0

Do wypowiedzi po wlce było ok xD

0



Ferrari by nie wygrał xD

1

@Janas11224 Właśnie super. O to chodzi w tych walkach amatorów.

1

Kwintesencja tych walk. Piękne :)

9

1



Nie pamiętam czegoś takiego xD

4



To niezłe Elche xD

1

Rywal nawet przegrywając 3:0 tylko się broni i gra na czas, a tu jakiś hejt na zmienników z ataku. Bez przesady.

0

Powinno być wyżej, ale dawno nie widziałem takiej dominacji.

8

Barca, Barcą, ale co robi Bayern to xD Jak my tego meczu nie wygraliśmy :( Szkoda.

0

Ansu miał być w pierwszym składzie, a tu taki minus.

47



Pewnie tak było xD

1

Dobry mecz w Warszawie. Legia w obronie jest tragiczną, ale jakoś się obudziła przed przerwą.

4



Mój ulubiony mecz polskiego zespołu w Europie. I ten Rudnevs :)

11



Jakiś plus :)

33



Ta akcja będzie klasykiem :D

13



Szybko poszło xD

3



Oj nieładnie

4



To niezły browar xD

38



Racja Robert :)

8



Takie tam oceny xD

5



Ale syf :D

11



Jaki to jest pajac xD

7

0

Ten Haaland podchodzący do Guardioli i Orsato xD

0



Ło panie xD

1

Milik już jest większą legendą Juve niż Boniek :)

0

Orsić już dawno powinien być w dobrym klubie z top 5. Klasa zawodnik.

5



Nie no mimo wszystko kontrowersyjnie :)

0

@Chada Piłkarz tak, ale mi bardziej chodzi o klub jako Niemcy plus prasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?