Wypadałoby pochwalić reprezentantów Polski za kilka rzeczy w tym meczu, ale przecież liczy się jedna statystyka, nic więcej. Gdybym był złośliwy, to tak bym napisał, ale nie jestem złośliwy, więc nie napiszę.
Rząd od 1 stycznia, w środku sezonu grzewczego, przywraca stawkę 23% VAT na gaz. W Chorwacji i Estonii, gaz będzie podlegał pod 5% VAT, bo UE na to pozwala. PiS chce, żeby gaz był drogi.
Potrzebujemy tarczy antyrządowej, która ochroni nas przed Morawieckim i jego ludźmi.
Rząd przywraca od 1.01.2023 stawkę 23% VAT na gaz (teraz 0%). Minister Sasin zrzuca winę na UE. I mija się z prawdą, bo UE dopuszcza 5%. VAT na gaz: Niemcy 7% do 31.03.2024 Chorwacja 5% do 31.03.2023 Estonia 5% do 1.05.2023 Bułgaria 9% do 1.07.2023 Słowenia 9,5% do 31.05.2023
Cristiano Ronaldo zaczął od asysty przy golu Korei, a potem to już poszło... __________#KORPOR 🇰🇷🇵🇹 • #Mundialove https://t.co/FuoLJKUCnv">pic.twitter.com/FuoLJKUCnv
FPF ogłosiło, że Nuno Mendes nie zagra już na tym mundialu. Zastępstwa nie będzie. Zostaje w Katarze, gdzie będzie leczony, więc niektórzy dziennikarze twierdzą, że może być szykowany na dalszą fazę, ale Portugalia musiałaby awansować co najmniej do strefy medalowej. Duża strata. https://t.co/41s5ETcIUS">pic.twitter.com/41s5ETcIUS
Lionel Messi was given the MOTM award vs Poland by FIFA, as shown on the official FIFA page. He gave the award to Mac Allister to boost morale for his performance.
The greatest player of all time is also the most humble. https://t.co/dId3wUy5ok">pic.twitter.com/dId3wUy5ok
6
Dziś pięknie wybronił karne :)
2
Lewy już Mbappe namawia na Barcę xD
2
Dokładnie :)
7
Nastolatki w żywiole xD
10
https://x.com/majkeI1999/status/1599428037589684225
Tak będzie :(
1
Kamiński bardzo dobry. Wraca Moder i kadra oparta na Lechu :)
7
https://x.com/hbomaxpolska/status/1599137617726959616
No jest dobrze :)
1
Co za mecz xD Jaja niezłe.
0
Z Barcą tak miał strzelać xD
26
Kolejne jaja :(
31
Na niego trzeba jutro uważać xD
14
Fakty :)
14
Kto by się spodziewał xD
17
Tragiczny występ xD
1
@esem91 Taka prawica, że w pracy u mnie to głównie lewicowcy się z Niemców śmiali xD
0
1 gol Szwajcarii i będą liderem xD
14
Wybitny xD
1
Duża strata.
4
To jest hit xD
7
Piękne :)
0
@Toretto Nawet w kadrze tak gra.
0
@hayek Lewa noga. Dla mnie duet z Araujo i Kunde na prawej.
1
Gvardiol to powinien być priorytet do Barcy, ale niestety pewnie za drogi.
0
Ten Lukaku xD xD xD 3 sety zmarnował.
0
Dokładnie. Nasz najlepszy śp.
1
Maroko jest kozackie, a będzie tylko lepsze. Masa młodych zawodników jest w szkółkach w Hiszpanii teraz.
19
https://x.com/BarcaVerse_/status/1598195587241119745
Messi to Polak.
4
Klasa, a madryczoki wyzywają.
1
@Comentateiro Za rok Messi w Barcy na kierownicy z Lewym na ataku :)
19
Polska 1:0 Francja już xD