6



Ale go boli xD A najlepsze jest to jak jest masakrowany w komentarzach xD jadą z nim równo.

5





To nieźle xD

5



To nieźle xD

0



Może kogoś zainteresuje.

7



Legia znów szuka spisku xD



Brawo Korona za kontrę :)

2



Boniek jak Roberto grał wszędzie xD

9



To jest cyrk jakiś xD

17



To najgłupszą wypowiedź o Lewym już mamy xD

51



Ale złoto xD

13



To niezła akcja xD

6



To nieźle xD

69



Dokładnie xD

15



100% prawdy :)

9



To myślenie Niemców i Bayernu jest tak głupie i śmieszne, że aż głowa boli :D

15



Czyli Romero miał rację wtedy :)

0

@Pawel13sz Nie no, na to kasę akurat mam :D A do Barcelony zawsze chciałem lecieć.

6



W kwietniu wiedzieli :)

12

9





Nie no co to jest za gadanie, że Lewy nie legenda klubu xD

10



To on nam załatwił xD

8



Dokładnie :)

74



Jazda po tryplet :)

4

https://x.com/thexdeaf/status/1548058336028831744

Szef. Z nim możemy budować wielką Barcę na lata.

0

Jak tak patrzę to za 3,5tyś z weszło jest wycieczka na mecz o Puchar Gampera i dodatkowo kilka dni pobytu w Barcelonie z hotelem i przewodnikiem. No mam urlop wtedy to się nawet teraz zastanawiam :D

Nigdy nie byłem, a tu Lewy itp.

11



Brak entuzjazmu :)

6



Ruszyła nasza jedyna xD

3

Minus taki, że teraz będzie masa sezonowców :(

0



Ale złoto xD

0

Niech ten Ronaldo idzie do tego Atletico. Ale by było pięknie.

0

@Sulimo Wyjdzie to ocenię. LOTR jest na 9,5/10, to jak to będzie na 7/10 to będę zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?