Adidas przekazujący informacje Cristiano Ronaldo i Piesowi Morganowi, że Portugalczyk nie dotknął piłki: https://t.co/GeGbtGRMSo">pic.twitter.com/GeGbtGRMSo
Luis Enrique: „Zatraciliśmy w piłce najważniejsze, bo nie pamiętamy, że to ma być show. Tysiące na trybunach i miliony przed TV czekają na widowisko. Na kursie trenerskim powinni przypominać, że to zabawa dla ludzi. A widzimy nawet po mundialu, że trenerzy wolą grać defensywnie” https://t.co/eIulaeW3iE">https://t.co/eIulaeW3iE
Chelsea are closing in on Christopher Nkunku deal. Medical already done as reported in September, agreement in place with Leipzig for more than €60m clause/easier payment terms. 🚨🔵 #CFC
Long term deal agreed starting from June 2023.
Time to sign contracts then… here we go. https://t.co/ByZKO5vlb9">pic.twitter.com/ByZKO5vlb9
11
Dobry przekaz xD
0
Canal + ogląda 500ludzi xD meczyki 1,7tyś, a KS 65tyś xD
2
Namawia go na transfer w lecie xD
54
100% racji
1
Wydarłem się bardziej po golu Arabów niż Polaków xD
1
Dokładnie xD
17
Na Varze ten sam typ co mecz z Bayernem i Interem nam Varował xD
2
A ja Danię do pierwszego typowałem xD
1
Lewy do Messiego dziś xD
2
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1597652905540165632
No piękne zachowanie xD jeszcze ta końcówka :D
1
Ale złoto xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja chcę by obie kadry awansowały, więc remis jest ok. My z pierwszego, Argentyna z 2 i zadowolony jestem.
0
@Bartula Między tiki taką, a murowaniem jest jeszcze masa innych opcji do wyboru.
11
Tak było xD
13
Jak nastroje :D
29
Niektórzy powinni posłuchać jak Pan trener mówi :)
9
No jest dobrze :)
2
Tego sobie i wam życzę :)
6
Ładnie oszukujemy xGA :D
0
@supraomnes1 Ale ma trenera słabego według mnie.
3
To nieźle :D
5
No ostatnio straszny zjazd. I bardzo dobrze xD
0
@Chaoss Znając polskę to pewnie by ją jeszcze posadzili za to, więc dla niej lepiej.
1
Ciekawy ruch.
2
Brawa za reakcję :)
37
https://x.com/obiektywnyy71/status/1596884103680229376
Dokładnie xD
0
Wydarłem się jak po golu Polaków xD
4
https://x.com/Piotrowicz17/status/1596922699968032770
Co to jest XD
53
Zabawne xD
9
https://x.com/Piotrowicz17/status/1596896747736993797
Nie no co za cyrk xD