8



Ale to był kot wtedy :o

25



Ikoniczny komentarz i mój ulubiony gol.

1

https://x.com/formulisko/status/1602209617798373378

Może coś w tym być.

W ogóle to zaraz wszystkich dziennikarzy zablokuje xD

53

0

@Adran360 Niby tak, ale taki Liverpool też cieszył się bardziej z ligi, niż LM ostatnio.

0

@ChampionLW Tybori to maszyna, więc ciężko.

6

6



Zgoda.

11

13

Muran to jest naprawdę synem Najmana xD

2

Brawo Bomba. Jazda z Muranem.

0

@A4ron Diego chyba sam chciał się sprawdzić w parterze. Rewanż w K1 był by ciekawy i chyba nawet Diego faworyt wtedy.

0

@barcowy1899 Podkręca ewidentnie.

0

Teraz niech Don Diego dostanie rewanż w K1 i będę zadowolony :)

0

Oni jeszcze nie przegrywali nawet 1min na tym mundialu xD i stracili gola tylko po samobóju. Polska chciała by być Marokiem.

0

@Dari0G Akurat sporo "znanych" ludzi na twiterze tak pisało i robi jak podane jest w tym poście.

11



Dokładnie. Jak zwykle hipokryzja.

1



A kto to na ławce jest XD

28



Wyjaśnione :)

0

@SkilledHydra16 100@SkilledHydra16 100% racji :)

9



To niezła akcja xD

4



Ten co Pana Chaosa wyjaśnia xD

4



Nie no co to za brednie są xD

5



Za to powinni obywatelstwo odbierać. Ja się na orliku bardziej staram xD

4



Duże nazwisko w Polsce :)

4



No i wyjaśnione xD

2



W sumie racja :)

5



W sumie śmieszne, że Lewica się sprzecza z swoimi wyborcami xD

3



To by był dobry wynik xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?