Może to dlatego, że sercem jestem za Polską, ale moim zdaniem 'kopnięcie' Bielika nie mogło spowodować upadku. Całkowite wyolbrzymienie kontaktu... Szkoda, że sędziowie VAR się na to nabrali, a sędziemu pokazali powtórki w slow-motion... @SportINTERIA@PrawdaFutbolu
Istnieje spora różnica na zgrupowaniu kadry z Benzemą oraz po jego wylocie, drużyna czuje się bardziej wyzwolona, a atmosfera jest lżejsza. Zwłaszcza widać tu u graczy mniej doświadczonych i młodych, którzy wydają się bardziej otwarci przy nieobecności Karima. [@lequipe] https://t.co/Pkaum3Lxjs">pic.twitter.com/Pkaum3Lxjs
weźcie wy wyjdźcie z tych mentalnych piwnicy smutasy sprzed ekranów, gość z jakiegoś szałasu w afryce strzelił bramke portugalii na mistrzostwach świata ale marcin gazda mu zabronił mieć swojej wielkiej chwili bo drużyna straciła 17 sekund, tak to by wyrównali
Jak trzeba będzie to, jak w marcu na antenie Kanału Sportowego, okaże się, że jednak czyta i słucha - wskaże nazwiska nieprzychylnych redaktorów, padną teksty o „pierdoleniu”, „leżeniu pod redakcją”, „spoconych koszulkach” i „nieposiadaniu prawa do oceniania mnie jako człowieka”.
@Katalończyk 99 Nie wiem o co ci chodzi. Wymagam jakiego kolwiek pomysłu na grę w ataku. Nie pierwszy raz nie ostatni zespoły słabsze mogą rywalizować z lepszymi technicznie, ale nie Polska. Z takim nastawieniem to widać gdzie są polskie kluby w Europie jak trenują ich polscy trenerzy, który na świecie znaczą jeszcze mniej niż zawodnicy. Zero pomysłu na grę w ataku, tylko murować. Jak Simeone, czy inny Mourinho tak robi to większość krzyczy. My nie graliśmy z Brazylią z 2002 roku, tylko Meksykiem w kryzysie z trenerem, którego chcą wywalić.
@Chaoss Ja tam cieszę się z straty punktów większości faworytów, a w PL to jak Chelsea, United, czy Liverpool przegrają to już w ogóle. Team Pep i Conte :)
5
To nieźle xD
1
Ciekawe, czy któryś trafi xD
3
Na nic tu nie zasługujemy.
12
100% racji
0
To nie jest sytuacja na VAR xD
0
Ale fart xD ło matko
3
I tak powinno być.
3
Czerwo powinno być.
3
Ciekawe :D
8
Zabawne :)
7
Taki jego obraz :(
7
Wszystko wiadomo xD
9
Nie może celebrować xD
3
Ta końcówka to hit xD
0
Nie mam kiedy iść kupić, bo mecze są :D
6
@Kessie Minas Tirith
49
Brutalne statystyki.
2
Kanada powinna mieć 3 karne. Dostał 1 po Var, bo sędzia jest ślepy.
4
W ogóle ten sędzia jest tylko przez Var ratowany.
15
No i zaorane :)
0
@Katalończyk 99 Nie wiem o co ci chodzi. Wymagam jakiego kolwiek pomysłu na grę w ataku. Nie pierwszy raz nie ostatni zespoły słabsze mogą rywalizować z lepszymi technicznie, ale nie Polska. Z takim nastawieniem to widać gdzie są polskie kluby w Europie jak trenują ich polscy trenerzy, który na świecie znaczą jeszcze mniej niż zawodnicy. Zero pomysłu na grę w ataku, tylko murować. Jak Simeone, czy inny Mourinho tak robi to większość krzyczy. My nie graliśmy z Brazylią z 2002 roku, tylko Meksykiem w kryzysie z trenerem, którego chcą wywalić.
0
@ObiwanKenobi Nie no za Souzy gra wyglądała lepiej. Wyniki były słabe, ale gra dla oka ładna.
0
Ale pięknie grają narazie.
0
Piękna Japonia :)
2
https://x.com/pablopolsport/status/1595195723276075012
No konkretnie dostał :(
5
Michniewicz to jest dramat.
7
Taki obraz naszej piłki i taktyki Pana 711.
62
Nic dziwnego xD
0
@Chaoss Ja tam cieszę się z straty punktów większości faworytów, a w PL to jak Chelsea, United, czy Liverpool przegrają to już w ogóle. Team Pep i Conte :)
14
Tak było xD