5



To nieźle xD

1





Ciekawe, czy któryś trafi xD

3

Na nic tu nie zasługujemy.

12



100% racji

0

To nie jest sytuacja na VAR xD

0

Ale fart xD ło matko


3



I tak powinno być.

3

Czerwo powinno być.

3



Ciekawe :D

8



Zabawne :)

7



Taki jego obraz :(

7



Wszystko wiadomo xD

9



Nie może celebrować xD

3

Ta końcówka to hit xD

0



Nie mam kiedy iść kupić, bo mecze są :D

6

@Kessie Minas Tirith

49



Brutalne statystyki.

2

Kanada powinna mieć 3 karne. Dostał 1 po Var, bo sędzia jest ślepy.

4



W ogóle ten sędzia jest tylko przez Var ratowany.

15



No i zaorane :)

0

@Katalończyk 99 Nie wiem o co ci chodzi. Wymagam jakiego kolwiek pomysłu na grę w ataku. Nie pierwszy raz nie ostatni zespoły słabsze mogą rywalizować z lepszymi technicznie, ale nie Polska. Z takim nastawieniem to widać gdzie są polskie kluby w Europie jak trenują ich polscy trenerzy, który na świecie znaczą jeszcze mniej niż zawodnicy. Zero pomysłu na grę w ataku, tylko murować. Jak Simeone, czy inny Mourinho tak robi to większość krzyczy. My nie graliśmy z Brazylią z 2002 roku, tylko Meksykiem w kryzysie z trenerem, którego chcą wywalić.

0

@ObiwanKenobi Nie no za Souzy gra wyglądała lepiej. Wyniki były słabe, ale gra dla oka ładna.

0

Ale pięknie grają narazie.

0

Piękna Japonia :)

2

5



Michniewicz to jest dramat.

7



Taki obraz naszej piłki i taktyki Pana 711.

62



Nic dziwnego xD

0

@Chaoss Ja tam cieszę się z straty punktów większości faworytów, a w PL to jak Chelsea, United, czy Liverpool przegrają to już w ogóle. Team Pep i Conte :)

14



Tak było xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?