17 września 2022, 22:01
0
Do wypowiedzi po wlce było ok xD
17 września 2022, 21:15
Nie no, to dobicie w K1...— Freak Fight Polska (@FreakPolska) September 17, 2022
Nie no, to dobicie w K1...
17 września 2022, 20:59
1
@Janas11224 Właśnie super. O to chodzi w tych walkach amatorów.
17 września 2022, 20:58
Kwintesencja tych walk. Piękne :)
17 września 2022, 18:28
9
https://x.com/majkeI1999/status/1571172121014931459No Golaso :o
17 września 2022, 18:22
https://t.co/9FrlB4S7QD">pic.twitter.com/9FrlB4S7QD— Mateusz Doniec (@DoniecMati) September 17, 2022
https://t.co/9FrlB4S7QD">pic.twitter.com/9FrlB4S7QD
17 września 2022, 18:16
4
Barcelona (4.56) 3-0 (0.02) Elche— The xG Philosophy 🇪🇺 (@xGPhilosophyEU) September 17, 2022
Barcelona (4.56) 3-0 (0.02) Elche
17 września 2022, 18:15
Rywal nawet przegrywając 3:0 tylko się broni i gra na czas, a tu jakiś hejt na zmienników z ataku. Bez przesady.
17 września 2022, 18:13
Powinno być wyżej, ale dawno nie widziałem takiej dominacji.
17 września 2022, 17:10
8
Barca, Barcą, ale co robi Bayern to xD Jak my tego meczu nie wygraliśmy :( Szkoda.
17 września 2022, 15:01
Ansu miał być w pierwszym składzie, a tu taki minus.
17 września 2022, 14:04
47
XD https://t.co/9vfhCOnMlN">pic.twitter.com/9vfhCOnMlN— Krystian Dorota (@chekrydor) September 15, 2022
XD https://t.co/9vfhCOnMlN">pic.twitter.com/9vfhCOnMlN
16 września 2022, 21:21
Dobry mecz w Warszawie. Legia w obronie jest tragiczną, ale jakoś się obudziła przed przerwą.
16 września 2022, 11:23
Co to był za mecz 🥰 Kto był wtedy z nami w Turynie? https://t.co/hxgguAOtBC">https://t.co/hxgguAOtBC— Lech Poznań ⭐️ (@LechPoznan) September 16, 2022
Co to był za mecz 🥰 Kto był wtedy z nami w Turynie? https://t.co/hxgguAOtBC">https://t.co/hxgguAOtBC
15 września 2022, 22:39
11
Lech Poznań u siebie w europejskich pucharach: 5 meczów, 5 zwycięstw, bilans goli (na razie) 15-2. Nieźle.— Dawid Dobrasz (@dobraszd) September 15, 2022
Lech Poznań u siebie w europejskich pucharach: 5 meczów, 5 zwycięstw, bilans goli (na razie) 15-2. Nieźle.
15 września 2022, 21:47
33
https://t.co/LMvB0KxVQb">pic.twitter.com/LMvB0KxVQb— Out Of Context Football (@nocontextfooty) September 15, 2022
https://t.co/LMvB0KxVQb">pic.twitter.com/LMvB0KxVQb
15 września 2022, 19:58
13
Jürgen Klopp ma dość postawy Arthura i nie liczy na niego. Liverpool już szuka sposobu na zakończenie umowy pożyczki w styczniu. [@ManuHeredia21]— JuvePoland (@JuvePoland) September 15, 2022
Jürgen Klopp ma dość postawy Arthura i nie liczy na niego. Liverpool już szuka sposobu na zakończenie umowy pożyczki w styczniu. [@ManuHeredia21]
15 września 2022, 17:43
3
Gerard Piqué zatrzymał nagrody Grammy Shakiry i odmawia ich zwrotu. https://t.co/khjaHjVB1J">pic.twitter.com/khjaHjVB1J— MNFPL (@musicnewsfactpl) September 15, 2022
Gerard Piqué zatrzymał nagrody Grammy Shakiry i odmawia ich zwrotu. https://t.co/khjaHjVB1J">pic.twitter.com/khjaHjVB1J
15 września 2022, 17:04
Mocna akcja XDD https://t.co/6XolEO6sJW">pic.twitter.com/6XolEO6sJW— Dawcioo (@DDawcioo) September 15, 2022
Mocna akcja XDD https://t.co/6XolEO6sJW">pic.twitter.com/6XolEO6sJW
15 września 2022, 16:59
38
😂🫶 https://t.co/jqQe3UApc5">pic.twitter.com/jqQe3UApc5— Paulina Jurczak (@PaulinaJurczak3) September 15, 2022
😂🫶 https://t.co/jqQe3UApc5">pic.twitter.com/jqQe3UApc5
15 września 2022, 15:28
