O ile jeszcze najczęściej w miarę wierzę w liczby dotyczące frekwencji, to pojemności stadionów trzeba by dodatkowo weryfikować. Tutaj przy jednym mam wątpliwości, a może błędów jest więcej. https://t.co/NXiUdSYGBF">pic.twitter.com/NXiUdSYGBF
Putin otwiera szampana zawsze wtedy, gdy ktoś robi coś, co się nam nie podoba. Nawet jeżeli jest to coś w sposób oczywisty sprzecznego z interesami Putina.
Jak pisałem rok temu, że J zrobiło błąd stawiając na niego, to mi pisano, że był ich najlepszym strzelcem.
I faktycznie 21G, potem 31, 29 w lidze. Tylko co z tego, skoro przed jego przyjściem J zdobył w Serie A 86 goli, a z nim 70, 76, 77. Skanibalizował resztę ofensywy.
Problemem było to, że w Juventusie nikt nigdy nie był ważniejszy od klubu, nawet Del Piero. I nagle to się zmieniło do tego stopnia, że Ronaldo po serii ponad 40 wolnych bez bramki nadal walił w mur lub trybuny, bo to Ronaldo.
Moim zdaniem to bardziej kwestia wynikająca z: 1. wieku 2. tego że w fazie defensywnej z nim gra się już w 10 3. ...a nie jest typową 9 4. trzeba pod niego ułożyć grę drużyny 5. chce nadal zarabiać na absolutnym top poziomie
@speed1 No to przecież inne kluby też są wyśmiewane xD O co ci chodzi. Ostatni sezon był właśnie przykładem gdzie 2 zespoły w lidze prezentowały się bardzo dobrze i w końcu można coś od nich wymagać. A Legia się kompromitowała bijąc rekord porażek w sezonie. Pomijam to, że kiedyś wygrali ligę z 11 przegranymi xD
Gdy słyszę, że osoba odpowiedzialna za zamówienie szczepionek na C19 - z których 5,3 mln sztuk za 44 mln zł zostało już zutylizowanych a do zniszczenia czekają kolejne - mówi o zakupie następnych partii, to krew się we mnie gotuje.
— Anna Maria Siarkowska (@AnnaSiarkowska) July 5, 2022
Pierwsza porażka Karabachu w rundzie w której startowali eliminacje do pucharów od sezonu 06/07 (23 mecze). No i przewaga nad 🇦🇿, ktory jest tuz za nami w rankingu krajowym powiekszona. Brawo Lech. Szkoda tylko tych wszystkich kontr, oby sie to nie zemscilo w rewanzu
@speed1 Widocznie mami inną opinię o dominacji, plus ja gadam o pojedyńczych sezonach. Nie wygrywali z miażdżącą przewagą w lidze, ani nie punktowali wybitnie. Plus okupili to gigantycznymi jak na polskie warunki długami.
@KrwawiaceoczyVEB Liczy się punktowanie z ostatnich 5 lat, a w nich Lech i Legia byli w grupie LE. Po drugie Legia nie dominowała ekstraklasy (wystarczy zobaczyć średnią punktów na mecz). Raków miał podobną średnią co Legia w ostatnich latach, a był 2 poprzednim sezonie.
No tak... Jesteśmy przekonani, że każdy piłkarz Lecha dałby się pokroić, by tylko zrezygnować z eliminacji do Ligi Mistrzów oraz walki o mistrzostwo Polski i przejść do ligowego średniaka. 🤭 https://t.co/Lf4gzef4cC">pic.twitter.com/Lf4gzef4cC
3
No wygląda całkiem nieźle :)
12
Idealne XD
24
Ten co odpalony xD
10
Jak można nie chcieć atomu. Najlepsze źródło Energi.
3
Znowu ludzie od ligi włoskiej orają Ronaldo. Ja w szoku xD
4
Dokładnie :)
0
@speed1 No to przecież inne kluby też są wyśmiewane xD O co ci chodzi. Ostatni sezon był właśnie przykładem gdzie 2 zespoły w lidze prezentowały się bardzo dobrze i w końcu można coś od nich wymagać. A Legia się kompromitowała bijąc rekord porażek w sezonie. Pomijam to, że kiedyś wygrali ligę z 11 przegranymi xD
11
Piękne xD
16
Dokładnie
0
@speed1 No i była słaba co później pokazywały puchary. To, że reszta była jeszcze słabsza to co innego.
11
Trzeba docenić ten wynik.
1
Rok temu w LM Realowi strzelił xD
6
Też jest zadowolony. Szkoda tej sytuacji na 2:0, ale patrząc na to, że trener miał 2 tygodnie to organizacja gry top.
0
@Barca1922 No tylko ponad 12 lat.
3
Jeszcze jeden xD
6
Jako fan Lecha powiem, że zabawne xD
5
https://x.com/majkeI1999/status/1544377373038084097
Piękne xD
0
@speed1 Widocznie mami inną opinię o dominacji, plus ja gadam o pojedyńczych sezonach. Nie wygrywali z miażdżącą przewagą w lidze, ani nie punktowali wybitnie. Plus okupili to gigantycznymi jak na polskie warunki długami.
0
@speed1 Dominowała to Wisła za Cupiała, a nie Legia. Widać, że się nie interesujesz.
0
@KrwawiaceoczyVEB Liczy się punktowanie z ostatnich 5 lat, a w nich Lech i Legia byli w grupie LE. Po drugie Legia nie dominowała ekstraklasy (wystarczy zobaczyć średnią punktów na mecz). Raków miał podobną średnią co Legia w ostatnich latach, a był 2 poprzednim sezonie.
5
Znów gada jakieś bzdury farmazon jeden.
15
https://x.com/Masakra_Witam/status/1544177276442624000
Co tu się dzieje xD
2
Jak to jest prawda to kompromitacja Realu :D
8
Ale co by nie mówić medialnie Ronaldo to by wystrzelił gigantycznie. To by był transfer roku, a nie jakiś Haaland itp.
3
Przychodzi Ronaldo i strzela Realowi. Widzę to.
47
Zacny dowcip xD
3
Brak Varu i Hiszpan. O nieeee.
1
Trener U21 xd
2
https://x.com/LukasWachowski/status/1543926142536753152
Polecam się zapoznać.
1
@Essos Parę razy, ale nie wiem czy to jest piłkarz na PSG.