La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

49



Brutalne statystyki.

7

@DonMatteo901 "To jest nieprawdopodobne" xD

Najlepsze podsumowanie

5

@DonMatteo901 powinno się jechac Michniewicza aż miło. Ci piłkarze potrafią grać.

0

@DonMatteo901 Deklasacja

konto usunięte

0

@DonMatteo901 no fajna jest ta zabawa w statystyki, coś trzeba robić, bo pierwszy raz od dawien dawna zdobyliśmy choćby punkt w pierwszym meczu na MŚ. Oceniać będziemy po zakończeniu fazy grupowej, bo na razie to my nadal jesteśmy w grze i jakkolwiek brzydko byśmy nie grali to na końcu liczą się punkty.

Również chciałbym aby Polska grała pięknie, z jakimś pomysłem i polotem. Ale podobnie jak na Barcelonie w LM, tak na nas ciąży presja wielkiego turnieju. I nawet Lewandowski miał pełne gacie, grał bardzo źle i nie strzelił karnego. Można było ten brzydki mecz wygrać i wtedy te statystyki byłyby jeszcze zabawniejsze, bo okazałoby się, że będąc najgorszym pod względem statystycznym można wygrać z trudnym przeciwnikiem.

Ja na tych MŚ nie oczekuję pięknej gry, tylko walki do końca o awans. Bo czasami potrzeba trochę szczęścia i tej jednej akcji (jak karny z Meksykiem, czy akcja Krychowiaka, gdzie powinien podawać do boku a nie strzelać w ostatniej minucie meczu).

Po MŚ jestem oczywiście za zwolnieniem Cześka, bo to nie ma przyszłości. To jest rozwiązanie na teraz - awaryjne. Dajmy mu pracować, bo brzydką grą też można wiele zdziałać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?