Pojawił się koncept sponsorski,który może pomóc FC Barcelonie w wydostaniu się z ogromnych problemów finansowych😅💶 #FCBarcelonahttps://t.co/jyW8jiNLcn">pic.twitter.com/jyW8jiNLcn
„Carvajal? Marcelo? Ramos? Dani Alves? Kręciłem każdego” „Bez treningów byłem drugi w sprintach w Cracovii. A biegłem na 70%” „Jestem dotknięty palcem bożym”
Fabio Caressa, najpopularniejszy włoski komentator pyta Szczęsnego, kto jest najlepszym polskim napastnikiem. Piątek, Lewy czy Mandżukić? https://t.co/7yLjFproLP">pic.twitter.com/7yLjFproLP
Nikt nie wychodzi na boisko z zamiarem spowodowania brutalnego uszczerbku na zdrowiu kolegi z innej drużyny. Wszyscy jesteśmy sportowcami i każdemu zależy na tym samym - walce fair play. Maikowi w imieniu Bartka i całej drużyny życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do gry.
📣Pytanie @cwiakala do @BoniekZibi: Najlepszy polski piłkarz był w Barcelonie w 1982 czy teraz? Odpowiedzi po prostu trzeba posłuchać, koniecznie do końca! 😅
Lewandowski przechodzi do Barcelony, bo za podatki które zapłaci, będzie miał lepsze usługi publiczne🤦🏼♂️ https://t.co/yZkT0T5FCl">pic.twitter.com/yZkT0T5FCl
.@newyorkpost: "W więzieniu dla kobiet w New Jersey 27-letni transseksualista Demi Minor, który odsiaduje karę za morderstwo, zapłodnił dwie inne współosadzone"
Umniejszanie Robertowi Lewandowskiemu, jeśli chodzi o sportowe osiągnięcia i podważanie statusu legendy w Bayernie, to najśmieszniejszy serial, jaki widziałem w tym roku.
Pini Zahavi już w maju był przekonany, że zrobi ten transfer. Kupił wtedy w sklepiku klubowym 10 koszulek, polecił nadrukować nazwisko Lewandowski oraz numer 9 jako symboliczną zapowiedź tej operacji. Koszulki wkrótce trafią na aukcję. https://t.co/23RqVJj9sz">pic.twitter.com/23RqVJj9sz
Breaking news❗️Robert Lewandowski will leave Bayern Munich this summer, sources tell 9CAMPNOU. The 33-year old Polish striker and winner of last year's Golden Shoe is 99% unlikely to continue at the Bavarian club and will look for new challenges. 1/4 #fcblivehttps://t.co/bCw1WGMvCU">pic.twitter.com/bCw1WGMvCU
Nie no. Gość jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w historii Bayernu, autor wielu rekordów i zdobywca wielu trofeów. To jest legenda przez wielkie „L”.
Ale legendą nie jest się tylko za utożsamianie z klubem, ale też - albo przede wszystkim - za wkład w historię klubu. Czy to się komuś podoba, czy nie - wkład Lewandowskiego jest ogromny.
Fakt, że Barcelona po sezonie w Lidze Europy i wielu perturbacjach instytucjonalnych jest w stanie w jednym okienku sięgnąć po najlepszego strzelca świata i jednego z najlepszych piłkarzy Premier League (wszystko na to wskazuje) świadczy o jej prestiżu i wielkości.
Jak tak patrzę to za 3,5tyś z weszło jest wycieczka na mecz o Puchar Gampera i dodatkowo kilka dni pobytu w Barcelonie z hotelem i przewodnikiem. No mam urlop wtedy to się nawet teraz zastanawiam :D
6
Ale go boli xD A najlepsze jest to jak jest masakrowany w komentarzach xD jadą z nim równo.
5
To nieźle xD
5
To nieźle xD
0
Może kogoś zainteresuje.
7
Legia znów szuka spisku xD
Brawo Korona za kontrę :)
2
Boniek jak Roberto grał wszędzie xD
9
To jest cyrk jakiś xD
17
To najgłupszą wypowiedź o Lewym już mamy xD
51
Ale złoto xD
13
To niezła akcja xD
6
To nieźle xD
69
Dokładnie xD
15
100% prawdy :)
9
To myślenie Niemców i Bayernu jest tak głupie i śmieszne, że aż głowa boli :D
15
Czyli Romero miał rację wtedy :)
0
@Pawel13sz Nie no, na to kasę akurat mam :D A do Barcelony zawsze chciałem lecieć.
6
W kwietniu wiedzieli :)
12
https://x.com/cristiano_peak/status/1548075926180679681
Ale starcie xD
9
Nie no co to jest za gadanie, że Lewy nie legenda klubu xD
10
To on nam załatwił xD
8
Dokładnie :)
74
Jazda po tryplet :)
4
https://x.com/thexdeaf/status/1548058336028831744
Szef. Z nim możemy budować wielką Barcę na lata.
0
Jak tak patrzę to za 3,5tyś z weszło jest wycieczka na mecz o Puchar Gampera i dodatkowo kilka dni pobytu w Barcelonie z hotelem i przewodnikiem. No mam urlop wtedy to się nawet teraz zastanawiam :D
Nigdy nie byłem, a tu Lewy itp.
11
Brak entuzjazmu :)
6
Ruszyła nasza jedyna xD
3
Minus taki, że teraz będzie masa sezonowców :(
0
Ale złoto xD
0
Niech ten Ronaldo idzie do tego Atletico. Ale by było pięknie.
0
@Sulimo Wyjdzie to ocenię. LOTR jest na 9,5/10, to jak to będzie na 7/10 to będę zadowolony.