Jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, więc nie mógłbym nie przypomnieć co wydarzyło się na mundialu w 1982 roku, dlaczego Polska zajęła wtedy 3. miejsce i co po turnieju zrobił @BoniekZibihttps://t.co/uzSzqHIQbe">pic.twitter.com/uzSzqHIQbe
🚨 Cristiano Ronaldo: "I remember before one match, Ole Gunnar Solskjaer didn’t do a team talk in the dressing room. He just put on a video of his goal in the 1999 Champions League final. We lost 5-0.”
On w Realu grał po raz ostatni w sezonie 17/18. Przypominam że mamy 2022, a on ma 37 lat. I pracę dla drużyny sobie odpuścił już dawno temu, trzeba pracować na niego.
2 kluby które zjechały po jego przyjściu, 5 trenerów, grał tam gdzie chciał. I nadal wszystko złe, tylko nie CR.
1
To już większe kontrowersje były przy nie uznanym golu Kane w LM ostatnio. Tu w sumie spalony wydoczny i tyle.
0
@MesQueUnClub96 Kane > Lewy. Anglik potrafi dużo więcej w rozegraniu.
0
Piękne xD
0
@Janas11224 A może po prostu ludzie wolą 15-20 C°, a nie skrajności jak na polskę?
2
Nie ma Benzemy, więc najlepsza 9 na mundialu gra teraz w Anglii :)
4
@Senstin No i co? Wstaw o innych jak chcesz :)
27
Ale to się ogląda :)
16
Lekcja historii :)
18
Złoto xD
0
@Rhaan To z europejskich pucharów akcje. Z Ekstraklasy nie ma tu nic.
8
Bardzo dużo Lecha dają. I dobrze :)
3
Piękne xD
1
@Boniek10 Jeszcze HBO czyli najlepsza opcja :)
9
Siedzę w robocie i oglądam gole z ostatnich 3 mundiali xD Trzeba się do turnieju przygotować.
11
https://x.com/wc22updates/status/1593177452062597123
Ale nostalgia :)
12
No tu 100% racji
0
@Criss18Barca Nie wiem czy on jest idolem kogokolwiek. Walnął wywiad który stał się popularny na całym świecie i tyle.
0
To niezłą odpowiedź dostała xD
0
Hahaha to nieźle :D
5
Kolejna kompromitacja PZPN xD
7
Dawno głupot nie gadała xD
1
Ale syf :D
4
https://x.com/BrasilEdition/status/1592158999029624833
Fajna zabawa :D
4
Fakty xD
25
To jest hit xD
36
Ale Borkowski wyjaśnił odklejeńca xD
10
Nie no co to był za mecz. Dramat.
10
https://x.com/iExplorerLOL/status/1591025717219057666
Ale to ekipa była :o
0
@Sawik_10 Za Pochettino za to metalu nie było xD
0
@Medium @Encore Oglądam sporo meczów Tottenham i u Conte od początku gra dobrze lub bardzo dobrze. Znakomity zawodnik :)