19

5



Tak jak myślałem xD

2



Akcja z kibicami Lechii podobno xD

5

To niezłe bezpieczeństwo xD walka na którą czekałem najbardziej xD

0

@Rust_Cohle No ale kim by nie wycierał z takimi warunkami fizycznymi.

2

@Rust_Cohle Dubiel ma już 3 walki i w każdej się dobrze pokazał.

1



Dawać Aniołka do nas :)

1

Ten Burneika to się nadaje do tarcia chrzanu xD

0

@robsesh Pomyliłeś babki xD ta tylko była sexmasterką xD

0

No ostatnie 2 walki dobre.

0

Dobra walka. Fajnie się laski leją.

15

0

Alan to co walkę słabo, a stary Denisa potencjał na top walki.

2



To akurat prawda xD

48



A to biedny Lewy xD

0

Widzę konkretne KO narazie na gali xd

0

@zenoowity Siatkówka to jest całkowicie inny sport, więc wiadomo, że będą inaczej wyglądać. Piłkarze ręczni też są masywni w porównaniu do np: biegaczy długodystansowych.

1

@Momals11 Przecież tej jest ironicznie pisane.

0

@PatrychoO A jak ma wyglądać piłkarka ręczna? Serena Williams też wyglądała "masywnie". Chyba masz dziwny obraz sportowców xD

0

@FCB24 Po tym co odwalił w finale to Holender też dostaje za dużo xD

0

@Vebrol 100% zgody.

8

https://x.com/kolezanko/status/1533025165113757696

Wytłumaczy mi ktoś gdzie one niby są grube? Normalnie wyglądające kobiety. I to nawet na tych "stronach" są też takie.

1

@kris81 Ocenimy Barcę po okresie przygotowawczym, jak Xavi wprowadzi wszystko co chce. Teraz za wcześnie.

0

Powiem wam, że brał bym Angela na PS. Za darmo to uczciwa cena. Ciekawe jaki kontrakt i za podpis, ale wyszło by taniej niż wiele innych sensownych opcji, a za rok Gnabry za darmo xD

61



Prime Luisa to było coś :)

1

@El dominatore Ale Heroes 3 to jest niedoścignione arcydzieło growe :)

6



Zabawne :D

21

2



Co tu się dzieje xD

12



Ale KO xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?