Lechia wjebała się na gale, zadymy cały czas na trybunach. Wjebali się tez przez punkty ochronne, wszędzie gaz i połamane rzeczy. Decyzja o odwołaniu zrozumiała, decyzja o niezwalczaniu tej patologii nie. Szkoda, ze normalni ludzie nie mogą czuć się bezpieczni przez zwierzęta.
Ángel Di María liczy na ofertę ze strony Barcelony lub Atletico. On i jego rodzina preferują 🇪🇦. Jeśli się nie uda to prawdopodobnie dołączy do Juventusu. [@Bocaficion]
@zenoowity Siatkówka to jest całkowicie inny sport, więc wiadomo, że będą inaczej wyglądać. Piłkarze ręczni też są masywni w porównaniu do np: biegaczy długodystansowych.
Powiem wam, że brał bym Angela na PS. Za darmo to uczciwa cena. Ciekawe jaki kontrakt i za podpis, ale wyszło by taniej niż wiele innych sensownych opcji, a za rok Gnabry za darmo xD
Najpiękniejsze w tym golu nie jest ta siatka na Luizie, ale to wykończenie. Gość wychodzi sam na sam, wystarczy strzelić gdzieś obok bramkarza i akcja zakończy się golem. Co robi Suarez? Pizga prosto w okno. Tamta wersja Luisito była absolutnie popierdolona. https://t.co/vYrt9UTveu">https://t.co/vYrt9UTveu
Co się tak cieszysz z sukcesu Sonika? Co masz z nim wspólnego? Tyle, co wszyscy Polacy. Albo mężczyźni po 50tce. Nic Tobie nie zawdzięcza i nic go z Tobą nie łączy. Poza tym, że mówicie podobnym językiem i jeździcie samochodem (zresztą on lepiej niż Ty) #Migalskihttps://t.co/xn3TaHRQWS">pic.twitter.com/xn3TaHRQWS
19
https://x.com/Piotrowicz17/status/1533162593203912704
To nieźle xD
5
Tak jak myślałem xD
2
Akcja z kibicami Lechii podobno xD
5
To niezłe bezpieczeństwo xD walka na którą czekałem najbardziej xD
0
@Rust_Cohle No ale kim by nie wycierał z takimi warunkami fizycznymi.
2
@Rust_Cohle Dubiel ma już 3 walki i w każdej się dobrze pokazał.
1
Dawać Aniołka do nas :)
1
Ten Burneika to się nadaje do tarcia chrzanu xD
0
@robsesh Pomyliłeś babki xD ta tylko była sexmasterką xD
0
No ostatnie 2 walki dobre.
0
Dobra walka. Fajnie się laski leją.
15
https://x.com/gr3gor_g3/status/1533175290494873602
Dokładnie xD
0
Alan to co walkę słabo, a stary Denisa potencjał na top walki.
2
To akurat prawda xD
48
A to biedny Lewy xD
0
Widzę konkretne KO narazie na gali xd
0
@zenoowity Siatkówka to jest całkowicie inny sport, więc wiadomo, że będą inaczej wyglądać. Piłkarze ręczni też są masywni w porównaniu do np: biegaczy długodystansowych.
1
@Momals11 Przecież tej jest ironicznie pisane.
0
@PatrychoO A jak ma wyglądać piłkarka ręczna? Serena Williams też wyglądała "masywnie". Chyba masz dziwny obraz sportowców xD
0
@FCB24 Po tym co odwalił w finale to Holender też dostaje za dużo xD
0
@Vebrol 100% zgody.
8
https://x.com/kolezanko/status/1533025165113757696
Wytłumaczy mi ktoś gdzie one niby są grube? Normalnie wyglądające kobiety. I to nawet na tych "stronach" są też takie.
1
@kris81 Ocenimy Barcę po okresie przygotowawczym, jak Xavi wprowadzi wszystko co chce. Teraz za wcześnie.
0
Powiem wam, że brał bym Angela na PS. Za darmo to uczciwa cena. Ciekawe jaki kontrakt i za podpis, ale wyszło by taniej niż wiele innych sensownych opcji, a za rok Gnabry za darmo xD
61
Prime Luisa to było coś :)
1
@El dominatore Ale Heroes 3 to jest niedoścignione arcydzieło growe :)
6
Zabawne :D
21
https://x.com/LSVids/status/1532123106898223104
Ale kot :o
2
Co tu się dzieje xD
12
Ale KO xD