🗣️ @matswiecicki: To zabrzmi jak herezja, ale mistrzostwo Włoch może być dla Napoli ważniejsze niż zdobycie Ligi Mistrzów. To będzie pokazanie środkowego palca północy, która dominuje Serie A. To byłoby zwycięstwo nie tylko Neapolu, ale również całego regionu. https://t.co/vPGqbabu2T">pic.twitter.com/vPGqbabu2T
Najśmieszniejsze w tej nagłej narracji „Argentyńczycy to chamy, buraki, brutale” jest to, że płynie ona od tej samej grupy, która jeszcze pare miesięcy temu uważała, że jak oni zobaczą Jacę Góraskiego to zejdą z boiska ze strachu. Oczywiście dlatego, że Jaca będzie grał fair.
Wiele osób wyrobiło sobie opinię jednym zdjęciem, kiedy okazje się, że to podopieczni van Gaala sami rozpoczęli tę prowokacyjną gierkę. https://t.co/Do9LfBsILd">https://t.co/Do9LfBsILd
25-letnia Rosjanka napadła na bank w Przemyślu. Młoda kobieta weszła do środka i przyłożyła nóż do gardła jednej z pracownic, żądając pieniędzy. Powstrzymała ją 91-letnia kobieta okładając napastniczkę laską 🙈⬇️ https://t.co/rk04bwP6dC">pic.twitter.com/rk04bwP6dC
Krychowiak naszym najlepszym zawodnikiem w 2 pierwszych meczach, czyli pierwszy skład gwarantowany na następne lata https://t.co/lSlynGi0Aa">pic.twitter.com/lSlynGi0Aa
Umknął mi pocisk Mamy Mateusza Klicha w kierunku Czesława xD Widać pazur i troskę o syna, kochana Mama 🥰💟👩👦 https://t.co/77gUfggh81">pic.twitter.com/77gUfggh81
🗣️ @IwanowBozydar: Jedynymi selekcjonerami, za którymi był Lewandowski, to Nawałka i Sousa. Za Portugalczyka on czerpał najwięcej, natomiast drużyna nie miała z tego wielkich korzyści. Najlepszy jego turniej indywidualnie? EURO 2020. A zdobyliśmy w nim jako drużyna najmniej. https://t.co/0VMZTO65yz">pic.twitter.com/0VMZTO65yz
To niech państwo zastosuje system zachęt i w ten sposób łowi ludzi na szkolenia, a nie traktuje ich jak bydło, przy tym dyskryminując ze względu na płeć.
PS. Kiedy się wybierasz na szkolenia? Czy tylko faceciki mają OBOWIĄZEK wobec ojczyzny?
8
Ale to był kot wtedy :o
25
Ikoniczny komentarz i mój ulubiony gol.
1
https://x.com/formulisko/status/1602209617798373378
Może coś w tym być.
W ogóle to zaraz wszystkich dziennikarzy zablokuje xD
53
https://x.com/mr_dobrocinski/status/1337292583614242818
Co to było xD
0
@Adran360 Niby tak, ale taki Liverpool też cieszył się bardziej z ligi, niż LM ostatnio.
0
@ChampionLW Tybori to maszyna, więc ciężko.
6
https://x.com/iammajewski/status/1601691134820249600
Ładnie siadło :o
6
Zgoda.
11
https://x.com/thexdeaf/status/1601637512069332992
O kogo może chodzić xD
13
Muran to jest naprawdę synem Najmana xD
2
Brawo Bomba. Jazda z Muranem.
0
@A4ron Diego chyba sam chciał się sprawdzić w parterze. Rewanż w K1 był by ciekawy i chyba nawet Diego faworyt wtedy.
0
@barcowy1899 Podkręca ewidentnie.
0
Teraz niech Don Diego dostanie rewanż w K1 i będę zadowolony :)
8
https://x.com/stopthatfooty/status/1601617359277813762
Ale kot :o
0
Oni jeszcze nie przegrywali nawet 1min na tym mundialu xD i stracili gola tylko po samobóju. Polska chciała by być Marokiem.
0
@Dari0G Akurat sporo "znanych" ludzi na twiterze tak pisało i robi jak podane jest w tym poście.
11
Dokładnie. Jak zwykle hipokryzja.
1
A kto to na ławce jest XD
28
Wyjaśnione :)
0
@SkilledHydra16 100@SkilledHydra16 100% racji :)
9
To niezła akcja xD
4
Ten co Pana Chaosa wyjaśnia xD
4
Nie no co to za brednie są xD
5
Za to powinni obywatelstwo odbierać. Ja się na orliku bardziej staram xD
4
Duże nazwisko w Polsce :)
4
No i wyjaśnione xD
2
W sumie racja :)
5
W sumie śmieszne, że Lewica się sprzecza z swoimi wyborcami xD
3
To by był dobry wynik xD