In my opinion, yes, Messi is the GOAT, but it’s difficult and unfair to compare players of different generations. Maradona was extraordinary and I didn’t see enough of Pele, Puskas or even Best to judge. But Messi is comfortably the best of his time. https://t.co/aYuRvAYnDe">https://t.co/aYuRvAYnDe
Nowy sezon #TheBoys to jest jedna z najlepszych rzeczy, jaka została wypuszczona w tym roku. Jak jeszcze macie do nadrobienia, to szczerze zazdroszczę.
Tak powinno wyglądać rozrywkowe kino komiksowe. https://t.co/GPHAEsOJg4">pic.twitter.com/GPHAEsOJg4
Transmisje Premier League będą dostępne na platformie już od sierpnia 🤩 Jakość wszystkich transmisji sportowych na Viaplay wynosi co najmniej HD 720p. Co najważniejsze, aby zapewnić najlepsze wrażenia, wszystkie rozgrywki sportowe transmitujemy w 50 klatkach na sekundę (kl./s).
— Viaplay Sport Polska (@viaplaysportpl) June 21, 2022
Dobrze, że nie oglądam angielskiej praktycznie. Jednak będą mieli F1, a to już tragedia.
Należy pamiętać, że wszystkie mniej lub bardziej wyszukane "eventy" w Sali Posiedzeń Sejmu RP najczęściej kończą się w ten sam sposób - pracą innych. Naprawdę z niektórych form ekspresji można zrezygnować. https://t.co/zGfHi3JFcC">pic.twitter.com/zGfHi3JFcC
— Andrzej Grzegrzółka (@AndrGrzegrzolka) June 22, 2022
Como dice @fansjavimiguel, se confirma la noticia: Dembélé está a un paso de renovar con el Barcelona.
Renovación a la baja, sin la comisión de 20M para Sissoko, su agente. Es más, hay muchas probabilidades de que Moussa deje de ser el agente de Dembélé en los próximos días.
— Alex Rodriguez Sanchez (@_alexrodrigz) June 22, 2022
Bez prowizji dla Menagera, z mniejszą pensją. No fajnie, fajnie.
Katrzyna Bonda mówiąca w wywiadzie, że gry wywołują u dzieciaków przemoc i są ogólnie złe i w te 18+ w życiu młody człowiek nie powinien grać, a przy tym zachwalająca dzieci i młodzież słuchające podcastów kryminalnych o seryjnych mordercach, to Nanga Parbat hipokryzji
2
Jakie wały wtedy szły w ekstraklasie xD
2
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1540354089963425793
Nie no co to jest XD
1
@qbuteq Ustawka, czy nie, ale powiedzieli "naszą" prawdę ludzi.
13
No i Smoku potrafi powiedzieć cokolwiek o Michniewiczu, nie to co Stanowski.
10
https://x.com/grobel09/status/1540404580713996288
Pol to czasem się zachowuje jak by miał 20IQ xD
7
Dokładnie :)
1
Zgadzam się. A dzisiejszy odcinek to podobno coś pięknego (jeszcze nie widziałem xD).
9
Top transfer :)
4
Ten Modrić xD
9
Bardzo zabawne xD
1
Zabawne :D
22
Mocne, ale celne.
16
Kot :)
2
A taki potencjał był.
8
@Bobo25 Jak jest wystylizowana na Barbie to jak ma wyglądać :D
2
@jeyx77x To jest z etoto xD
1
Klasyk xD
18
Nie no piękna :)
41
https://x.com/gr3gor_g3/status/1539681325699010560
Ale złoto xD
35
To nieźle xD
1
@MesQueUnClub96 No bo pierwszy to były głównie kłamstwa i niedopowiedzenia.
1
Piękne xD
1
Dobrze, że nie oglądam angielskiej praktycznie. Jednak będą mieli F1, a to już tragedia.
7
Kolejny popis Jachiry :(
3
Bez prowizji dla Menagera, z mniejszą pensją. No fajnie, fajnie.
1
@Kidd Na pewno najwięcej ma Flávio Paixão.
9
Ach te gry winne całej zbrodni w XXI wieku xD
17
Zabawne :)
8
Fajnie się tam bawią w Niemczech xD
18
Hahaha co to jest XD jeszcze ten gol Ronaldo xD