6



No tak to wygląda xD

2

Urugwaj ma 2 kozaków w środku pola. Ogólnie znów mają znakomity skład.

9



Co on bredzi xD

7



Ciekawe zestawienie :D

0

Na polskim twiterze większe dymy o kadrę Hiszpanii niż Polski xD

33



Tak będzie :)

28

Aha znów narracja w studiu, że to nie Barca wygrała, tylko Osasuna przegrała xD Gdyby to Real zrobił to było by gadanie o wybitnym metalu itp :D Cyrk.

48



Dokładnie. Ostatnie mecze ma znakomite, a gra nie na swojej pozycji. Klasa.

0

@Cvzx Brednie. Będą z niego ludzie.

4

Tak się zdobywa mistrzostwo :)

Bez Lewego lepiej xD

PS. Bardzo słaba pierwsza połowa, więc nie myślałem by stawiać na Barcę, że odrobią. Ciekawe jaki kurs był xD

5



Tu ma rację :)

1

@mrboom To jest jakiś Ukrainiec co u nich już miał problemy z ustawianiem spotkań.

11



Nie no to są jaja :D

5



I cyk piękne czasy polskiego sportu wracają xD

1

Tak patrzę to w sumie Asensio był najlepszy w tym meczu. Może jednak przyjdzie do nas xD

1

Już raz PSG skreślali przed meczem z Bayernem. Dla mnie wyrównana para, a czytam opinię, że Bayern już ich w pierwszym meczu wyjaśni. Spokojnie.

1

United xD Ronaldo xD

3



Co on bredzi xD

0

@Encore Słupek, poprzeczka i masa sytuacji. Remis to max co Liverpool powinien ugrać, a wygrał.

0

@cris2706 Dziś Liverpool przepchała kolanem ten mecz i 2 połowa tragiczna. Ja twierdzę, że top 3 na koniec sezonu to City, Arsenal i Totki.

2

Każda stykową sytuacja gwizdana na korzyść Liverpoolu. Cyrk.

3

Dawać Totki. Nic ten Liverpool nie gra. Jazda.

4

@cris2706 Z tym top 3 to bym nie szarżował, bo z słabszy u zespołami nie punktują dobrze.

1

Straszne babole w obronie Koguty robią. Z taką grą to nie ma na co liczyć w tym meczu. Znów tragiczną 1 połowa.

6

TAA jest tragiczny. On broni gorzej niż skrzydłowi xD

0

Komentator mówi, że kibice Tottenhamu przed sezonem pewnie w ciemno brali by top 4 na tym etapie sezonu. No nie zgadzam się. Ja był bym zadowolony z 2 za City, a tu Arsenal zaskoczył i walka o mistrza jest trudna, co jest celem.

23



I cyk kij w mrowisko xD

0

@JohnA A ja tam jestem zadowolony. Koncerty mnie denerwowały/nudziły, ale same walki ok. No oprócz ostatniej bo za szybką, ale reszta git.

0

Fabiańskiego ogłosili na fame xD i chce walczyć z quebo xD (nie powiedział tego otwarcie)

0

Bardzo dobry Fame. Wszystkie walki do tej pory ciekawe. I jeszcze Greg jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?