1

To już większe kontrowersje były przy nie uznanym golu Kane w LM ostatnio. Tu w sumie spalony wydoczny i tyle.

0

@MesQueUnClub96 Kane > Lewy. Anglik potrafi dużo więcej w rozegraniu.

0



Piękne xD

0

@Janas11224 A może po prostu ludzie wolą 15-20 C°, a nie skrajności jak na polskę?

2

Nie ma Benzemy, więc najlepsza 9 na mundialu gra teraz w Anglii :)

4

@Senstin No i co? Wstaw o innych jak chcesz :)

27



Ale to się ogląda :)

16



Lekcja historii :)

18



Złoto xD

0

@Rhaan To z europejskich pucharów akcje. Z Ekstraklasy nie ma tu nic.

8



Bardzo dużo Lecha dają. I dobrze :)

3



Piękne xD

1

@Boniek10 Jeszcze HBO czyli najlepsza opcja :)

9

Siedzę w robocie i oglądam gole z ostatnich 3 mundiali xD Trzeba się do turnieju przygotować.

11

12



No tu 100% racji

0

@Criss18Barca Nie wiem czy on jest idolem kogokolwiek. Walnął wywiad który stał się popularny na całym świecie i tyle.

0



To niezłą odpowiedź dostała xD

0



Hahaha to nieźle :D

5



Kolejna kompromitacja PZPN xD

7



Dawno głupot nie gadała xD

1



Ale syf :D

4

4



Fakty xD

25



To jest hit xD

36



Ale Borkowski wyjaśnił odklejeńca xD

10



Nie no co to był za mecz. Dramat.

10

0

@Sawik_10 Za Pochettino za to metalu nie było xD

0

@Medium @Encore Oglądam sporo meczów Tottenham i u Conte od początku gra dobrze lub bardzo dobrze. Znakomity zawodnik :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?