3



Prawda :)

1

@Jakchcesz Idealne xD cytuję to

3



XD W sumie git

1



W Pucharze Polski trochę za duża dysproporcja między 1, a 2 miejscem. Ale ogólnie fundusze spoko.

44



To powinna być kontra zawsze na ględzenie o meczu rewanżowym z Chelsea.

0

@Barcanajlepszyteam No ale tak powinno być, dlatego tyle znaczą wychowankowie, czy to w Barcy, Ajaxie, lub Lechu.

1



Niezły cyrk xD

0



No w sumie racja.

9

2



To nieźle xD

8





Polecam całość. 20 minut kompromitacja :D


2



To nieźle xD

0

@Wilczeq Ale też dali fotę jak prowadził Podbeskidzie xD

0

@tomek8756 W Got mnie denerwowała, a w sumie praktycznie nic innego z nią nie oglądałem xD

1



Kiedyś chciałem Piszczka w Barcy lub Realu zobaczyć.

3



Hahahahaha kocham tę scenę xD

0



Ale jaja xD

2



No Fagacie chyba by stykło :)

3



Bawi i to mocno xD

14



Szef :)

2



Dali mu tier 1 xD i jeszcze te komentarze to hit jest :D

58



Zaśmiane xD

12



To nieźle xD

1



Legioniści ból tyłka straszny.

7



Zenek wiedział :D

14



Więcej planów niż Fagata xD

1

Witamy Wisłę w pierwszej lidze :D Brawa dla Królewskiego, Brzęczka i reszty patałachów.

0

Nie no spada Wisła lub Śląsk. Ale jaja będą xD

1

@Kurkmen Ciekawe jak stary się pokaże bez kontuzji, bo pewnie będzie miał walkę na 15.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?