To co mnie zaniepokoiło to hasło tych świąt: Bóg się rodzi, moc truchleje. Tak jakby organizatorzy nie zauważyli, że hasła sprzed 2 tysięcy lat nie mają żadnej wartości. Hasło powinno brzmieć: Alleluja. Ukraina się broni, ruscy dostają w dupę. - @GrzegorzJanko12. Grudzień 2022.🚑 https://t.co/zvrDXOHEf0">pic.twitter.com/zvrDXOHEf0
Taki baner pojawił się na Marszu Niepodległości. Bardzo egzotyczne zestawienie ludzi o odmiennych poglądach. Co sądzicie? https://t.co/KnmyokFEZp">pic.twitter.com/KnmyokFEZp
Biali atakują, czerwony wrzuca w swoje pole karne, przecież to się nie zdarza. Odra Wodzisław - Stilon. https://t.co/I7OXNkRD1C">pic.twitter.com/I7OXNkRD1C
Komentator mówi, że kibice Tottenhamu przed sezonem pewnie w ciemno brali by top 4 na tym etapie sezonu. No nie zgadzam się. Ja był bym zadowolony z 2 za City, a tu Arsenal zaskoczył i walka o mistrza jest trudna, co jest celem.
6
No tak to wygląda xD
2
Urugwaj ma 2 kozaków w środku pola. Ogólnie znów mają znakomity skład.
9
Co on bredzi xD
7
Ciekawe zestawienie :D
0
Na polskim twiterze większe dymy o kadrę Hiszpanii niż Polski xD
33
Tak będzie :)
28
Aha znów narracja w studiu, że to nie Barca wygrała, tylko Osasuna przegrała xD Gdyby to Real zrobił to było by gadanie o wybitnym metalu itp :D Cyrk.
48
Dokładnie. Ostatnie mecze ma znakomite, a gra nie na swojej pozycji. Klasa.
0
@Cvzx Brednie. Będą z niego ludzie.
4
Tak się zdobywa mistrzostwo :)
Bez Lewego lepiej xD
PS. Bardzo słaba pierwsza połowa, więc nie myślałem by stawiać na Barcę, że odrobią. Ciekawe jaki kurs był xD
5
Tu ma rację :)
1
@mrboom To jest jakiś Ukrainiec co u nich już miał problemy z ustawianiem spotkań.
11
Nie no to są jaja :D
5
I cyk piękne czasy polskiego sportu wracają xD
1
Tak patrzę to w sumie Asensio był najlepszy w tym meczu. Może jednak przyjdzie do nas xD
1
Już raz PSG skreślali przed meczem z Bayernem. Dla mnie wyrównana para, a czytam opinię, że Bayern już ich w pierwszym meczu wyjaśni. Spokojnie.
1
United xD Ronaldo xD
3
Co on bredzi xD
0
@Encore Słupek, poprzeczka i masa sytuacji. Remis to max co Liverpool powinien ugrać, a wygrał.
0
@cris2706 Dziś Liverpool przepchała kolanem ten mecz i 2 połowa tragiczna. Ja twierdzę, że top 3 na koniec sezonu to City, Arsenal i Totki.
2
Każda stykową sytuacja gwizdana na korzyść Liverpoolu. Cyrk.
3
Dawać Totki. Nic ten Liverpool nie gra. Jazda.
4
@cris2706 Z tym top 3 to bym nie szarżował, bo z słabszy u zespołami nie punktują dobrze.
1
Straszne babole w obronie Koguty robią. Z taką grą to nie ma na co liczyć w tym meczu. Znów tragiczną 1 połowa.
6
TAA jest tragiczny. On broni gorzej niż skrzydłowi xD
0
Komentator mówi, że kibice Tottenhamu przed sezonem pewnie w ciemno brali by top 4 na tym etapie sezonu. No nie zgadzam się. Ja był bym zadowolony z 2 za City, a tu Arsenal zaskoczył i walka o mistrza jest trudna, co jest celem.
23
I cyk kij w mrowisko xD
0
@JohnA A ja tam jestem zadowolony. Koncerty mnie denerwowały/nudziły, ale same walki ok. No oprócz ostatniej bo za szybką, ale reszta git.
0
Fabiańskiego ogłosili na fame xD i chce walczyć z quebo xD (nie powiedział tego otwarcie)
0
Bardzo dobry Fame. Wszystkie walki do tej pory ciekawe. I jeszcze Greg jest :)