@barcadreed Ja myślałem, że ona ma trochę ponad 40 lat, a tu już ponad 50. Ale później ogarnąłem, że widziałem ją w Mulholland Drive, gdzie już jakaś bardzo młoda nie była :D
Nicolas Tagliafico: „W meczu z Polską po pierwszym naszym golu oni nie chcieli już więcej grać. Kiedy zdobyliśmy drugiego, około 60. minuty jeden z Polaków powiedział do mnie, na ile potrafił po hiszpańsku: nie atakujcie więcej, proszę! Kolejny gol mógłby ich wyeliminować”. https://t.co/QVDoaimez7">https://t.co/QVDoaimez7
Ile osób z Was, wiedziało, że na stronie NFZ można za free dostać jadłospis na dowolną kaloryczność, z preferencjami żywieniowymi, generowaniem listy zakupów, wymianą posiłów, przepisami,wyborem chorób itd?
‼️ TOP 10 piłkarzy w historii według "FourFourTwo":
🥇 Leo Messi 🇦🇷 🥈 Diego Maradona 🇦🇷 🥉 Cristiano Ronaldo 🇵🇹 4⃣. Pele 🇧🇷 5⃣. Zinedine Zidane 🇫🇷 6⃣. Johan Cruyff 🇳🇱 7⃣. George Best 🇬🇧 8⃣. Franz Beckenbauer 🇩🇪 9⃣. Ferenc Puskas 🇭🇺 🔟. Ronaldo 🇧🇷
-365 M € w ciągu jednego sezonu, choć to wciąż nie koniec. Do tego jeszcze będą musieli się głowić, co z Lukaku, za którego przed chwilą wyłożyli prawie 120 M i pewnie nawet 50% z tego się nie zwróci. Problemu jednak nie ma żadnego, bo właściciel to Amerykanin, a nie Katarczyk.
@Azrik Jak by jej zasięgi wynosiły 1tyś osób, a moje 10tyś to spoko, ale jak ona ma dużo większe niż ja, to jak ja ją niby promuję? Jak w TV w wiadomościach mówią negatywnie o kimś to go promują? Nie mówienie, to ciche przyzwolenie.
W 2020 roku wydał oświadczenie i przeprosił, napisał, że to nie powinno się nigdy zdarzyć. Czego więcej oczekujesz? Ma już nie pracować nigdzie do końca życia? Zachowanie obrzydliwe i słusznie dostał za to wtedy łomot, ale po co szczuć na niego w 2023?
Wywalili go wtedy z sport.pl i później długo nie miał roboty. Odbudował meczyki. Staśko się teraz przypomniało i nawaliła kilkanaście twitów o tym. Jaka to jest atencjuszka.
21 z 30 piłkarzy Kamerunu U17 uzyskało negatywne testy przy potwierdzeniu testu wiekowego wymaganego przez FIFA! ❌ Test składa się z rezonansu magnetycznego nadgarstka, za pomocą którego można zweryfikować wiek z 99% dokładnością, analizując dojrzewanie kości! 👀 https://t.co/mPDurXyqak">pic.twitter.com/mPDurXyqak
— Typowy Kibic Reprezentacji (@TypowyKibicRep) January 2, 2023
@adi7adi8 Dziecku to sobie można i 20 września puścić, nie trzeba konkretnie dziś. Mi bardziej chodzi o zwierzęta, bo mój pies zrywa się co 10 min od kilku godzin, a tak by to zrobił tylko raz.
Emil Truszkowski (Polak mieszkający w Japonii) dostał nagrodę od Twitch'a „Best Unlucky Moment” za shota, gdzie jastrząb kradnie mu kanapkę 🦅 https://t.co/femY5HHVI5">pic.twitter.com/femY5HHVI5
@Bogan Mem, bo Chelsea co chwilę chce innych zawodników bo im się transfery wysypują. Kolejny raz biorą śpo z Bundesligi, gdzie nawet takiej pozycji nie mają w zespole.
0
@barcadreed Ja myślałem, że ona ma trochę ponad 40 lat, a tu już ponad 50. Ale później ogarnąłem, że widziałem ją w Mulholland Drive, gdzie już jakaś bardzo młoda nie była :D
8
Ale kompromitacja :(
2
https://x.com/FarFrzzz/status/1611329252527316995
Co tu się dzieje :D
2
Dokładnie. Chelsea to mem transferowy.
7
Jak dobrze, że to zmienili xD
22
A to ciekawe :o
0
@TheNekro94 Trochę nie te lata. Z tamtego okresu widzę, że często się trochę umniejsza zawodnikom.
7
Cruyff 5, plus brakuje kogoś z dwójki Iniesta/Xavi. A tak to ok.
8
Jaki on był dobry :( Ach te kontuzje :(
4
Pan Piłkarz xD
0
@El Madridista. Największy cyrk z płacą jest w United.
4
@LewoSkrzydlowy11 No dramat, ale tu ma rację.
1
O dziwo tu całkowita racja.
0
Fajne meczycho może być zaraz w Anglii. Niech Newcastle się postawi.
4
No i tak można grać :D
0
Ale kot xD
0
@Azrik Jak by jej zasięgi wynosiły 1tyś osób, a moje 10tyś to spoko, ale jak ona ma dużo większe niż ja, to jak ja ją niby promuję? Jak w TV w wiadomościach mówią negatywnie o kimś to go promują? Nie mówienie, to ciche przyzwolenie.
10
Wywalili go wtedy z sport.pl i później długo nie miał roboty. Odbudował meczyki. Staśko się teraz przypomniało i nawaliła kilkanaście twitów o tym. Jaka to jest atencjuszka.
2
A ludzie jeszcze będą go tu zaciekle bronić xD
5
Co za przypadek xD
1
Widzę Liverpool już szykuje formę na Real xD
7
Gol w Juve, a ci bredzą xD
9
https://x.com/MarcinekFilipek/status/1609569783027990534
Dokładnie :)
0
Oczywiście Milan z Romą muszą lecieć wtedy kiedy Atletico z Barcą. Bez sensu.
34
No i prawidłowo :)
3
Zacny skład :)
1
@adi7adi8 Dziecku to sobie można i 20 września puścić, nie trzeba konkretnie dziś. Mi bardziej chodzi o zwierzęta, bo mój pies zrywa się co 10 min od kilku godzin, a tak by to zrobił tylko raz.
17
Klasyk :D
6
Naprawdę trzeba napieprzać tymi fajerwerkami od 19? Nie można odpalić ich o tej 24 i nawalać 5 min i po sprawie?
0
@Bogan Mem, bo Chelsea co chwilę chce innych zawodników bo im się transfery wysypują. Kolejny raz biorą śpo z Bundesligi, gdzie nawet takiej pozycji nie mają w zespole.