11



Dobry przekaz xD

0

Canal + ogląda 500ludzi xD meczyki 1,7tyś, a KS 65tyś xD

2



Namawia go na transfer w lecie xD

54



100% racji

1

Wydarłem się bardziej po golu Arabów niż Polaków xD

1



Dokładnie xD

17



Na Varze ten sam typ co mecz z Bayernem i Interem nam Varował xD

2

A ja Danię do pierwszego typowałem xD

1



Lewy do Messiego dziś xD

2

https://x.com/swiat_kolpakow/status/1597652905540165632

No piękne zachowanie xD jeszcze ta końcówka :D

1



Ale złoto xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja chcę by obie kadry awansowały, więc remis jest ok. My z pierwszego, Argentyna z 2 i zadowolony jestem.

0

@Bartula Między tiki taką, a murowaniem jest jeszcze masa innych opcji do wyboru.

11



Tak było xD

13



Jak nastroje :D

29



Niektórzy powinni posłuchać jak Pan trener mówi :)

9



No jest dobrze :)

2



Tego sobie i wam życzę :)

6



Ładnie oszukujemy xGA :D

0

@supraomnes1 Ale ma trenera słabego według mnie.

3



To nieźle :D

5



No ostatnio straszny zjazd. I bardzo dobrze xD

0

@Chaoss Znając polskę to pewnie by ją jeszcze posadzili za to, więc dla niej lepiej.

1



Ciekawy ruch.

2



Brawa za reakcję :)

37

0

Wydarłem się jak po golu Polaków xD

4

53



Zabawne xD

9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?