https://t.co/MLEhEhwFTi">pic.twitter.com/MLEhEhwFTi— Out Of Context Football (@nocontextfooty) September 15, 2022
https://t.co/MLEhEhwFTi">pic.twitter.com/MLEhEhwFTi
15 września 2022, 15:23
5
Obrzydliwa ta koszulka.... https://t.co/4fEEXNw1nY">pic.twitter.com/4fEEXNw1nY— Michał (@majkeI1999) September 15, 2022
Obrzydliwa ta koszulka.... https://t.co/4fEEXNw1nY">pic.twitter.com/4fEEXNw1nY
15 września 2022, 08:47
Wiedza przeciętnego Polaka o koszykówce. https://t.co/zMJdHcnzWU">pic.twitter.com/zMJdHcnzWU— Michał Sagrol (@michalchojnice) September 14, 2022
Wiedza przeciętnego Polaka o koszykówce. https://t.co/zMJdHcnzWU">pic.twitter.com/zMJdHcnzWU
15 września 2022, 00:29
7
https://x.com/nocontextfooty/status/1570155694132973570Głośno się tu śmiałem xD
14 września 2022, 22:54
Ten Haaland podchodzący do Guardioli i Orsato xD
14 września 2022, 22:06
Definicja "wjeżdżam, rozjeżdżam ŁAAA" #highleague4 https://t.co/OqKVIjIHJB">pic.twitter.com/OqKVIjIHJB— Sebastian (@Sebinho93x) September 14, 2022
Definicja "wjeżdżam, rozjeżdżam ŁAAA" #highleague4 https://t.co/OqKVIjIHJB">pic.twitter.com/OqKVIjIHJB
14 września 2022, 22:01
Milik już jest większą legendą Juve niż Boniek :)
14 września 2022, 19:59
Orsić już dawno powinien być w dobrym klubie z top 5. Klasa zawodnik.
14 września 2022, 18:41
🚨 Decyzją Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS) FC Barcelona zostaje NAJLEPSZYM klubem minionej dekady ‼🥇 FC Barcelona🥈 Real Madryt🥉 Bayern MonachiumJAKIEŚ KONTROWERSJE? 🧐 https://t.co/t00ExGaTct">pic.twitter.com/t00ExGaTct— Transfery Piłkarskie (@Transfery_) September 14, 2022
🚨 Decyzją Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS) FC Barcelona zostaje NAJLEPSZYM klubem minionej dekady ‼🥇 FC Barcelona🥈 Real Madryt🥉 Bayern MonachiumJAKIEŚ KONTROWERSJE? 🧐 https://t.co/t00ExGaTct">pic.twitter.com/t00ExGaTct
14 września 2022, 12:22
@Chada Piłkarz tak, ale mi bardziej chodzi o klub jako Niemcy plus prasę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Do wypowiedzi po wlce było ok xD
0
Ferrari by nie wygrał xD
1
@Janas11224 Właśnie super. O to chodzi w tych walkach amatorów.
1
Kwintesencja tych walk. Piękne :)
9
https://x.com/majkeI1999/status/1571172121014931459
No Golaso :o
1
Nie pamiętam czegoś takiego xD
4
To niezłe Elche xD
1
Rywal nawet przegrywając 3:0 tylko się broni i gra na czas, a tu jakiś hejt na zmienników z ataku. Bez przesady.
0
Powinno być wyżej, ale dawno nie widziałem takiej dominacji.
8
Barca, Barcą, ale co robi Bayern to xD Jak my tego meczu nie wygraliśmy :( Szkoda.
0
Ansu miał być w pierwszym składzie, a tu taki minus.
47
Pewnie tak było xD
1
Dobry mecz w Warszawie. Legia w obronie jest tragiczną, ale jakoś się obudziła przed przerwą.
4
Mój ulubiony mecz polskiego zespołu w Europie. I ten Rudnevs :)
11
Jakiś plus :)
33
Ta akcja będzie klasykiem :D
13
Szybko poszło xD
3
Oj nieładnie
4
To niezły browar xD
38
Racja Robert :)
8
Takie tam oceny xD
5
Ale syf :D
11
Jaki to jest pajac xD
7
https://x.com/nocontextfooty/status/1570155694132973570
Głośno się tu śmiałem xD
0
Ten Haaland podchodzący do Guardioli i Orsato xD
0
Ło panie xD
1
Milik już jest większą legendą Juve niż Boniek :)
0
Orsić już dawno powinien być w dobrym klubie z top 5. Klasa zawodnik.
5
Nie no mimo wszystko kontrowersyjnie :)
0
@Chada Piłkarz tak, ale mi bardziej chodzi o klub jako Niemcy plus prasę.