to żadnego rogu dobrze nie wykonał.
3
Nie no nie oszukujmy się, tragedia.
0
Bereszyński narazie tragiczny.
2
@Janiama Ewidentnie skrzydełka na kontry.
10
https://x.com/DavidMrozz/status/1595062182953496576
Jazda z nimi :)
29
Top trener :)
0
Ekspert :)
2
Czyli co Polska 0, czy 9 punktów xD
0
Mam nadzieję, że te patałachy dziś wygrają z Meksykiem i mi zrobią prezent na urodziny :D
2
No i wypunktowany ten pozorant z Włoch.
8
Idealne xD
1
Straszny zjazd De Ligt zaliczył od Ajaxu.
4
@Janiama Zostaw najlepszą 9 na mundialu :)
0
Klasyk xD
81
Typowe myślenie komuszków xD
17
Perfekcyjny :D
1
@LonelyVEB To niech się przepisów nauczą.